Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Są tak świetne, że chyba porozkładam je po domu...
  3. Wiara w działanie tego "serwerka" ponad wszystko VID_20240425_151852.mp4
  4. Dzisiaj
  5. konrads

    Najglupsza rejestracja

    Rolminex ma forka SG z taka sama rejestracja tylko chyba poczatek K2 Ucza na nim jeździć z przyczepa
  6. dine

    ASO w Olsztynie

    A kurde przestrzegałem przed nimi. Brałem od nich auto.
  7. JuNo

    Piknik Plejad

    Qrcze - o tym zapomniałem
  8. Tylko ambilight. Reszta się nie liczy. Teraz to się nazywa google TV, i w Philipsie działa szybciej niż kilkuletni android.
  9. Widziałem taki patent ale ważne że wycie ustało a satysfakcja że się zrobiło samemu też duża
  10. Jak spojrzysz z góry to zobaczysz takie zębatki w które można włożyć gruby śrubokręt krzyżakowy i nim wyregulować. Mi jak po uszkodzeniu opadły tak, że świeciły pod nogi to wyregulowałem na sztywno do czasu wymiany czujnika.
  11. jeśli chodzi o czujniki to ja w drugim komplecie ich nie posiadam - w trakcie jazdy świeci się tylko kontrolka TPMS (nie pipczy jak coś)
  12. chojny

    Piknik Plejad

    Żeby to była tylko wymiana oleju Jeszcze płyn do spryskiwaczy trzeba uzupełnić.
  13. chudy87

    ASO w Olsztynie

    ASO w Olsztynie rozwaliło mi dyfer i skrzynie. Od 1 stycznia moje auto u nich stoi i próbują robić. Wcześniej zleciłem im prostą wymianę oleju w skrzyni i dyfrach, to nie zaleli oleju do dyfra i po przejechaniu 40 km auto padło. Mają czas do końca maja na zrobienie w pełni auta, jak nie sprawę nagłaśniam w mediach i idę do sądu. Najgorszy serwis z jakim miałem do czynienia
  14. Dla tych, co mają wspólne konto na The Forum albo na fb
  15. JuNo

    Piknik Plejad

    Spoko - wymiana oleju nie trwa aż tyle
  16. Blixten

    Spalanie XV II

    Słyszałem gdzieś kiedyś, że dla sprawności układu, lepiej używać go częściej niż rzadziej, więc u mnie AC śmiga non-stop
  17. Ja w legacy swoim inaczej robiłem. Koła przednie oba do góry na dwóch żabkach , odpięty przewód od powrotu oleju z maglownicy przy pompie i przedłużony wężykiem do baniaka 5L a pod krócieć pompy podpięty drugi wężyk z butelką 2L pełną nowego płynu i kręcenie kierownicą w lewo prawo do oporu aż sam magiel przepompował całość.
  18. Dokładnie tą wersję rozważam, ale nie ma już (chwilowo?) w sprzedaży w PL. Są inne wersje, ale dokładnie ta jest najciekawsza. Miałem na ręku z nieco inną tarczą, owszem, duży, ale to część uroku tego zegarka
  19. Tak właśnie kiedyś załatwiłem sobie trampki Stomil na Motyrynce
  20. Może lubi zapach palonej gumy
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...