Skocz do zawartości

Oznaczenie na wyświetlaczu


Przemek WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak jest na za niskim albo za wysokim biegu to strzałki ( w gore/dol) mrugaja chyba dopoki dopoty nie zmienie biegu lub nie zwieksze/zmniejsze obrotów - bardzo przydatne jak za sterem zasiądzie  płec piękna ( przynajmniej moja)  ;)


aczkolwiek bardzo nastawione na ekonomie bo az mi sie zal XV'a robi jak widze jak biedactwo sie meczy na niskich obrotach na wysokim biegu jak np jestem wieziony z "firmowego grila" :D


Trójkąt który wskazał autor wątku to  nie strzałka a trójkąt który mruga jak auto wpadnie w poslizg. Strzałki od zmiany biegów znajdują sie nad wyświetlaczem kilometrów na lewo od cyferki wskazującej dany bieg ( przynajmniej w 2.0i)- az zszedłem do garażu sprawdzic bo dawno XV'em nie jechałem

Edytowane przez Karas
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wyswietlacze diesel vs benzyna sa inne... Napewno nie jest to strzałka pokazujaca kiedy zmienic bieg bo:

 

 

Strzałki od zmiany biegów znajdują sie nad wyświetlaczem kilometrów na lewo od cyferki wskazującej dany bieg ( przynajmniej w 2.0i)

 

 

Trójkąt który wskazał autor wątku to nie strzałka a trójkąt który mruga jak auto wpadnie w poslizg

byc może sie myle :)


 

 

chociaz tutaj koledze sie nie wyswietla na ktorym biegu jedzie

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem o jakim modelu dokładnie mowa. Rocznik 2012 2.0 benzyna, skrzynia manualna. Trójkąt zapala się identycznie jak na pierwszym filmiku Karasa, mignie kilka razy i zaraz gaśnie choć obroty rosną. Dzięki za Waszą pomoc :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trójkąt zapala się identycznie jak na pierwszym filmiku Karasa, mignie kilka razy i zaraz gaśnie choć obroty rosną.
 

 

tak jest jest u mnie mrugnie trójkąt

 

u Karasa mruga strzałka przy wskaźniku biegu jak rozumiem w zaleznosci od potzreb albo strzałka w doł albo w górę, u mnie w Dieslu wskaźnik biegów jest martwy i na tej części wyświetlacza nic się nie świeci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...