Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Wprawdzie nie w Subaru, ale w moim tylnonapędowcu mam już jakiś czas świeże Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 i jestem z nich bardzo zadowolony - bardzo dobrze trzymają się drogi, ostatnio też miałem okazję sprawdzić je w sporym deszczu i zachowywały się bez zarzutu, całe auto jest na nich bardzo stabilne. No i w porównaniu do Pirelli P7 i Bridgestone Potenzy które miałem kiedyś w Subaraku, są słyszalnie cichsze.
  3. Frekwencja dopisała! Szkoda tylko, ze tak szybko uciekliście... My się rozjechalismy o polnocy...
  4. Yesterday
  5. Fajnie napisane i wiele prawdy. Oczywiście nazwanie silnika 2.8 potężnym to duża przesada, jednak stanowczo to lepszy silnik z potencjałem do podniesienia mocy. Teraz oby ten silnik trafił do Land Cruisera, bo ten 2.2 w tym aucie to porażka.
  6. 121 Ale akurat jedyne jakie znalazłem dostępne to 5/115 co daje 126.5 więc jeszcze bliżej Co ciekawe jak się wyszuka 5.5/125 to wyskakuje Kenwood Bulb Widać to jakiś ich patent, a napięcie na tych żarówkach i tak wynosi 5V, a nie 5.5V.
  7. A wiesz że żarówka 5V 110mA przy 5,5V będzie pobierać 125mA
  8. Też ciekawa koncepcja
  9. Miałki

Forek SJ XT '14

No właśnie. Sprawny. Dzieląc się moim okrętowym doświadczeniem muszę Wam powiedzieć że największe problemy nam stwarza właśnie automatyka. Coś jest na rzeczy z tym ciśnieniem bo i start silnika na LPG jest teraz sporo dłuższy. Pompa w baku dłużej nabudowuje ciśnienie. Może być i tak że zawór FRU puszcza, a sensor ciśnienia nie działa poprawnie. Ostatnia wizyta w serwisie autoryzowanym (juz nie) gdzie montowano DLMa zakończyła się niepowodzeniem. Panowie stracili licencję na oprogramowanie diagnostyczne i nie przyjęli auta na przegląd. Po tem poleciałem na statek i teraz żona się boryka. To znaczy na benzynie jeździ dla świętego spokoju.
  10. A Ja zabieram FXT w zakazane rejony
  11. Dziękuję Wszystkim za bardzo miło spędzony czas.Życze Łukaszowi szybkiego powrotu do zdrowia.pozdrawiam Fiku. Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka
  12. Czołem Panowie, jest szansa na jakieś spotkanie? Już sporo czasu krążę po Bydzi a w sumie nigdy nie było okazji spotkać się z jakimś zacnym gronem i chyba czas to zmienić Jacyś chętni?
  13. Spoko, już mi się udało znaleźć po specyfikacji ile te żarówki mają - 5.5V 125mA. Spróbujemy z 5V 125mA
  14. Tak mi wyszło przy testach na zasilaczu laboratoryjnym . 6 voltowe były za ciemne które pobieraly około 150mA. Przykro mi, ale nie pamiętam gdzie kupowałem.
  15. Fajnie to wygląda Jestem fanem szczotkowanego metalu Co do podświetlenia, jedno pytanko - skąd wziąłeś, że te żaróweczki w radiu maja 110mA? Bo mi wyszło 160mA I gdzie kupowałeś?
  16. Pozdro obok Stecówki !
  17. Kontynuując. Kapturki są po 23,25 netto a u mnie wyglądało to tak
  18. Spoko fajnie że przydało się. Ja okleiłem folią szczotkowanym grafitem .
  19. To tym gorzej. Wiem, co się dzieje w firmie, że są naciski, że mają być wyniki, że statystyki... ale ... odbudowa wizerunku tej formacji potrwa całe lata (o ile rządzący nie zechcą mieć "kundelków"/bo już nawet nie piesków/ na swój własny użytek)...
  20. aflinta

E-Boxer

Znaczy co? Subaru wycofało się z Polski?
  21. skwaro

E-Boxer

Mam taką prośbę, byłbym wdzięczny, jakbyś nie dopowiadał sobie czegoś, czego nie napisałem ani nie sugerowałem. Dziękuję.
  22. dawidz

E-Boxer

Trochę tu jak w przedszkolu ;d Mam szybki motocykl Nie masz Mam, jest szybki Nie ten jest szybki Tak jeżdżę A ja jeżdżę tak, lepiej jeżdżę Co do nowego Forestera, jedzie normalnie, nisz nadzwyczajnego jeżeli chodzi o przyspieszenie, raczej nie nadaje się na jazdę lewym pasem, będzie trzeba od czasu do czasu wyskakiwać z prawego żeby wyprzedzić kilka tirów ale jest za to bardzo wygodny, przynajmniej takie mam odczucia po 1h jazdy
  23. A nie jest tak że w USA lewa i prawa świecą tak samo? Podobno po 2007r. na USA wychodziły też egzemplarze ze światłami asymetrycznymi czyli takie jak trzeba mieć w UE. Pytanie czy po tych oznaczeniach jestem w stanie stwierdzić ze mam właśnie takie lampy. Jak zapalę lampy to wygląda to tak:
  24. Tsunetomo

E-Boxer

To ze mną nie porozmawiasz Dla mnie motor to motor Szerokiej drogi i znakomitego samopoczucia, zarówno na motorze jak i w E-boxerze.
  25. @ada///m dzięki DZIĘKI!!! Kolega @LosioDriver właśnie majstruje przy moim radiu i to był strzał w 10 aczkolwiek rok poślizgu, bo od tyle czasu mam pioneer fhx730bt z którego jestem bardzo zadowolony i będę konsolę malował w półmat
  26. Dla jasności - to nie jest fejk. https://www.se.pl/slask/zabrze-policjant-nurkuje-w-trawie-i-mierzy-predkosc-internauci-pekaja-ze-smiechu-aa-1JuJ-5twh-PKMB.html
  1. Load more activity
  • Create New...