Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Uważaj, wszystko może być motywem...
  3. Wramach anegdotek pogodowych to w ten weekend z ojcem rozmawialiśmy że jechaliśmy kiedyś do rodziny na Śląsk pierwszego maja i w okolicach Zawiercia musieliśmy szukać innej drogi bo standardowa była zasypana śniegiem i nawet facet wołgą nie dał rady. P. S. Na świętego Hieronima jest pogoda, albo ni ma
  4. Ja to muszę być strasznie stary, bo nie pamiętam
  5. Jak Zosia ma być ciepła jak ma przed sobą 3 zimnych kawalerów?
  6. Uspokój się bo Ci to wyłączę
  7. Wiadomo, że niczego nie można być pewnym. Ale swoje zdanie mam. Przekonamy się najdalej w przyszłym roku, jak się skończą dopalacze kredytowe. A może nawet już wcześniej będzie rozczarowanie deweloperki, bo fala zwolnień w różnych branżach zaczyna się właśnie rozkręcać
  8. Aga

    Globalne ocieplenie

    Poza tym, zimna zośka jest zawsze zimna, chociaż dla mnie to zabobon
  9. Aga

    Globalne ocieplenie

    I to była kwietniowa anomalia
  10. może się nie znam i nie jestem jakoś stary ale pamiętam lany poniedziałek na krótki rękawek z 20 lat temu, jak i przymrozki, które u nas pojawiają się nawet do połowy maja? Kiedyś nikt o chłodzie w kwietniu nie mówił, że to jakaś super anomalia
  11. Jak problemem jest klasyczne wycie (przez zaciąganie powietrza), to polecam jeszcze spróbować z nowym wężem zasilającym pompę. Po latach z tej gumy robi się praktycznie plastik i jakiej opaski by tam nie założyć, to i tak nic nie daje. U mnie wymiana oringa nic nie dała, ale wymiana węża już rozwiązała problem.
  12. Ta jasne, ale umawialiśmy się na "trochę", a nie , że dwa dni lata, a reszta miesiąca to zimowa aura. Dwa tygodnie temu w t-shircie i krótkich spodenkach pracowałem, a w najbliższy weekend chyba rury mi pozamarzajo
  13. https://www.wnp.pl/gornictwo/bedziemy-placic-i-plakac-ceny-pradu-przekrocza-mozliwosci-wielu-budzetow,822639.html
  14. Oby pomogło. U mnie niestety skończyło się na wymianie pompy wspomagania na OEM. Tanio nie było.
  15. Jeżeli wszystko sprawnie rozłożysz i złożysz to pewnie w godzinę nawet się zmieścisz nie spiesząc włącznie z wymyciem wszystkiego. Z Całość to praktycznie kilkanaście plastikowych spinek oraz 5 nakrętek do odkręcenia. Przy okazji można wyczyścić cały ten syf, który zbiera się pod plastikami w okolicy wlotu do wentylacji.
  16. Patrzę na prognozę i chyba kurtkę zimową trzeba będzie wyjąć z szafy, a Kwiecień '24 to chyba będzie rekordowo zimny w historii pomiarów ? Ale się ten klimat popieprzył ....
  17. patrząc na stan gospodarki globalnej i sytuację geopolityczną na świecie myślę, że punkt zwrotny może nastąpić szybciej niż się wszystkim wydaje
  18. Gadaj z @Oktan, bo coś ekstra, ekstra na jałowe wysmyczył... przynajmniej ja jestem obsrany
  19. Czyli zaczynamy ostatni etap pompowania balona. Dzięki mądrym lewicowym pomysłom ludzie kupią drogo, a deweloperzy i fliperzy się obłowią
  20. Aga

    Melduję, że......

    Wątki się wam popieprzyły.
  21. My wszędzie zabieramy psy i wodę. A nie wszystkie psy tak mają. Niech te miski będą.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...