Skocz do zawartości

Subariada inaczej, czyli zaproszenie do dyskusji także dla tych, którzy nie jeżdżą Foresterami


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale poddaje ponownie pomysł Grecji w przyszłe wakacje. Piszemy się już dziś na wersję light i klasyczną.

 

My sie piszemy 

 

 

Zgłaszam również już teraz swój akces ... może w końcu uda mi się zdążyć wpisać na którąś edycję subariady  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista zgłoszeń

1.Dyrekcja
2.Primi
3.DJK
4.m4ver
5.SubGaja(Gaja-sunia,ona i on)
6.AAD
7.Tiger
8.Ayu
9. Jacentius
10. Gazik (2 dzieci   :))

 

Lista rezerwowa:

1. KGSub

2. Kambol

3. Rzeznik_pl

4. ekson

5. marraass

6. drzemik

Hoteliada nie jest moim marzeniem, ale udało mi się do tego namówić moją małżonkę ( dwójki dzieci nie było trzeba namawiać ).

Zgodnie z wytycznymi dopisałem się sam na listę rezerwową i będę czekał .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!! Ale zainteresowanie :D super! Choć sam na pewno w tym roku sie na te Subariade nie wybiorę to temat będę obserwował i kibicował podróżnym! :)

 

Wszystkim "świeżakom" moge tylko z góry dać kilka porad:

 

- przede wszystkim zaufać Beacie i Miłoszowi. Maja z tym doświadczenie i wiedza co robią sugerując konkretna formę, trasę, atrakcje, czas itd

 

- w związku z tym: dużo luzu!! Po prostu skupcie sie na widokach, na tym co widzicie, na tym co jest. Myślenie o tym co by mogło byc, albo czego nie ma, sprowadzi sie tylko do niepotrzebnego niepokoju - a gwarantuje, ze jesli czegos nie ma, to są ku temu bardzo rozsądne powody! :)

 

- oczywiscie nie jest to wycieczka pierwszoklasistow wiec Beata i Miłosz beda pytać o zdanie uczestników, jesli warunki na to pozwalają (np "chcecie zobaczyc A i B czy wolicie sie wyspać i zobaczyc tylko B bo A szczerze mówiąc nie jest az takie super?")

 

- Subariady to wyjazd TOWARZYSKI. Czyli bedzie dużo gadania, dużo żartów, czasem nawet tańce, zabawy i śpiewy! Nawet podczas jazdy na "dojazdówce"na subariadowym kanale CB praktycznie nie ma momentu ciszy bo jesli akurat Beata czy Miłosz nie opowiadają ciekawych historii związanych w mijaną okolica to któryś z innych uczestników opowie kawał, puści muzykę, albo.... przywita na pokładzie i zapowie pogodę :mrgreen: w związku z tym - jesli ktos na urlopie chce ciszę i spokój, nie bardzo lubi spędzać czas z innymi ludźmi, woląc w spokoju poczytać książkę, medytować stojąc na głowie itp ... to może subariada nie jest dla nich ;)

 

Jesli powyższe założenia zostaną spełnione, bedzie gwarancja niezapomnianych wrażeń, widoków które jednak sprowokują pare chwil ciszy, niecodziennych spotkań z lokalna ludnością, spontanicznych kąpieli w wodospadach/granicznych rzekach, "ciekawych" (w każdym tego słowa znaczeniu) kulinarnych odkryć i... nieodpartej chęci udziału w kolejnej wyprawie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale w sensie że co wiadomo?

 

Wyjazdy off-roadowe do Mołdawii są w kwietniu (patrz odpowiednie wątki) a wyjazd dla "plaskaczy" do Rumunii jest w maju - opisany w tym wątku - patrz pierwsza strona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zostały 3 miesiące do wyjazdu :)

Bez ciśnienia zapytam, kiedy jakiś wstępny lub bardziej konkretny plan wyjazdu będzie opublikowany?

Robimy koszulki okazjonalne? Ktoś zgłosi się żeby ogarniać wszystko i pomóc Miłoszowi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Zwykle wszystkie sprawy typu program, rozliczenia, dane uczestników ogarniamy z bardzo dużym wyprzedzeniem, jednak tutaj z uwagi na nasze zabieganie nieco się to "zwlekło". Dosłownie za 3 dni wracamy z wyprawy po Jordanii i zasiadam m.in. do tych tematów. W ciągu tygodnia przedstawię dokładny program wyjazdu a tymczasem proszę ochotnika (lub niechętnika - mi to obojętne) o pilne zgłoszenie się, celem kontaktu ze mną w imieniu grupy oraz ogarniania spraw finasowo-logistycznych. Owa osoba dostanie ode mnie wszystkie wskazówki.
Który z uczestników się podejmuje?

Podstawowe zadania tej osoby:

- stworzenie tabelki, udostępnienie uczestnikom, przypilnowanie jej PILNEGO uzupełnienia

- zbieranie wpłat za nasze przewodnictwo i organizację, koszulki, noclegi, atrakcje od uczestników i przekazanie ich do nas

 

PS. Koszulki i naklejki imprezowe oczywiście będą - jak na każdej Subariadzie.

 

 

Noo i?  

 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem "społecznik" ale wybaczcie, nie tym razem. Do wyjazdu nie ma tygodnia którego nie spędzałabym w rozjazdach służbowych i po prostu nie chciałbym czegoś zawalić ze względu na brak czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie ma z tym dużo roboty. 

 

- Trzeba założyć wątek na PW dla uczestników zapisanych na listę (jeśli taki wątek jeszcze nie powstał).

- Trzeba zrobić tabelkę na dysku Google i udostępnić ją uczestnikom, żeby zebrać potrzebne informacje dla przewodników.

- Trzeba zebrać od uczestników wpłaty i przelać je na konto przewodników (czasem trzeba przypomnieć spóźnialskim o wpłacie mailem lub sms-em). 

 

Generalnie nie jest to absorbujące zajęcie. Natomiast z uwagi na forumowy charakter imprezy w organizacji siłą rzeczy współuczestniczą forumowicze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, przemekka napisał:

Tak naprawdę nie ma z tym dużo roboty. 

 

- Trzeba założyć wątek na PW dla uczestników zapisanych na listę (jeśli taki wątek jeszcze nie powstał).

- Trzeba zrobić tabelkę na dysku Google i udostępnić ją uczestnikom, żeby zebrać potrzebne informacje dla przewodników.

- Trzeba zebrać od uczestników wpłaty i przelać je na konto przewodników (czasem trzeba przypomnieć spóźnialskim o wpłacie mailem lub sms-em). 

 

Generalnie nie jest to absorbujące zajęcie. Natomiast z uwagi na forumowy charakter imprezy w organizacji siłą rzeczy współuczestniczą forumowicze. ;)

 

No i dodam, że z uwagi na czas trzeba to zrobić bardzo skutecznie i bardzo szybko. Dosłownie za kilka dni chciałbym zrobić rezerwacje, a do tego potrzebna jest tabelka z uczestnikami (liczba, układ i wiek osób w każdej ekipie). Jeśli to nie powstanie w najbliższym tygodniu, to może się okazać, że wyjazd nie wypali z uwagi na brak miejsc w hotelach. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/17/2017 o 21:10, Gazik napisał:

Ale sie wszyscy wyrywająemoji12.png.... jak wrócę z nart mogę zgłosić moją kandydaturę. Pozdrawiam.... - też Miłosz

Gazik, kiedy wracasz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...