Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Karenz

    Akumulatory w subaru

    Odpiecie zaznaczonej wtyczki dało identyczny efekt + wywalenie start stopa, Sprawdzałem interfejsem i napięcie sterownika mam 14.4V do 13.9 V a w instalacji non stop 13.6 V
  3. Przejechane. Oes 1 w połowie wywaliłem w krzaki 2 jedno cofanie na zakręcie 3 w miarę bez błędów 4 dwa obroty na nawrotach 5 w miarę bez problemów 6 też bez problemów Ogólnie chyba przekombinowałem z ustawieniami, chciałem żeby bug byl mniej podsterowny i coś poszło nie tak
  4. radekk

    Kubica w F1

    arszenik, polon, sarin,... cokolwiek.., albo żeby Aston totalnie się stoczył i papa Stroll uznał że nie opłaca mu się w to inwestować. Oczywiście ta opcja również bardzo by mi nie odpowiadała z racji Alonso w Astonie, więc chyba pierwsza opcja najsensowniejsza
  5. Wyplukałem i zmieniłem olej wspomagania kierownicy w Legacyw końcu jest ciszej. Idealnie nie jest ale można uznać za udane. Stary oring już bardzo twardy. Trzeba pojeździć teraz i obserwować olej oczywiście motul multi atf.
  6. Tommi1

    WRX STI po raz drugi

    https://youtube.com/shorts/9K9tZNkORsg?si=-X2WzQYAHFoZ4XBT
  7. Na postoju łopatki nic nie robią. Więc ruszanie z dwójki tylko za pomocą lewarka w trybie manualnym. Natomiast kiedy auto się porusza masz cały zakres, możesz nawet zredukować do 1. Nie polecam, to auto naprawdę hamuje silnikiem.
  8. sartek

    Kubica w F1

    A że jak niby chciałbyś tego dokonać?
  9. radekk

    Kubica w F1

    co jak co, ale dla mnie najsłuszniejsza wymiana kierowców powinna dotyczyć zastąpienia Strolla i po ostatnim wyścigu ponownie utwierdzam się w tym przekonaniu.
  10. CUV

    XV - szybkie pytanie

    Świetny foniacz, ciągle go mam, chociaż zrobiłem błąd i go zaktualizowałem - to go zamuliło strasznie , no i niektóre apki już się nie chciały na nim chodzić, Jest dla mnie wzorem funkcjonalności i wykonania.
  11. CUV

    XV - szybkie pytanie

    Poszedłem na skróty i zawołałem Arnol.., Androida na pomoc dał radę , ale miał śmigać na ogryzku
  12. Dzisiaj
  13. Snuff

    XV - szybkie pytanie

    No to nie pomogę, mam tylko iOS 17 z tej pary [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Najbardziej mi zależało na monitorowaniu temp CVT i to mam, za ca 60 PLN. Moze pobawię sie zapisem przyspieszeń , a przy okazji galaxy S7 dostał 4 życie , ekran jest czytelniejszy gdy po angielsku.
  15. Taaak, to jasne jak słońce że WRX a STI to dwa różne samochody. Jak wspomniałem, póki co chcę jakiegoś fajnego WRXa z wysoką lotką. WRX z innymi modami od STI nie wchodzi w grę. Trzymam rękę na pulsie, bo od jakiegoś czasu obserwuję aukcje zagraniczne (europa). Wadą takiego rozwiązania jest to, że nie mam zbytnio opcji żeby fizycznie zobaczyć pojazd. W Szwajcarii był fajny STI bugeye, ze sprowadzeniem jakoś lekko ponad 100k wychodziło, co chyba nie było najgorszą ceną jak za ori STI. Ja to doskonale rozumiem i tego się spodziewam. Mówiąc że ceny aut są durne miałem na myśli wszelkie auta, nie tylko Subi No nic, czegoś się dowiedziałem, tematu Imprezy nie odpuszczam, może coś fajnego się jeszcze dowiem tu i tam. Dzięki!
  16. CUV

    XV - szybkie pytanie

    chodziło mi o skaner OBDII
  17. https://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/ może komuś się przyda
  18. Jest opcja zamontowania łopatek na cały zakres 1-4? Z tego co wiem za pomocą dźwigni można wybrać tylko 3 biegi do przodu.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...