Skocz do zawartości

Dziura w nadkolu Forester XT


grzes124

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sobie sprawę że dyrekcja nie ma siły ani czasu przeglądać wszystkich wątków.

Dlatego chciałbym zwrócić uwagę szanownej dyrekcji na ten temat

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/82315-dziura-w-nadkolu-my15-20xt/

 

Chciałbym też zapytać czy SIP jest świadomy tego problemu, oraz jak go zamierza rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź.

 

Czy z tą wzmocnioną wersją koło dalej trze o nadkole przy pełnym skręcie w prawo?

 

Kolega @Lisek miał wymienione nadkole, lecz problem pozostał.

 

 

Edit:

Wymiana następuje w ramach jakiejś akcji serwisowej, czy dopiero jak powstanie dziura?

Edytowane przez grzse124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

może warto przejść się z fakturką za usługe i cześć  z wydrukiem z tego forum którego właścicielem jest SIP i poprosić o rozmowe z kierownikiem serwisu ?

A jak nie zawsze możesz wystosować pismo do SIP razem z kopia fakturki . Szkoda ze ASO Subaru tak działają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

może warto przejść się z fakturką za usługe i cześć  z wydrukiem z tego forum którego właścicielem jest SIP i poprosić o rozmowe z kierownikiem serwisu ? A jak nie zawsze możesz wystosować pismo do SIP razem z kopia fakturki . Szkoda ze ASO Subaru tak działają...

 

ewentualnie prawnik..:D :D  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

To mam się zgłosić po zwrot pieniędzy do ASO?

Tak jak zawsze - nie możemy stawiać diagnozy na odległość. Uszkodzenie nadkoli może nastąpić z różnych przyczyn ( uczestnicy Zlotu, czy też Subariady wiedzą, o czym mówię ). Już samo zamontowanie kół z oponami terenowymi o nieco większej średnicy może do takiego efektu doprowadzić.

Natomiast jeżeli ASO popełniło błąd i przyczyną przetarcia nadkola była tylko jego nadmierna elastyczność, to naturalnie pobranie opłaty było błędem.

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To mam się zgłosić po zwrot pieniędzy do ASO?

Tak jak zawsze - nie możemy stawiać diagnozy na odległość. Uszkodzenie nadkoli może nastąpić z różnych przyczyn ( uczestnicy Zlotu, czy też Subariady wiedzą, o czym mówię ). Już samo zamontowanie kół z oponami terenowymi o nieco większej średnicy może do takiego efektu doprowadzić.

Natomiast jeżeli ASO popełniło błąd i przyczyną przetarcia nadkola była tylko jego nadmierna elastyczność, to naturalnie pobranie opłaty było błędem.

 

Pozdrowienia 

 

Dwa lata temu temat nie był znany i nikt nie przypuszczał, że w zamontowanym nadkolu opona może zrobić dziurę. Dopiero po wpisach na forum doszedłem do tego, że przed samym odkryciem dziury (przeze mnie przy oglądaniu auta podczas odbioru z ASO, bo mechanik wymieniający koła tego nie zauważył!!!) byłe w Niemczech i trochę pogoniłem. Tak się wkurzyłem na tamto ASO (które oprócz niedostrzeżenia dziury porysowało felgi), że na naprawę nadkola pojechałem do drugiego ASO. Tam wymienili za pieniądze, ale pominęli jedną spinkę i musiałem wracać. Od tej pory serwisuję w trzecim ASO, które jest super :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...