Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Załatw mi kartę ETC (a najlepiej dwie) - do poboru opłat za przejazd drogami ekspresowymi i jesteś moim bożyszczem.
 3. Na parkingu drgania sa prawie niewyczuwalne, w pozycji D czuc wyraznie wiecej ale tak od dawna. Problem obecny jest dziwny, drgania ale nie wiadomo czego... Moze przegub polosi? Moze pompa wspomagania? Moze luz na... no wlasnie, na czym?
 4. Jak chcesz to moge wysylke ogarnac z JP za free. Jedynie zaplacisz mi za kuriera ode mnie od Ciebie.
 5. No właśnie a u mnie nic nie faluje jedyne co to widać jak włączę np. światła drogowe czy podgrzew lusterek to obroty lekko opadną i wracają do poprzedniej wartości. Co ciekawe przy włączonym A/C jak sprężarka pracuje to problemu nie ma a przynajmniej nie zaobserwowałem.
 6. Na parkingu występują w każdej pozycji pracy skrzyni? może to poduszki?
 7. już zamówione, okazało się, że nie taki diabeł straszny w tym przypadku...125pln netto w serwisie tylko problem z dostępnością. Będę czekał co najmniej 2 tygodnie. Tak przy okazji to warto czasem popatrzeć jak działa układ hamulcowy. Dwutłoczkowe zaciski czasem nie dają wielkich objawów a jednak już delikatne spowolnienie cofania się płynu powoduje zmniejszenie skuteczności hamowania. Zwężenie się światłą przewodu to temat znany np z forda, ale tam rdzewieje wszystko jeszcze szybciej niż w subaru....
 8. Mam ten zestawik, tzn. syn dostał BMW a ja zgarnąłem Subaru
 9. Matko boska jak mi smutno, że tam nie dotarłem. Wspaniali ludzi, wspaniała trasa, wspaniałe Forki (i Legacy). Wszystko wspaniałe. To jest właśnie Sześć Gwiazd, Jedna Miłość <3
 10. Kiedy miałem Lanosa zadałem serwisowi pytanie, jak wyłączyć poduszkę pasażera. Usłyszałem w odpowiedzi, że filozofia Subaru jest taka, że dziecko wozi się z tyłu.
 11. Temat do zamknięcia. Sprawa rozwiązana. Ktoś demontując hak odcioł po prostu całąwiązke, i wszystki kable zaizolował razem. Weszła woda i zaczeła się świąteczna choinka.
 12. Today
 13. aż zajrzałem do dowodu mojego zabytka, jestem tylko ja właścicielem, na sprzedaż za granicę musisz mieć zgodę, jak sprzedajesz w kraju to tylko informujesz konserwatora po fakcie
 14. Mam ten sam problem w blobie. Jak będzie świeciło się czerwona kontrolka to układ srs nie zadziała. Jest możliwość podpięcia rezystora zamiast poduszki żeby "oszukać" system ale tego nie polecam. Mały jeździ z tyłu .
 15. Izotom

  E-Boxer

  Mamy koło 10 lat na to, żeby nie zdechnąć i żeby ta planeta miała jakiś potencjał na odbudowanie się. Jeśli prześpimy ten czas to wtedy będziemy musieli utrzymywać życie używając technologii, bardzo kosztownych i bardzo energochłonnych. Dlatego jakiekolwiek kalkulacje są niewiele warte: jakie są zasoby, co się ekonomicznie spina, jak poradzą się firmy produkujące itd. Jesteśmy na etapie deadline.
 16. Ale ten "twój" schodek jeżeli powstanie, to tylko na granicach pracy pierścieni uszczelniających czyli w górnym i dolnym martwym punkcie pracy, dalej już nie "podskoczy" i nie będzie przejścia z "luźnego do ciaśniejszego". btw. trzeba było w pierwszym Twoim poście wspomnieć o degustacji jabłecznika...byśmy nie strzępili języka. Mam nadzieję, że smakował.
 17. Zamontowałem świece NGK dedykowane do tego silnika SILFR6A11 ( irydowe, jedno elektrodowe). Te które wykręciłem były identyczne. Oczywiście nie ingerowałem w przerwę ( auto z gazem). Pomierzyłem w weekend cewki wg instrukcji ze strony Magneti Marelli. Parametrami chyba są OK. Niestety silnik pływa na biegu jałowym na gazie. W momencie przełączenia na benzynę obroty automatycznie się wyrównują i już chodzi równo (niezależnie od wilgotności i temperatury powietrza).To samo dzieje się przy odłączeniu wtyczki cewki na reduktorze lpg. Tak jakby łapał lewe powietrze. W trakcie jazdy pod większym obciążeniem nie szarpie. Panowie gdzie szukać problemu?
 18. Jestem już oczywiście po serialu i czekam na drugi sezon
 19. Wyglądam na nim jakby to była fotka na przepustkę z kryminału
 20. msi

  Kubica w F1

  Obejrzyj sobie pierwszy sezon serialu na Netflix, o poprzednim sezonie F1. Jeżeli chodzi o rywalizację kierowców, to ten serial sporo wyjaśnia
 21. Yesterday
 22. Udało się przez hamulec, po wcześniejszych próbach zmieniania pozycji wysprzęglika, ale samemu słabo to wychodziło, dużo latania a mało efektu.
 23. To co zdarzyło się w Pana aucie , bez ingerencji osób trzecich , zwierząt itd. jest w zasadzie niemożliwe. Dlatego ASO powinno zrobić zdjęcia i wysłać do DT jeżeli istotnie "samo się popsuło"....
 24. No fakt, trzeba zachować trzeźwość umysłu kupując tam cokolwiek. Głownie ze względu na koszty wysyłki. Mangi, np. Wangan MidNight idą po 5-10 zł za tom, ale są ciężkie i jak się za dużo w pakiet uzbiera to transport będzie drogi. O tyle fajny jet ten serwis, że oferują funkcję konsolidacji kilku zamówień, więc nie płaci się osobno za wysyłkę każdego drobiazgu.
 25. Oprócz tego że auto gasło, falowały jeszcze mocno obroty nawet do 500 obr/min. Ja za sondę płaciłem prawie 500zł więc no masz rację
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...