Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Generalnie podobno montuje się odpowiednią uszczelkę pod głowice, z WRX czy po prostu MLS i zapomina się o problemie.
  3. Za dwiema pierdułkami przy okazji wyszło około 4000 zł w 2021 roku
  4. RoadRunner

    O rowerach

    Trudniejsze niż wielu się wydaje. Mocne interwały dają w kość. No i ta sama trasa na sucho a po deszczu to w sumie dwie różne trasy. Nie ukrywam, że w wielu miejscach sprowadzałem/wprowadzałem rower. Jak ktoś nie jest mega kozakiem co prawie wszędzie wjedzie i zjedzie to nie widzę sensu jechać w butach SPD. Ja miałem zwykłe buty Shimano, platformy z pinami i zero problemów w dużym błocie.
  5. Wymieniałem jakieś 2 lata temu, około 2000zł całość, w ASO Subaru. Szczerze to nie pamiętam, ale wydaje mi się, że tam nie ma regulacji. Nie wiem jakie masz warunki domowe, ale bez swobodnego dostępu od spodu to ja bym się za to sam nie zabrał. Podpowiadamy ci co zrobić żeby to prawidłowo zdiagnozować i uniknąć wymieniania na ślepo i kosztów. Podniesienie auta i wysłuchanie napędu zajmie mechanikowi kilka minut, a o ile słoń nie nadepnął mu na ucho to szybko wskaże, który element jest źródłem dźwięku.
  6. Dzisiaj
  7. Profilaktycznie nie warto wymieniac UPG, nikt nie wie jak dlugo wytrzyma, przewaznie 100-200tkm. Z EJ253 mam zle doswiadczenia, nigdy wiecej, nikt nie potrafil/chcial naprawic. 2.0 jest slabszy, ale mniej problematyczny. Wolalbym 2.0.
  8. Wertuje ciągle Internet. Bardziej skłaniam się ku Pixel'a. Ale też zastanawiam się teraz nad Motorola edge 30 neo. Gabarytowo jest identyczna jak Pixel 6a. Miał ktoś z nią doświadczenie, obecnie można za 700 PLN wyrwać w X-kom nowy egzemplarz.
  9. Blixten

    Po ile Paliwo ?

    Wrzucam, może będzie pomocna
  10. Witam, odstawiłem samochód na warsztat z jak mi sie wydawało trzeszczącym przegubem. Okazało sie ze wygoiłem "blachę kotwiczna hamulca"? . przy okazji poinformowali mnie ze przegub do tego modelu właściwie nie istnieje w sprzedażny, nawet cała pół oś występuje tylko w oryginale w ASO. Dziwne to jakieś możne sie ktoś z doświadczenia wypowiedzieć?
  11. Turbo

    gry komputerowe

    100% prawda - to właśnie tego zapału do zdobywania kolejnych osiągnięć mi brakło. Ale nie usuwam z konsoli, jeszcze wrócę
  12. Ja też uważam, że to jest drogo, ale mam zrobione, wszystko jest ok nic nie stuka jest cisza, może przepłaciłem z 1000zł nie wiem !? A co do cen to wszyscy wiemy ile kosztują usługi np. blacharka i lakierka !!
  13. a jaki to w ogóle koszt mniej więcej? Warto to robić „profilaktycznie” po kupnie czy nie ma sensu? Ale to o tym 2.0 150km w automacie napisałeś? Czyli ogólnie brakuje mocy, przyjemność z jazdy/wyprzedzanie raczej trudne?
  14. Może masz rację? Nie wiem czy to jest najlepsze, że nie sprawdzę? Ufam, że jest zrobione jak należy. Jedno wiem na pewno - ten wątek jest właśnie po to żeby każdy zrobił jak uważa, może właśnie za te twoje 300zł a nie jak ja za 3000 zł. Mnie nikt nie zmuszał, zrobiłem tak a nie inaczej.
  15. Oktan

    Pozdrawiamy sie :)

    Tu się takich umieszcza https://tablica-rejestracyjna.pl/
  16. Jak ktoś pilnował luzów zaworowych to żadna różnica na czym przejechane te kilometry. Ja w styczniu kupiłem sh 2.0 z fabrycznym lpg, więc cały przebieg ponad 230tys. jest zrobiony na gazie, ale tutaj jest wzmocniona głowica. Z automatem spalanie to +- 10-11 litrów gazu + niecały litr benzyny (głównie trasa). Przy takiej samej jeździe golf 4x4 pali mi 6 litrów diesla. Co do wyprzedzania to było jako tako, a potem wrzuciłem ATki o jeden rozmiar większe i czuć zamulenie. Trzeba redukować na 2 z 4 biegów i cisnąć do końca obrotomierza, ale taki urok benzynowych silników
  17. sartek

    Kubica w F1

    W tę sobotę, o godz. 15.00, wyścig bolidów autonomicznych na torze Yas Marina. Jeśli tylko nie wypadnie mi nic ciekawszego, postaram się obejrzeć. Z czystej ciekawości, jak to wyjdzie.
  18. Racja, zmyliły mnie rysunki z wymiarami na allegro, teraz wszystko jasne.
  19. Widać na odcinkach, na których komuś nie działa. Munstera nawet nie powinien podgryzać.
  20. Kiwi 4ester

    gry komputerowe

    Samo to, żeby ograć każdą planszę to nie więcej niż godzina, ale żeby zdobyć czy odblokować jakieś rzeczy (zawsze grałem, żeby odblokować klipy wideo) to już trzeba trochę dłużej. Z klipami wideo to zawsze też można skorzystać z YouTube, ale tu chodzi właśnie o samodzielne zdobycie czegoś. Kiedyś dzięki temu dało się uzyskać uznanie u innych, pokazywało, że jesteś ambitny w dążeniu do celu. Dzisiaj są inne czasy i takie gry mają trudniej się przebić, a opcja online mnie nie interesuje.
  21. GdaKon

    Rajd Polski

    Na pojedyńcze OSy można kupić bilety przy wjeździe na odcinek. Ceny ok 60-70zł / OS /osoba. Pewnie będzie info w tej sprawie bliżej rajdu.
  22. SH 2,5 NA manual z USA to bardzo fajne autko , takie mieliśmy w firmie od nowości zaimportowane. Zaliczył dwie stłuczki i obcierkę boczną podczas użytkowania przez 15 lat. Dość gruba blacha w nim zastosowana i te stłuczki przyjął znośnie gorzej wyglądały te drugie auta. W naszym była robiona uszczelka pod głowica ale nie z powodu UPG a wycieku oleju z kanału do smarowania głowicy na łączeniu bloku i głowicy (ponoć to przypadłość tych NA) Wyrobił sie też wodzik od lewarka i dźwignia miała za duży luz ale naprawa tego to grosze. Ważne aby w tych SH sprawdzać poziom oleju co tankowanie bo brak w nich czujnika ciśnienia oleju.
  23. Turbo

    gry komputerowe

    Kurde kupiłem z rok temu, pograłem może z 8h i jakoś mnie nie wciągnęło tak jak kiedyś Za to pojutrze, 25/4, wejdzie current-genowy update do Fallouta 4 i tam chętnie wrócę poeksplorować
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...