Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Snuff

    Kubica w F1

    HAM z P2 w sprincie...kończy na Q1 w kwale
  3. KPR

    Pozdrawiamy sie :)

    PozdrawiamKierownika/Kierowniczkę tego BRZ widzianego gdzieś na Ochocie w Warszawie:)
  4. Ensure a flawless property handover with expert bond cleaning services from Superior Cleaning and Pest in Brisbane. Our meticulous approach guarantees every surface is cleaned to perfection, ensuring your landlord's satisfaction. Trust us for a seamless transition to your new home. https://superiorcleaningandpest.com.au/bond-cleaning/
  5. _akir_

    Kubica w F1

    Fajny sprint, niestety Lando za bardzo chciał i wyszlo jak zawsze
  6. Adi

    Rajdowe dyskusje 2024

    Ale równo idą. Pierwsza czwórka w niecałej połowie sekundy A Tanak nieco z tyłu.
  7. W tym popieprzonym świecie, ta grafika wcale nie jest jakoś specjalnie przesadzona. To coś jak eko produkt opakowany w gruby plastik
  8. Lubię Niemcy, ale pojedziemy wszędzie.
  9. fiku

    Forester - SZYBKIE PYTANIE

    Zobacz w załącznik. Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
  10. Dzisiaj
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Pablito79

    Kubica w F1

    Albo za dużo na przejściówki, trochę się ślizgali, ja bym zaryzykował
  13. Snuff

    Kubica w F1

    Super sprint, dobrze się to oglądało. Końcówka wyśmienita ! Max na 10-ciu kółkach odjechał na 13 sek, po prostu przepaść, inna liga. Szkoda Alonso, ale chyba za szybko i za ostro chciał wrócić na P3.
  14. izzy

    Forester - SZYBKIE PYTANIE

    Cześć ile oleju wchodzi do skrzyni manualnej do SG 2005??
  15. Mokry sen patodeweloperki 206659688c4f0dbPatodeweloperski_apa.mp4
  16. 20661420cecd96aVID_20240414010415.mp4
  17. Cześć, nie miałem nigdy Subaru, wcześniej jeździłem Hondą Accord (CL7), Toyotą (najlepszą, bo służbową ). Od dawna jadnak spoglądałem na Forestery, przykuwały moją uwagę na ulicy. Przyszedł czas więc na szukanie swojego egzemplarza. Mam kilka pytań, na które mam nadzieję znaleźć odpowiedzi, sugestie, porady. Forum przeglądam (konto mam kilka lat tutaj), coś tam już wiem, ale teraz jak przychodzi do konkretów (zakup) to czuję, jakbym nie wiedział nic. Czego szukam, nad czym się zastanawiam. - budżet: ok. 30-35k. - najchętniej LPG (albo zakup już z założonym, albo będę sam zakładał) - Forester SH (najchętniej z 2010 w górę, ale budżet raczej nie dźwignie tego, więc pewnie 2008-09) - Silniki, biorę pod uwagę w sumie dwa. I tutaj liczę na sugestie, porady. - 2.0; 150 km - manuał? - automat - czy to nie jest już za duży muł podczas jazdy? - 2.5; 171 km (USA) - automat, bo manuał to biały kruk raczej 1. Co myślicie, wiecie o powyższych silnikach? W każdym można oczekiwać na UPG, czy w tych silnikach to raczej rzadkość? 2. Jak z wymianą rozrządu w nich. To są jak się nie mylę silniki z paskiem / jak cenowo wygląda wymiana? 3. Zawory - tutaj również pytanie, czy sprawa do ogarnięcia we własnym mini-warsztacie (z podnośnikiem i kimś kto ma jakieś pojęcie o mechanice) czy raczej wyspecjalizowany zakład tylko? 4. Przeglądając ogłoszenia widzę, że niektóre auta mają LPG już po kilka lat (6-9 lat). Jak silniki znoszą to, czy w takie lepiej się nie pakować? 5. Czego można się ogólnie spodziewać po kupnie/pierwszych kilometrach/serwisach od zakupu? Z grubsza to tyle. Z góry dzięki za pomoc. PS. Mam nadzieję, że dobry dział?
  18. Cześć, jestem potencjalnym posiadaczem Subaru (w trakcie poszukiwań). Wcześniej miałem Accordy, więc Japonia pozostaje w sercu Będę miał pytania odnośnie tego, co wybrać, co warto etc-> mam nadzieję, że znajdę odpowiedzi, podpowiedzi, które pomogą mi wybrać pierwszego Forestera dla mnie.
  19. Wczoraj
  20. Największego zonka jakiego szofer mógł mieć to co jechał kilka lat temu na gabarytach i chłop z porsche chciał go wyprzedzać, a stracił głowę
  21. Adam98

    Swap EJ255 230hp

    Nie sprecyzowałem. Chodzi o Impreze gh wrx 2.5 230hp. Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki kolego. Jeszcze jedno pytanie jest jakieś miejsce/strona internetowa godna polecenia gdzie można kupić silnik do Subaru?
  22. Czyli hybrydowy A tymczasem u chiński killer o imieniu radzieckiego samolotu bojowego okazuje się lekko… niedopracowany
  23. Prewencyjnie zrobiłem regenerację przekładni kierowniczej przy przebiegu prawie 290 000 km. Nie było wycieków jednak były już wyczuwalne delikatne luzy. Wszystko co potrzebne OEM udało się zakupić przez internet. Listę części wziąłem wg VIN z partSouq kropka com . Regenerację zrobiłem w firmie Autokorbas. Bardzo profesjonalna obsługa. Poprosiłem aby kierownica była maksymalnie sztywna jak w nowych autach. Właściciel firmy objaśnił mi szczegóły jak to zrobią i za dwa dni odebrałem zregenerowaną przekładnię. Zrobiłem już ponad 5000 km i wszystko działa bardzo dobrze. Poszukiwania płynu do wspomagania zajęło mi kilka wieczorów. Trudno było trafić info. Nie zawiodły amerykańskie fora. Okazało się że wg nr OEM jest to ten sam olej co do skrzyni biegów. Koszt z demontażem regeneracją, częściami oraz montażem również około 3000 PLN
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...