Skocz do zawartości

TRACK DAY NA TORZE KIELCE - SJS. S.A.


romin1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzisiaj robię akcję szukania opon zimowych. Te które mam (bieżniki 205/50/17) obcierają przy niższych spężynach. :(

Byłem dzisiaj kupić komplet. ...205/50/17 Profil. Ciut niższe i nie ocierały podczas jazdy próbnej. Po teście okazało się, że wulkanizator ma tylko. ..1 szt. :(

Jutro zamówię komplet i jeżeli się okaże, że i te obcierają to będzie dupa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex. Namiar na mnie masz. Opony mam i maszyny do montażu. Przyleć wcześniej i coś wymyślimy ;)

W sobotę rano pracujesz?

Najchętniej bym przygarnął 205/45/17. Wiem, że nietypowe rozwiązanie. Felga 7 cali.

Nie wiesz, czy już jest lodowisko na torze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nietypowe? 205/45 w 17 jest najbardziej dopasowanym średnicowo rozmiarem dla GC8:

 

205/50/16 611.4 mm 0 mm 0 % 215/45/17 625.3 mm 13.9 mm 2.22 % 205/45/17 616.3 mm 4.9 mm 0.8 %

 

Czyli przy ET bliskiemu serii zero obcierania nawet na bardzo niskim zawiasie. Miałem przez chwilę gwint AP bardzo nisko ustawiony i nie było opcji żeby przytrzeć kołami.

Mam takie 2 komplety (felgi STI/WRX Zima/Lato) na 7 calowych felgach i spisują się ok. Licznik nie przekłamuje a i auto werwy względem oem 16stki zbytnio nie traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nietypowe? 205/45 w 17 jest najbardziej dopasowanym średnicowo rozmiarem dla GC8:

205/50/16 611.4 mm 0 mm 0 % 215/45/17 625.3 mm 13.9 mm 2.22 % 205/45/17 616.3 mm 4.9 mm 0.8 %

 

Czyli przy ET bliskiemu serii zero obcierania nawet na bardzo niskim zawiasie. Miałem przez chwilę gwint AP bardzo nisko ustawiony i nie było opcji żeby przytrzeć kołami.

Mam takie 2 komplety (felgi STI/WRX Zima/Lato) na 7 calowych felgach i spisują się ok. Licznik nie przekłamuje a i auto werwy względem oem 16stki zbytnio nie traci.

Nie występują w tym rozmiarze żadne nalewki. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, beben wszystkich oszukał i pojechał EVO, zlał wszystkich na kwaśne jabłko!

Warunki były...cóż...trudne ;)

CC zlało niejedno STI!

Swoją pozycję pominę z racji kultury i wychowania danego mi przez rodziców :)

 

http://kielce.chronotec.pl/

 

zakładka Total

Edytowane przez woyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik cieszy ale miałem ułatwione zadanie. Po pierwsze Alex nie imprezował w piątek tylko przyjechał rano = brak formy oraz evo od Grześka Waszki robiło robotę. Pierwszy raz jechałem evo a dogadaliśmy sie błyskawicznie. Skubany naprawdę słucha kierowcy

Warunki były faktycznie bardzo trudne, zrobic oberka czy przepałować było bardzo łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...