Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Chyba umarło znowu Jutro coś ustawię, Niemcy czy Hiszpanie ?
  3. No Seb ostro przycisnął ten ostatni odcinek mimo ze mówił że nie zrobił nic innego niż to co robił cały dzień, czyli narzekał że ma brudna drogę no ale tym razem mu chyba chłopcy z przodu w końcu trochę przeczyslili. Rajd jak na razie mega piękna walka a jutro to dopiero będzie Sajgon bo idzie deszcz.
  4. Nic nie jest przesadzane. To ze Tanak w tej chwili troche traci wcale go nie skreśla. Ida jego rajdy i tam może się wszytko zmienić a z kolei to rajdy w których np Therry jest słaby. Wszytko jest nadal otawarte.
  5. no twoj wybor tez jest mega, wszystkie kombi robia dobra robote, poprostu zobacze jak felga wpadnie na auto jak to bedzie wizualnie wygladac
  6. no wlasnie niestety nie dalo sie go uratowac przy malowaniu proszkowym,ale tak jak piszesz zawsze moge go tam wrzucic spowrotem,bo przez cale auto tez bedzie czerwony pasek w przyszlym tygodniu. Cos sie wymysli.
  7. Dzisiaj
  8. Ot taka Hydrozagadka tapatalked
  9. Ooo Panie, ale SZTOS Jeżeli o mnie chodzi to te dwie kombinacje Pytanie tylko jak to będzie siedzieć na aucie? Trochę szkoda, że na czarnej feldze nie ma czerwonego paska, ale zawsze można domalować
  10. @Orear Pewnie nie będziesz jedynym zainteresowanym: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1cUUr1/
  11. felgi nie sa jeszcze na aucie bylo tylko pierwsze przylozenie, ale udalo mi sie zrobic fotke i mam maly problem :/ w glowie mam plan ( mialem ) "no i w pizdu wyladowal " caly plan poszedl sie je.... wedlug mnie mialo byc czarna felga + czarne sroby + biale koncowki, ale wczoraj siedzialem kupe czasu i probowalem rozne opcje i tak szczerze to kazda kombinacja wyglada zajebiscie i naprawde nie wiem na co sie zdecydowac :/ jakie kombi wyglada najlepiej ??? 1 - czarne kolo+ czarna sroba + biala koncowka 2 - czarne kolo + biala sroba + czarna koncowka 3 - czarne kolo + cale czarne sroby 4 - czarne kolo + cale biale sroby 5 - biale kolo + biala sroba + czarna koncowka 6 - biale kolo + czarna sroba + biala kocowka 7 - biale kolo + cale biale sroby 8 - biale kolo + cale biale sroby tak jak pisalem ,moj wymysl to czarne kolo + czarna sroba + biala koncowa, i biale kolo + biala sroba + czarna koncowka, ale tak szczerze to wszystko pasuje mega. Moze jestem faktycznie wykolejony ,ale poprostu chcialbym zeby wszystko gralo perfekcyjnie,bo przeciez diabel tkwi w szczegolach,a teraz juz jest ten etap ze trzeba sie zastanowic zeby wszystko gralo ze soba idealnie.
  12. Odebrane…. @Oktan wsadził kupę pracy i serca. Jest petarda. Więcej jutro jak coś więcej pojeździmy.
  13. sartek

    Pozdrawiamy sie :)

    Widziałem kiedyś ten samochód w Poznaniu, z daleka, bo z daleka, ale widziałem. Nie wiedziałem, że to Ty
  14. chojny

    Pozdrawiamy sie :)

    Miło było się zobaczyć
  15. Dziadek OGI w końcu wstał z fotela bujanego i pokazał chłopakom kto tu jest mistrzem.
  16. Daj link do tego gościa z OLX. Może być na priv.
  17. Mała aktualizacja. Żona po raptem 2 tygodniach jazdy Outbackiem musiała się raz przesiąść na moją służbową Kie Ceed i po godzinie narzekała że beznadziejne się nią jeździ i chce z powrotem Subiego
  18. Właśnie dlatego trochę się waham czy na lato zostawić z legacy V GT czy dać te na lato
  19. Rzadka akcesoryjna felga do Legacy, szkoda jej na zimę.
  20. Przy 75 tys. km oddałem XV do polecanego gdańskiego serwisu, żeby zdiagnozowali ponadnormatywny szum (który mnie męczył od kilku miesięcy) i usunęli jego przyczynę. Zdiagnozowali (łożysko tylnego lewego koła) i wymienili, co trzeba. Dodatkowo wymienili tylne tuleje przednich wahaczy, wyczyścili hamulce, wymienili gumki prowadnic i wypłukali silnik. A przy okazji wymienili olej i filtry (chociaż, między Bogiem a prawdą, mogłem to zrobić dopiero w lipcu). Za kilka tysiów km czeka mnie wymiana tylnych tarcz i klocków. A poza tym jeździć, jeździć i jeszcze raz, jeździć...
  21. Adi

    Rajdowe dyskusje 2024

    Chorwacja utwierdza nas w przekonaniu, że o tytuł będzie się jednak bić dwóch, a nie trzech kierowców. Szkoda, ale i tak emocje będą, oby do końca. Thierry 0.1 sek przed Elfynem
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...