Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. .. a coś bardziej w mojej okolicy?
  3. Adi

    Rajdowe dyskusje 2024

    Niezłe wyratowanie https://www.facebook.com/reel/406823585542372
  4. Cześć. Ostatnio dochodziły do moich uszu syczenia klimatyzacji. Myślę sobie: "Pewnie czynnika już na tyle spierniczyło". Dzisiaj byłem na serwisie klimy i teraz ciekawostka. W układzie jest około 550 gram czynnika, a ściągnięte miałem... 545 gram - czyli, że czynnika miałem tyle ile w sumie powinno być (po dwóch latach od ostatniego takiego serwisu). Po uzupełnieniu tych 5 gram oraz 15g oleju czuje jednak, że dmucha jednak bardziej zimnym niż przed, natomiast syczenie przy uruchamianiu klimy nie ustąpiło. Obstawiam, że nie mam co się może przejmować za bardzo, bo wszystko działa, ale... może jednak? @Henryk82 Co o tym myślisz?
  5. Pablito79

    Kubica w F1

    No faktycznie RB poza zasięgiem, trochę nudno. Dobrze, że za ich plecami coś ciekawego. Liczę na to, że McLaren i Alonso powalczą o pudło.
  6. Miał ja z drugiej strony
  7. Dzisiaj
  8. turdziGT

    Kubica w F1

    Dramat po 8 okrazeniach miał już ponad 6 sek przewagi. Myślę że to jest w punkt
  9. RPReplay_Final1713612418.mov
  10. Tu racja. To ułamek Porsche, za ułamek ceny I też nie jest wielkim zdziwieniem, że ta chińska nowość nie jest idealna. Każdy z tych SU, NIO, czy BYD będzie się rozpadał w pierwszych wersjach jak niedopracowana i trzeszcząca Tesla. Będą wychodziły niedoróbki, niejednokrotnie uzasadniające cenę. Te chińskie nowości są dla odważnych. Ci pragmatyczni zaczną kupować tą motoryzację po dekadzie na naszym rynku, po wprowadzeniu 2-3 następców.
  11. Sexual adventures without obligations Authentic Damsels [URL=https://datesnow.life]Supreme Сasual Dating[/URL]
  12. Zajonc

    Pozdrawiamy sie :)

    Dziś pod Auchan na Al. Krakowskiej takie kąbi
  13. Problem w tym, że one nie spuchły, raczej się rozpadły A jeżeli reklamujesz coś jako pogromcę Porsche za ułamek ceny… Dalej jest więcej ciekawostek, już bardziej „życiowych”. Także nie, nie ma nic za darmo. Ale jak wiadomo, świat należy do odważnych
  14. Głośniejszy od mojego Strzegomska, Wrocław Pozdrawiam
  15. Obejrzałem tylko początek. Nie widzę tam niczego dziwnego. Chyba żaden seryjny samochód niespecjalnie nadaje się na tor. Większość seryjnych hamulców puchnie już po kilku maksymalnych hamowaniach. Więc to co tam zobaczyłem to nic nienormalnego. Mówię tu o jeździe po torze zgodnie z torowym dziedzictwem, a nie pitu pitu . W mojej ocenie przy takiej jeździe mało który hamulec wytrzyma okrążenie w pełnej sprawności.
  16. Ale teraz Therry dwal wszystkim mega jazda.
  17. Ja wczoraj zrobiłem rekordowo wysokie spalanie na trasie 500km Szczecin - Mazury. Auto załadowane 2+2+2, do tego rowery na platformie i 50kg bagażu w koszu na dachu. Wiało i lało całą drogę, większość trasy ekspresówką 120kmh. 10.5l /100
  18. No dokładnie powinni przecież zarabiać na Fiescie R2 , Formoux przecież pokazał w zeszłym roku że auto po upgradach jest konkurencyjne. Tymczasem świetna walka z przodu a Ogier znow poirytowany że nie może ugryźć chłopaków.
  19. Adi

    Rajdowe dyskusje 2024

    Greensmith nieźle bokami na deszczówkach z tyłu dawał Powinno to być obligatoryjne na np. Power Stage. Byłby show. Tymczasem Toyota lepiej od Citroenów na tym Oesie. Pajari wygrał. Ogólnie ciekawa jest liga WRC2, Wygrywają nie tylko Skody, Toyota się pokazuje w czołówce, ten rajd raczej wygra Citroen, a i Hyundai gdzieś się tam czai.....tylko Forda brak. Kiedyś M-sport dominował w drugiej lidze, a teraz całkowicie zniknął. Co się z tą firmą dzieje?, przecież to był ich główny "chleb", budowa i wynajem aut, szczególnie Rally2
  20. Zyzol

    Kubica w F1

    Dwudziestu jeździ a na koniec i tak wygrywają Red Bulle.
  21. No dobra jest walka jak na tak długie odcinki i warunki roznice niewielkie. Odnośnie Tanaka on gra zapewne w długa grę. Teraz każdy z tych 4 rajdów inny i specyficzny nowe auto więc znowu musi się przyzwyczajać. Teraz idzie cal seria rajdów szutrowych w tym Estonia , Polska i Finlandia , piec rajdów pod rząd więc jak tylko nie złapie DNF to nadal jest w grze.
  22. Albo ściany z roślin, a na nich przędziory, wciornastki i wełnowce
  23. Takiego kloca dziś spotkałem przynajmniej można bez problemu robić pod autem bez podnośnika @przemekka może tutaj znajdziesz jakieś natchnienie?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...