Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dokładnie tą wersję rozważam, ale nie ma już (chwilowo?) w sprzedaży w PL. Są inne wersje, ale dokładnie ta jest najciekawsza. Miałem na ręku z nieco inną tarczą, owszem, duży, ale to część uroku tego zegarka
  3. Tak właśnie kiedyś załatwiłem sobie trampki Stomil na Motyrynce
  4. Może lubi zapach palonej gumy
  5. Za duży, nie przyzwyczaiłem sie Ale na zaczepki w spelunach jak znalazł, nikt nie fika Ręka i zegarek kolegi A. tapatalked
  6. @Kiwi 4ester, Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone negatywnie
  7. Aga

    Ekspres do kawy

    EKSTREMALNIE ZADOWOLONA
  8. chojny

    Ekspres do kawy

    I jak? Zadowolona czy lubi cierpieć, więc kupiła drugiego takiego samego dla pewności?
  9. Aga

    Ekspres do kawy

    Ekspresy Siemensa.
  10. Informatycy zwykle mówią -"dziwne, u mnie działa ;)". A nie da się podciągnać na reflektorze?
  11. chojny

    Ekspres do kawy

    A co dokładnie ma dwa koleżanka co kupiła?
  12. Dzisiaj
  13. Aga

    Melduję, że......

    Wszystkie mają ten sam
  14. Aga

    Ekspres do kawy

    Moja koleżanka ma dwa, jeden w biurze, drugi kupiła później do domu
  15. Różnica jest niewielka. Nawet jej nie wykrywa auto. Przejechałem kiedyś na dojazdówce prawie 200 km. Wysłane z mojego 23030RAC7Y przy użyciu Tapatalka
  16. Kupowałem do siebie na owym Ali ale zamiennik ma dłuższe cięgno i światła teraz świecą za nisko
  17. Tyle, że ze względu na różnicę na średnicy dojazdówka to tak z paręnaście kilometrów. Ja mam pomysł, mam oponę tyle że zimówkę, dokupię felgę 18 cali, i .... wsadzę pełne koło do BOXa. Nie chce ryzykować jazdy 50-100 km na dojazdówce.
  18. przymar

    Kubica w F1

    Nie, samochód będzie za 100 tys., ale jeden bak specjalnego paliwa będzie kosztować 90 tys.
  19. Konkretnego modelu Ci nie podpowiem, ale ja ok. 4 lat temu podszedłem do tematu tak: 1. lubiłem obraz ze starych kineskopów, 2. nigdy nie leżał mi obraz (sztuczny, bez płynności i prawdziwej czerni) z LCD, nawet tych najlepszych od Sony, 3. kupiłem plazmę Samsunga 3D, obraz bajka, płynność ruchu piłkarzy, neutralność kolorystyczna, fajna czerń, 4. kupiłem 4 lata temu LG LCD (nie pamiętam modelu), tak na szybko....i jeszcze szybciej wylądował u córki, 5. kupiłem OLEDa LG i to jest TO. Nie słuchaj i nie oglądaj reklam i filmików. Idź do sklepu, poproś o wyłączenie tych durnych ustawień "sklepowo-dynamicznych hiper extra klękajcie narody" i zobacz co Ci się podoba. A każdemu może się podobać coś innego. Ja nie lubię sztuczności i zakłamania rzeczywistości podbiciem kolorów, aż murawa stadionowa będzie zielono-żółta..... Popatrz na obecną ofertę LG. pzdr
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...