Skocz do zawartości

Dziwny klekot silnika


koldawid1603

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko, że moje doświadczenie z Subaru nie jest za wielkie, teraz gd wcześniej dwa lata gc, postanowiłem o coś zapytać. Chodzi o to że nabyłem Imprezę gd 2.0 125hp koniec 2004r. i zauważyłem po paru dniach użytkowania że jak samochód jest zimny to silnik przy dodawaniu gazu wydaje taki dziwny klekoczący dźwięk(taki pseudo diesel), mniej wiecej do 2,5k obrotów. Gdy się nagrzeje już wszystko się stabilizuje, wiem może przesadzam ale przy imprezie gc co prawda tam miałem 2,2 silnik czegoś takiego nie zauważyłem, czy mam się martwić czy to normalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest piston slap?

Poszukaj na You Tube jak brzmi .

No powiem Ci, że chyba trafiłeś w sedno:) stety bądź niestety a jakaś rada bo z tego co czytam to raczej nic z tym nie zrobię....

Edytowane przez koldawid1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

silnik przy dodawaniu gazu wydaje taki dziwny klekoczący dźwięk(taki pseudo diesel)

 

 

 

Chętnie posłucham twojego klekotu bo mam podobnie i też się zastanawiałem co to takiego :P

Słabo z czasem jeśli o nagrywke chodzi... ale po pierwszej poradzie na temat piston slap wrzuciłem w wyszukiwarke i dźwięk identyczny co mój:) tak ze obczaj youtube;)

Edytowane przez koldawid1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...