Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Snuff

    Kubica w F1

    A Williams ? [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. radekk

    Kubica w F1

    a może Haas, albo Alpine
  4. Podświetlany pilot i wybieranie głosowe tak . Chyba w j.polskim też ale nie używam .
  5. W pokoju jest fotel, w sensie szafa
  6. Albo faceci śpią w ubraniu, albo idą do pracy nago
  7. Pablito79

    Kubica w F1

    Podobno Aston daje więcej kasy, ale więcej wskazań na Ferrari. Czy to oznacza, że Max też zmieni team
  8. Przeczytaj poprzednie wpisy. Trzeba wyjąć silnik i zdjąć cały rozrząd oraz wałki rozrządu, żeby zlikwidować ten wyciek
  9. Dzisiaj
  10. turdziGT

    Kubica w F1

    Ja niejestem pewin z tym Ferrari I bardziej obstawial bym Astona bo Ferrari oznaczalo by przeprowadzke do wloch
  11. turdziGT

    Kubica w F1

    Wow to duzy new jak nawet Autosport o tym donosi
  12. GoogleTV to tylko "frontend", a pod spodem jest normalnie AndroidTV. Miałem 2 tv z ambilightem, zrezygnowałem bez większego żalu.
  13. Przez szesnaście ostatnich lat kolejne ekipy na początku kadencji (pierwszej) krzyczały, że ta akcyza i sposób jej naliczania to anachronizm... ale jakoś zabrakło im chęci do dalszych zmian. Nie mam żadnych złudzeń, że cokolwiek drgnie w tej sprawie.
  14. Cześć, Pewnie większość z was zderzyła się z systemem akcyzowym na auta w Polsce oraz zasadami odliczania VAT od nich w firmach. Co do zasady system akcyzowy dla właścicieli Subaru jest niezły (bo od norm spalania byłoby drożej) oprócz jednego elementu w postaci granicy pomiędzy stawką 3,1% a 18,6% na poziomie 2000 cm^3. W domyśle system miał oddzielać silniki czterocylindrowe od mocniejszych w segmencie premium. Normy spalin i hybrydyzacja spowodowała, że pojemności silników czterocylindorywch podskoczyły do pojemnośc 2200 i 2500 cm^3, które wpadają w wyższą stawkę 18,6%. Jak również od kilka lat obowiązuje system odliczania 50% VAT od samochodów osobowych jak również elementów eksploatacyjnych. W powiązaniu z KUP, wyliczanie tych proporcji przez ksiegowych zajmuje czas, a przez to dodatkowe koszty. Polska otrzymała zezwolenie na odstępstwo stosowania tylko 50% odliczenia VAT do końca 2025 roku. Chciałbym zachęcić was aby pisać do Ministerstwa Finansów (najlepiej ePUAPem) aby zmienili granicę akcyzy z 2000 cm^3 na 2500 cm^3. aby nie dyskryminować silników czterocylindorych o wyższej pojemnośc m.in. Outbacka. Oraz aby pisać do Rady UE: https://www.consilium.europa.eu/pl/contact/general-enquiries/ aby nie zgodziła się na kolejne przedłużenie warunków specjalnych VAT w PL dla samochodów osobowych o numerze: 2022/2385. #PresjaMaSens
  15. Snuff

    Spalanie XV II

    Proszę o sprostowanie zeznań [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. RedSasza

    Spalanie XV II

    Ja swojej też nie odpuszczam ani na chwilę.
  17. Snuff

    Kubica w F1

    Obstawiam Ferrari. Wychodzi na to, że zbroi się na potęgę … biorąc pod uwagę plotki. LH, AN… kto jeszcze ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. sartek

    Kubica w F1

    Albo do Astona.
  19. Snuff

    Kubica w F1

    To co? Do Ferrari ? [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Wiara w działanie tego "serwerka" ponad wszystko VID_20240425_151852.mp4
  21. konrads

    Najglupsza rejestracja

    Rolminex ma forka SG z taka sama rejestracja tylko chyba poczatek K2 Ucza na nim jeździć z przyczepa
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...