Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. CZAJA48

Kierownica Legacy

Czy poduszka powietrzna z kierownicy która ja ma będzie pasować do kierownicy która jej teraz nie ma ?
  3. Witam Kolegów ! Trochę czasu tu nie zaglądałem... praca dom i takie tam. Być może też dlatego, że moja Tribeca sprawuje się świetnie! Przejechane kolejne mile na gazie jazda w upałach wszystko cyka jak należy. A był bym zapomniał była mała ustereczka. Dioda- wskaźnik min od płynu lubryfikacji powodował zwarcie i rozłączyło komp. gazu. Tymczasowo odpięty na przeglądzie 15k mają to zrobić. Co do tej kwestii popieram u mnie były objawy uszkodzonego korka więc go wymieniłem ale u ciebie jak się nie dzieje to nie warto wymieniać.
  4. Pozdrawiam kierowników Subarynek z parkingu w Galerii Północnej. Trzy Hawki na jednym poziomie to już jakby zlocik Bliźniaczy Hawk kombi na TK.... dzięki za miłą rozmowę
  5. MuggaMugga jest, auto zatankowane, jutro rano pakowanko i jazda.
  6. "Upala" ktoś na codzień GolfaR kombi? Interesuje mnie życie z takim autem jako głównym w rodzinie w dłuższej perspektywie omiotającej wszystkie potrzeby transportowe rodziny. Jakieś słabe techniczne punkty tej platformy, typowe uciążliwości? Golf 7,5 schodzi ze sceny co skutkuje interesującymi cenami za nowe auto 310KM kombi 4x4. Obiektywnie to sporo za Golfinę ale znaleźć coś w porównywalnej konfiguracji i cenie oprócz Cupry jest praktycznie niemożliwe.
  7. Today
  8. Nie czekajcie na mnie , wyjeżdżam o 13 z okolic Radzymina może dogonię was po drodze
  9. KGSub

E-Boxer

Niestety nie widzę tym egzemplarzu spryskiwacza tylnej kamery. Obawiam się, że może nie być w specyfikacji polskiej☹
  10. Czy ktoś jeszcze z Wilanowa dołącza się do grupy BP 12:30? Moglibyśmy pojechać razem
  11. Cześć A może takie ? http://www.homsani-ats.de/Recaro-Sportster-CS-Sportsitz-Performance-Edition-Carbon-Leder/Dinamica-Beifahrersitz-410002B05
  12. Nie wyrobimy się na poranną grupę, więc dołączymy do Was Jutro BP 12:30 spot - TJ - Palladinum - jasiem - Guliwer - kowal -MichalN -Golfstrom -Kriss -Tadeo - bluewing
  13. Startujemy jutro ok 5:00 z Krakowa. W Radomiu będziemy +/- 7:00 Ktoś gdzieś w okolicach godziny planule przejazd?
  14. No dodaje mu pazura ;-)
  15. Kris, jak by Cie google czy Janosik nie prowadził to omin fragment Ciechanowiec - Siemiatycze. Wahadła i dramat :| My jechaliśmy do Mławy, potem na Przasnysz, Maków, Ostrów Mazowiecki. Dalej na Sokołów trzeba, nie na Ciechanowiec! Dziękuję za wskazówkę skorzystam na pewno
  16. A ja się pytam gdzie jest impreza wcześniaków ? P.S. Basen fajny , pewnie tez wpuszcza odpłatnie nie miejscowych ale głowy urwać sobie nie dam
  17. moze brak zestawu montarzowego blaszki itp
  18. @szubaru niestety nie wyrobiłem się z robotą...
  19. Gorgeous

Wyświetlacz awaria

Kup z salonu mówili, nie będzie się psuł mówili, spokój z naprawami na kilka lat mówili... To kupiłam. A tu taka przykra niespodzianka mnie dziś spotkała. Po uruchomieniu silnika ekran pozostał czarny. Po wrzuceniu wstecznego zapalił się na biało-niebiesko. Generalnie nie działa. Czy ktoś miał podobny przypadek?Auto ma 6 msc.
  20. Pozdrawiam dwie ekipy zlotowiczow nocujących w Białej Podlaskiej :)
  21. Startujemy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Gang boxera nawet malutkiego jak w moim Szarym Mnichu powinien wystarczyć tym z silnikami rzędowymi. Jak komuś mało to mogę uchylić szybę i dźwięcznie zaciągnąć powietrze w płuca. Bez filtra .
  23. keyman

E-Boxer

Tymczasem w Janowie Podlaskim
  24. Kris, jak by Cie google czy Janosik nie prowadził to omin fragment Ciechanowiec - Siemiatycze. Wahadła i dramat :| My jechaliśmy do Mławy, potem na Przasnysz, Maków, Ostrów Mazowiecki. Dalej na Sokołów trzeba, nie na Ciechanowiec!
  1. Load more activity
  • Create New...