Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj
  3. Witajcie, Odpiszcie proszę czy udało się wam rozwiązać problem opisywanego tutaj wycieku. Czy wymiana uszczelki pod pokrywają zaworów rozwiąże sprawę?
  4. Dobra guma, naprawdę klei zacnie, po zimówkach - piękna cisza A z rozpórką, ładnie w ciasnych łukach i na ślimakach trzyma. Mam też Micheliny w Imprezie (zima i lato). Złego słowa nie powiem.
  5. Hej! Tak ostatnio jakoś się do mnie Casio ProTreki uśmiechają, te w wersji analogowo-cyfrowej. Może ktoś ma i mu się znudził?
  6. Adi

    Rajdowe dyskusje 2024

    Onboard na miarę tego Tanaka z Polskiego, również Fordem. Mega, na prawdę frunął po nim. Jak oglądałem ten przejazd na żywca, to od razu wiedziałem, że to 5 punktów. A MM coś w tam w studiu marudził, że czołówka mu wklepie. Nie zna się chłop
  7. Nic nie pisaliście myślałem, że już po zawodach muszę częsciej zaglądać
  8. chojny

    Kubica w F1

    Zespół Scuderia Ferrari oficjalnie poinformował o pozyskaniu partnera tytularnego w postaci amerykańskiej firmy HP. Już od najbliższego Grand Prix Miami na samochodach i kombinezonach włoskiej ekipy pojawi się charakterystyczne niebieskie logo z białymi inicjałami. Tytularna współpraca oznacza, że zmieni się dotychczasowa nazwa zespołu, która od teraz będzie brzmieć Scuderia Ferrari HP.
  9. Też tak sobie zawsze mówię.... sprzed kompa [emoji6] W realu przy 160 między drzewami jednak często prawa stopa zadrży.... Adrienowi nie zadrżała, co za onboard, co za piękny oes! Wszyscy lubimy jak ktoś, na kogo nikt nie liczył nagle staje się objawieniem sezonu. Oby tak utrzymał...
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. https://www.instagram.com/reel/C4dh4b1RCg5/?igsh=djBzbjczdmFybHd2
  12. https://autogaleria.pl/subaru-legacy-2024-koniec-produkcji
  13. Później niby ma dwa lata…
  14. Legacy96

    Legacy - szybkie pytania

    No ale spec b to tez H6 lub 2.5 XT
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...