Skocz do zawartości

Nowy obiekt na Dolnym Śląsku - Tor w Krzywej koło Legnicy


jazdasubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

I jak idzie w dobrym kierunku?

 

Właśnie finalizujemy rozmowy z wykonawcą asfaltu;)

Witajcie To ja napewno tez się zjawie chodź mam forestera ale nim tez idzie poszaleć po torze :) Jeździłem u was Crx i bardzo mi sie podobało wiec na nowy obiekt rownież chętnie się zjawię. Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zapraszamy z każdym typem auta (szczególnie każde Subaru).... warto sprawdzić swój pojazd w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach aby nie być zaskoczonym w ruchu ulicznym. Będą organizowane dni otwarte (track day) gdzie będzie się można wyszaleć. Polecam

 

 

 

Bardzo dobra wiadomość!!!

Wygląda na to, że będzie profi obiekt i obsługa blisko Zielonej (w tych kategoriach 100km to naprawdę blisko ;) ).

Marzec to dobry termin :)

X2

Super wiadomość :)

Jakieś treningi wcześniejsze planujecie ?

 

Na ten moment organizowane są imprezy w ramach WLM. Póki co nie ma jeszcze asfaltu ale można podjechać obejrzeć obiekt i pojeździć po betonowej nawierzchni (albo śniegu jako to miało miejsce podczas imprezy WOŚP. Zapraszam na fanpage FB jazdasubaru.pl, gdzie na bierząco można dowiadywać się o planowanych imprezach na torze. Pełną parą planujemy ruszyć w marcu, najpóźniej z początkiem kwietnia. Zapraszamy, zespół jazdasubaru.pl

WOŚP

post-28341-0-46882400-1484943438_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze by odrazu zrobilc cala prosta, delikatnie szersza i bylo by miejsce na 1/4

 

Wysłane z mojego X5max_PRO przy użyciu Tapatalka

 

Dobra uwaga. Nigdy nie praktykowaliśmy zawodów na 1/4... Jaka minimalna szerokość pasa powinna być aby spełniało oczekiwania zawodników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojecia:)

 

Wysłane z mojego X5max_PRO przy użyciu Tapatalka

Z 3.5m na pas mysle ze by starczylo

 

Wysłane z mojego X5max_PRO przy użyciu Tapatalka

Wgl jaki szeroki budowany jest tor?

 

Wysłane z mojego X5max_PRO przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość toru będzie różna w zależności od prostych i zakrętów... Jakby ktoś miał rozeznanie w tym środowisku  to prośba o opinie i sugestie :)  Szczególnie chodzi mi o ustalenie szerokości toru. Długość samego toru jest jakby oczywista ale trzeba by ustalić jaka powinna być długość przestrzeni na wytracenie prędkości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wstępne projekty poczynione... tor zmieści się w prostokącie 700x50 metrów. Uwzględnia sporo różnych konfiguracji. Myślę więc, że będzie atrakcyjny na zloty, szlifowanie umiejętności i inne "imprezy" ;)

Fajnie. Można kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zgadza się.

Zdaje się, że 1 lipca była inauguracja - na fejsie widać zacne pojazdy na zdjęciach.

 

Ktoś z forum był i może podzielić się opisem imprezy?

 

Czy będą tam organizowane jakieś zawody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na oficjalnym otwarciu 8 lipca. Tor - no cóż, beton z wyznaczoną asfaltem trasą. Jak wypadniesz to się nic nie stanie, bo lecisz na beton, więc jak ominiesz trasę to też się nic nie stanie(nie ma opcji, żeby coś na niej fizycznie przytrzymało)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zawodami ten problem, że ciężko tam wyznaczyć jakieś sensowne punkty startu i mety, a póki co to wszyscy jeżdżą bez pomiaru... A tor jest oznaczony, asfalt od betonu przez odróżnisz ;) A że jedno i drugie jest na tej samej płaszczyźnie, to zboczenie z trasy nie będzie problemem...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...