Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Jest opcja zamontowania łopatek na cały zakres 1-4? Z tego co wiem za pomocą dźwigni można wybrać tylko 3 biegi do przodu.
  3. I ogarniasz to wszystko? Ja gdy wsiadłem pierwszy raz do Szarego Mnicha to zupełnie nie wiedziałem na który ekran patrzeć.
  4. radekk

    Najglupsza rejestracja

    P6 DEF66 i jeszcze LR Discovery P7 CAMP
  5. RedSasza

    XV - szybkie pytanie

    No ciekawe… Ja nie pomogę, bo jestem na etapie iPhona SE mk1.
  6. Dzisiaj zamontowałem w końcu snorkel. No dobra, nie ja, tylko mój mechanik (dzięki Tomasz!). Ale najważniejsze, że jest
  7. Znów nie odróżniasz średniej temperatury dla całego miesiąca, podanej w prognozie, od temperatury danego dnia? Bez zaskoczeń
  8. Dzisiaj
  9. No to teraz Cię zaskoczę.... Żona sobie felgi zażyczyła. Do tego czarne
  10. Jojo80

    Legacy - szybkie pytania

    Tył i przód u mnie jest taki sam i jak wyżej, wygłoszenie drzwi to podstawa i te OEM głośniki już wtedy zagrają a jeśli dać coś lepszego i wzmacniacz to już wymiecie.. Ja wygluszylem tylko drzwi, wzmacniacz i Subwoofer w kufrze i jest dla mnie miodzio
  11. Snuff

    XV - szybkie pytanie

    Elma ? Może za dużo albo za mało wypiłem… [emoji41] Ale jeżeli chodzi o czołg, to to tak [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. CUV

    XV - szybkie pytanie

    Czy udało się komuś połączyć elma z iPhonem ( iOs17)?
  13. A tam felgi... przyznaj się, pewnie zamówiłeś żonie nową torebkę, tylko znowu jakiś patałach pomylił zamówienie i dostałeś felgi, które przypadkiem pasują do Twojej fury.
  14. niektórym honor nie pozwala żeby pojechać do złodzieja mechanika, wolą wymienić niepotrzebnie pół samochodu, ale mają satysfakcję że sami naprawili (tylko koszt trzy razy większy)
  15. Orear

    Legacy - szybkie pytania

    https://www.legacygt.com/topic/88346-speaker-mounting-depth-06-legacy/ Aczkolwiek w Legacy sama wymiana głośników niewiele da, zwłaszcza podczas jazdy. Ja zauważyłem znaczną poprawę dopiero po dołożeniu wzmacniacza do fabrycznego radia i wygłuszczeniu wszystkich drzwi. Plus zestaw dwudrożny Audiosystem 165 EVO 2.
  16. Tobexor

    Legacy - szybkie pytania

    Legacy 2006 jakie są rozmiary głośników z przodu i z tyłu ? wiem że 165mm z przodu ale jaka głębokość, mam głośniki które są głębokie na 50mm i nie wiem czy będę musiał dokupić dystans ? Jaki rozmiar jest z tyłu ? jaka głębokość? Nagłośnienie w legacy to jest jakaś kaszana w porównaniu z omegą BFL
  17. W sumie jak patrzę teraz na służbowego A33 to też ma lekko. Natomiast jak tak to wygląda w tej Moto to jest to do zaakceptowania.
  18. Było z komentarzem: "widać od razu, że rozsądni faceci wysyłają żony po alkohol"
  19. Munstera na to na trzech kolach powinien objechac. Chociaz z drugiej strony Mikkelsen mowil ze strasznie ciezko obecnie jest sie przesiasc z Rally2 do Rally1 przez aero. Masz nagle taki docisk ze musisz po prostu mentalnie sie przestwic i ne wszyscy chyba potrafia.
  20. Neiuville jechal PS w Chorwacji bez hybrydy.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...