Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. radekk

    Melduję, że......

    muszę Cię zmartwić, niestety nie
  4. Panowie. Witam. Jest już dostępna najnowsza aktualizacja systemu info-rozrywki z AA na pełnym ekranie, u mnie w MR21 Platinium F17GHM153-080. Zdjęcia w piątek. Dostępne już od 2 tygodni. Potwierdzone, pytajcie ASO.
  5. RedSasza

    XV - szybkie pytanie

    Za mało… Jak mi kiedyś zdechnie, to się chyba poryczę…
  6. sartek

    Melduję, że......

    Tak od razu? Po jednym dniu?
  7. skwaro

    Najglupsza rejestracja

    Dziś widziałem elektrycznego Smarta z jakiejś przychodni W1 ZYTA
  8. Oktan

    WRX STI po raz drugi

    O totototo miałem na myśli
  9. jeździsz do złodziei mechaników czy znasz ten temat od drugiej strony?
  10. Aga

    Melduję, że......

    Pomarliście? FTZ.
  11. Aga

    Najglupsza rejestracja

    Po Gdańsku jeździ Brabus G7 ZZZ77 Z neta, zazwyczaj mijamy się
  12. Pablito79

    Kubica w F1

    Umówmy się, Stroll po prostu się nie nadaje... Jest kiepski, kasa nie jeździ tylko bolid i kierowca.
  13. przemyslawn

    Swap diesel

    Tu jest link do mojego tematu o swapie https://forum.subaru.pl/topic/103116-legacy-boxer-diesel-swap-na-jdm-20-gt/
  14. przemyslawn

    Swap diesel

    Można zrobić taką przekładkę, ale wiąże się z tym ogrom pracy i koszty będą bardzo wysokie. Z ekonomicznego punktu widzenia będzie to nieopłacalne. Ja wraz z moim bratem zrobiłem swapa Legacy 2.0 turbo JDM do nadwozia diesla. Robiliśmy sami, wszystko wyszło bardzo dobrze, ale trwało to kilka lat.
  15. _akir_

    Kubica w F1

    Taa na mistrza, chyba w bierkach a tu kolejny popis parówy sTrola https://www.instagram.com/reel/C6EqwcnNniP
  16. Zyzol

    Kubica w F1

    Papa Stroll idzie na mistrza w 2026, także nawet arszeniki mogą go nie powstrzymać. Młody jest zapewne szykowany na P1, od biedy P2
  17. Zyzol

    LEGO i podobne

    Lokalny patriotyzm zwyciężył i mała Alfa z Chin do mnie przyjechała. W sumie nie wiem po co z ali (nawet dopłaciłem za pudełko ), skoro na alledrogo jest kilka zeta droższa. Zobaczymy, co to warte… No i w końcu powstał mój nie-marbloras. Poza tradycyjną wtopą z tylnymi kołami, fajny zestaw
  18. Jojo80

    Legacy - szybkie pytania

    Ja tam lekko tył puszczam bo dzieci z tyłu jeżdżą a słuchać lubią najbardziej lubią jak sub robi masaż pleców. Niby tylko 200w. RMS ale jest fajnie.
  19. Orear

    Legacy - szybkie pytania

    Drzwi są słabo wygłuszone to prawda ale największą robotę robią okna bez ramek. Zalecam regularne smarowanie uszczelek smarem silikonowym i sprawdzenie "trójkątów" przy lusterkach - podobno napchanie tam gąbki niektórym pomaga na ucho. Głośniki harczą albo nie grają ze względu na to, że ten syf rdzewieje. U mnie tył przestał grać bo rdza zeżarła wtyczki. Obecnie pozbyłem się tylnych głośników - ja z tyłu nie jeżdżę. Poza tym, na koncercie scena jest z przodu, a nie z tyłu. Co do radia nie pomogę, moje śmiga mimo, że co chwilę ktoś na forum mówi, że panele zdychają.
  20. Jojo80

    Legacy - szybkie pytania

    Z tyłu głośniki u mnie nie grały bo... Zgniły styki od wody, gdzieś tam się leje akurat na to. Jak wykleisz wszystko ładnie to głośniki zaczną grać dopiero. Radio mi też raz grało raz nie i zrobiłem sobie ramkę na 1din , założyłem alpine. + zestaw głośno mówiący.
  21. Tobexor

    Legacy - szybkie pytania

    na razie wpadną budżetowe pionery na przód bez wygłuszenia. nie mam budżetu i czasu na razie na to. wygłuszenie to będzie priorytet do zrobienia w aucie (jestem zaskoczony jak słabe jest wygłuszenie w tym aucie po przesiadce z omegi BFL). Aktualne głośniki to jakaś katorga, chyba membrany są pozrywane bo charczą strasznie, martwi mnie że tył nie gra wgl, mam nadzieje że ich tam nie ma albo już tak rozwalone są, niż coś z radiem albo okablowaniem. Zresztą i radio i panel klimy lecą na wymianę bo oczywiście 2 dni od zakupu i wszystko padło. klima działa ale nie ma wyświetlacza a radio zaczęło się randomowo wyłączać i włączać.
  22. alcedo

    Forester - SZYBKIE PYTANIE

    A propos uchwytów: hak z wiązką i belką do SF jest taki sam jak do SG? spasuje?
  23. Karenz

    Akumulatory w subaru

    Odpiecie zaznaczonej wtyczki dało identyczny efekt + wywalenie start stopa, Sprawdzałem interfejsem i napięcie sterownika mam 14.4V do 13.9 V a w instalacji non stop 13.6 V
  24. Przejechane. Oes 1 w połowie wywaliłem w krzaki 2 jedno cofanie na zakręcie 3 w miarę bez błędów 4 dwa obroty na nawrotach 5 w miarę bez problemów 6 też bez problemów Ogólnie chyba przekombinowałem z ustawieniami, chciałem żeby bug byl mniej podsterowny i coś poszło nie tak
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...