Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Wczoraj
  2. Zyzol

    O rowerach

    O, następny A ja ostatecznie rozwiązałem swój dylemat z jesieni i zdecydowałem się na pedały szosowe (Look). Wpinanie w te jednostronne, beznadziejnie się ustawiające platformy, to jednak słabe jest Mam zeza
  3. Dokładnie - u Ciebie zmieściło się wszystko, a u mnie tylko koło i lewarek Z tą determinacją to wyszło tak, że miałem okazję być w AU przez dłuższą chwilę i jeździłem tam także aktualnym OBK. Jak zajrzałem do bagażnika pod spodem, to już nie mogłem się powstrzymać że oni mogą mieć tam koło, a my nie. Zamówiłem więc części, no i mam koło, którego nomen omen pewnie nigdy nie użyję Słowem „no worries”
  4. No widzisz teraz. Masz do wyboru kawior i standard, a zdecydować musisz sam
  5. A dej spokój, za droogo Pianka i szprej za 8zł
  6. Już Ci mówiłem, czerwony hammerite i po sprawie
  7. Zawsze boję się tam parkować przodem w stronę "z górki"
  8. 1 Neuville 2 Ogier 3 Evans 4 Tanak 5 Formoux 6 Katsuta 7 Mikkelsen 8 Rossel 9 Lopez 10 Gryazin WRC2 1 Rossel 2 Lopez 3 Gryazin 4 Greensmith 5 Pajari
  9. Innych kolorów póki co nie zaprezentowano.
  10. Wkręcony ręczny manometr w miejsce czujnika
  11. Odebralem pare godzin temu w koncu moje felgi z malowania proszkowego ,i kuzwa do tej pory zbieram szczeke z ziemi jak by nie uszy to bym sie smial na okraglo taniec szamana w garazu byl, i to konkretny,wedlug mnie wyszlo to mega zajebiscie i jak one siada na aucie to mi chyba mozg wyparuje z radosci tyle radochy co dzisiaj bylo przy odbiorze ,to chyba nawet nie mialem przy odbiorze auta z lakierni, puzzle skladaja sie powoli do kupy, az z wrazenia zapomnialem porobic fotek,jutro moze cos wrzuce jak dojde do siebie jak wogole zasne dzsiaj . Tez tak macie z nowymi czesciami ? czy tylko ja jestem tak zdrowo wykolejony
  12. Maszyny do zbierania przyklejonych aktywistów VID-20240418-WA0010.mp4
  13. W sumie, fajny wieczór. PS. Kobiety traktować, no weź...
  14. Trochę spaceru Trochę roweru a potem lody bo je kocham. Psom dałem porąbane kostki. Przyjemnie popatrzeć jak prosto kogoś zadowolić. Dwa dni bez tv. Tylko radio. 357. Polecam. Jutro czas na książkę. Absurdalne fakty z historii. Miltona. Oglądałem też Warcholstwo. Spodobało mi się tam jak traktować kobiety. Oj lepiej żeby nie wiedziały jak...
  15. Koła do legacy - chyba na zimę będzie zestaw albo zamienię opony kurcze nie wiem sam
  16. Poczekajmy chwilę, przyjadą te tanie z biednego, amerykańskiego rynku, to i u nas w bogatej Polsce, również potanieją
  17. 1. Ogier 2. Neuville 3. Tanak 4. Evans 5. Fourmaux 6. Mikkelsen 7. Katsuta 8. Greensmith 9. Gryazin 10. Lopez 1. Greensmith 2. Gryazin 3. Lopez 4. Rossel 5. Pajari
  18. 1 Neuville 2 Evans 3 Ogier 4 Tanak 5 Fourmaux 6 Katsuta 7 Mikkelsen 8 Munster 9 Rossel 10 Gryazin WRC2 1 Rossel 2 Gryazin 3 Lopez 4 Ciamin 5 Pajari
  19. WRC: 1. Evans 2. Ogier 3. Neuville 4. Fourmaux 5. Katsuta 6. Mikkelsen 7. Greensmith 8. Rossel 9. Gryazin 10. Pajari RC2: 1. Greensmith 2. Rossel 3. Gryazin 4. Pajari 5. Ciamin
  20. No dobra, rozumiem, trochę jak niemiecki TÜV. Ale ten ec/ece masz mieć wybite na orurowaniu, czy kwit masz wozić w schowku? Bo powiem Ci, że moja oem rura w Legacy nie miała żadnych oznaczeń. A już zwłaszcza wtedy kiedy gniła z każdej strony. To jak Belg kupi auto za granicą, które już jest po naprawach w stylu wydech, to co wtedy, wraca do Belgii i zmienia na coś co ma literki? ;o
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...