Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Jeszcze chwilkę i będzie filmik, niestety ilość dobrego materiału mnie powaliła istna klęska urodzaju połączona z brakiem czasu Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 3. Gdzie tyle leciałeś ? Z Warszawy na Grójec ?
 4. Witam. Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem uroczego Forestera. Sprzedający twierdził, że olej wymieniał ale... Dlatego chciałem się zapytać co polecacie do skrzyni, silnika i mostu? Pozdrawiam.
 5. MaMis

  Co zamiast XV???

  Mam na mysli silniki.
 6. więc ciesz się jazdą z prędkością do 200km/h
 7. nie zawsze jest plug&play, ale zawsze warto spróbować bo jest na to szansa.
 8. Płyn w chłodnicy czysty nie grzeje się niema ubytków
 9. Pozdrowienia sprzed chwili:-) wychodzi na to że jesteśmy sąsiadami :-)
 10. ketivv

  Co zamiast XV???

  chyba przeciwnie, właśnie tam zmieniło się wiele patrząc na wzrosty sprzedaży http://carsalesbase.com/us-car-sales-data/subaru/ przez ostatnie 10 lat w USA wielkość sprzedaży Subaru poszybowała 10 lat temu sprzedawali tam ponad trzy raz aut mniej jak teraz
 11. Today
 12. zk

  Co zamiast XV???

  W moim przypadku jestem pewien że nie wymienię xt,sti na e-boxery nawet z 6 parami oczu przy tych osiągach i dynamice.
 13. Tak to pomoże choć myślałem że to jest p&p. Dzieki
 14. Szczerze mówiąc to głównym naszym celem był właśnie wesoły cmentarz, ale okazało się że "po drodze" jest tyle cerkwi wpisanych na listę UNESCO, że cmentarz został "na deser". [emoji3526] Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 15. Kukson

  Kubica w F1

  A gdzie ja napisałem, że Alonso odszedł ze względu na wiek? napisałem, że jest wolny, doświadczony i osiągnął więcej w F1 od RK i jakoś nie słychać aby ktoś go namawiał do powrotu ze względu na wspomniane wyżej umiejętności i wiedze.
 16. Panowie, czy ktoś zna jakiś serwis LPG na śląsku ogarniający instalacje Tartarini?
 17. Umyjcie sobie chłodnice, bo po rumuńskich szaleństwach są zalepione.
 18. Bardzo podobny miałem stan, płukałem niezbyt silnym strumieniem, tam gdzie kable, świece czy alternator, małymi partiami. Po umyciu z grubsza wytarłem stojącą wode, pózniej wydmuchanie sprężonym powietrzem i odpalenie silnika by sie zagrzał. Maska otwarta cały dzień.
 19. Wystarczy Panzer. Pazery, pozery, przeciery i inne parmezany odpadajo
 20. No mój wygląda tak. Jakoś po kablach boję się lać. Chłodnica klimy zalepiona, a wody jutro wymieniam.
 21. Epitafia trzeba tłumaczyć, ale sprawę rozwiązuje Google translator, z funkcją foto. Apka radziła sobie dobrze nawet w Japonii.
 22. Witam W końcu zdemontowałem całą instalację ściany grodziowej i zegarów. Jak z kablami zegarów nie było większego problemu, tak z wiązką ściany grodziowej było dużo roboty. Tak jak napisałeś Przemku, musiałem zdjąć oba nadkola żeby dostać się do kabli przechodzących do komory silnika, jeszcze do pary musiałem zdjąć zderzak - bo nie mogłem dostać się do czujników zderzeniowych, a po lewej stronie jeszcze zbiornik spryskiwacza (pod nim idzie kabel lewego cz.zderzeniowego). Dobrze że odnogi wiązki do czujnika ESP i hamulca ręcznego rozpinają się bez kombinacji, no i środkową wtyczkę sterownika AirBag (po wypięciu białej listewki na złączu) W sumie wiązki są wymontowane Poniżej kabina bez instalacji Po powiększeniu zdjęcia wiązki - widać opisy kabli (chyba nie pomyliłem opisów). Przy następnej okazji opiszę środkową odnogę wiązki komory silnika bo popsuła się pogoda i musiałem zwinąć majdan. W każdym bądź razie wszystkie wtyczki (prawie wszystkie) mają metki z opisem, więc dalsza robota powinna ruszyć bez bólu (mam taką nadzieję). Teraz wezmę się za Anglika - mam podobnie go wypatroszyć?
 23. Zestaw Bilstein b6, plus podkładki olkusz https://poliuretany.olkusz.pl/pl/p/Podkladki-sprezyn-przednich-i-tylnych-SUBARU-FORESTER-SH-4szt./23110624, czy taki zestaw da radę utwardzić Forestera sh
 24. Zgadza się. Na jednym ze zdjęć widać też słynny "wesoły cmentarz". Tam dobrze jest być z przewodnikiem znającym lokalny język - niektóre epitafia są naprawdę zabawne ( utkwiło mi w pamięci : "tu leży moja teściowa, gdyby pożyła dłużej, ja bym tu leżał " )
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...