Skocz do zawartości

Subaru Vivio - prośba o pomoc


maruti

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Jestem tu nowy, bo dopiero kupiłem autko, chciałem się zarejestrować, przywitać i pochwalić nabytkiem, ale niestety... stłuczka.

Przeszukałem już chyba wszystkie możliwe miejsca, ale nigdzie nie mają części.

A potrzebowałbym reflektor przedni lewy i kierunkowskaz również przedni lewy.

Bardzo Was serdecznie proszę o pomoc/poradę - gdzie można szukać tych części (allegro przeszukane wzdłuż i wszerz)

A może ktoś z Was ma coś na zbyciu?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

 

Piotrek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie, kupiłeś auto którego nie wolno rozbijać :mellow: na forum mamy może 2-4 osoby z Vivio (w sumie widze jedna mocno aktywną) Muisz przeszukać forum albo poczekać, może sam zobaczy i sie odezwie.

 

chyba bedziesz musiał załozyć paypala i ściagać z ebaya. Albo przynajmniej z niemiec....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Jestem tu nowy, bo dopiero kupiłem autko, chciałem się zarejestrować, przywitać i pochwalić nabytkiem, ale niestety... stłuczka.

Przeszukałem już chyba wszystkie możliwe miejsca, ale nigdzie nie mają części.

A potrzebowałbym reflektor przedni lewy i kierunkowskaz również przedni lewy.

Bardzo Was serdecznie proszę o pomoc/poradę - gdzie można szukać tych części (allegro przeszukane wzdłuż i wszerz)

A może ktoś z Was ma coś na zbyciu?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

 

Piotrek

znalazłem

 

jest kilka modeli prawych i lewych, ale wysyłka z holandii

 

http://www.marktplaats.nl/z.html?query=subaru+vivio+koplamp&postcode=

wszystko do załatwienia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, jeszcze parę dni pośledzę możliwość dostania czegoś w Polsce, a jak nie to spróbuję rzeczywiście w Holandii (Jeśli będą chcieli wysłać do Polski).

 

Dzięki Paweł za linka, bo na ebayu nie mogłem znaleźć żadnej lewej, a tu pojawił się cień nadziei na naprawę mojego maluszka :)

Tylko coś nie mogę sobie poradzić z tą stroną, bo słabo u mnie z holenderskim :P Korzystałeś kiedyś z tego portalu?

 

Ale jakby jeszcze ktoś coś, to byłbym wdzięczny za następne podpowiedzi :) Bo kierunkowskazu dalej nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że korzystałem mase razy, musisz sie zarejestrować, holenderski trzeba znać na poziomie minimum, a jak nie to google translator.

 

Możesz pisac po zarejestrowaniu do holendra po angielsku, a jak nie chcesz albo bedziesz miał problemy daj znać prześlij linka to mu napisze.

Natomiast co do wysyłki, wielu holendrów nie chce, ale wysyłają, kwestia ceny. Inna sprawa jak nie będą chcieli mam przyjaciela ktory na stałe zameldowany jest w tamtym kraju, wyślą do niego a on potem do PL.

Wszystko do załatwienia, kwestia ceny, nawet jesli wyjdzie Cie to do 200zł niewiele ponad to i tak gra warta świeczki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W części do Vivio zaopatruje się głównie przez Subaru Kraków najlepsza obsługa. Czeka się około 8-10 dni i wysyłają kurierem. Numer do gościa który miał Vivio na części może mu jeszcze coś zostało 513 329 395, nie wiem czy aktualny rok temu był. Zastanawiam się czy lampa z Subaru M80 by pasowała ale nie mam jak sprawdzić jest bardzo podobna na zdjęciu. Niestety nie posiadam na stanie lamp i kierunków.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W części do Vivio zaopatruje się głównie przez Subaru Kraków najlepsza obsługa. Czeka się około 8-10 dni i wysyłają kurierem. Numer do gościa który miał Vivio na części może mu jeszcze coś zostało 513 329 395, nie wiem czy aktualny rok temu był. Zastanawiam się czy lampa z Subaru M80 by pasowała ale nie mam jak sprawdzić jest bardzo podobna na zdjęciu. Niestety nie posiadam na stanie lamp i kierunków.

 W ASO w Łodzi już się pytałem, ale niestety nie ma szans. Z resztą nawet jeśli by mieli, to pewnie ceny kosmiczne :) Do gościa do którego podałeś numer dzwoniłem, ale niestety nie ma już tego co mi potrzeba.

Temat z Subaru M80 (Mini Jumbo) przerabiałem wczoraj, lampy są trochę inne... Ale dzięki :)

 

EDIT: W Subaru Kraków mają reflektory... 1088 zł. Spadłem z krzesła :P

Edytowane przez maruti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

EDIT: W Subaru Kraków mają reflektory... 1088 zł. Spadłem z krzesła :P

 

o matko.
Z Holandii za 200zł max 300 dostaniesz. :P

Kogoś chyba kieszeń jest pusta :biglol:


gdy nie znajdziesz nic sensownego w Polsce odezwij sie do mnie na PW

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze popróbuję poszukać po Polsce, ale czarno to widzę.

Będę zmuszony po wypłacie pobawić się w kupowanie za granicą.

Próbowałem znaleźć jeszcze kieruneczek lewy na tej stronce, ale coś mi się nie udaje. Bo fajnie jakby załatwić te 2 rzeczy za jedną przesyłką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze popróbuję poszukać po Polsce, ale czarno to widzę.

Będę zmuszony po wypłacie pobawić się w kupowanie za granicą.

Próbowałem znaleźć jeszcze kieruneczek lewy na tej stronce, ale coś mi się nie udaje. Bo fajnie jakby załatwić te 2 rzeczy za jedną przesyłką :)

bo trzeba użyć słów holenderskich żeby znaleśc.

 

jest jedna sztuka

 

http://www.marktplaats.nl/a/auto-onderdelen/carrosserie-en-plaatwerk/m1049695730-richtingaanwijzer-r-subaruvivio-o15167213.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr

 

:D

Richtingaanwijzer = kierunkowskaz :P

ale za czorta nie wiem czy to prawa lewa, nie ma w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż poszedłem poszukać co u mnie leży. 

Niestety prawy reflektor. 

szczur a Ty miałbyś cześci do takiego cacka?

 

Przecież to rodzynek...

 

:D

 

 

Richtingaanwijzer = kierunkowskaz :P

ale za czorta nie wiem czy to prawa lewa, nie ma w opisie

 

 

Ze zdjęcia wynika, że niestety prawy... Pech to pech...

 

w takim razie trzeba poczekać. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podzwon po tych co na alledrogo wystawiaja czesci do vivio.

Wszystko obdzwonione, pozostaje już tylko Holandia...

 

powiem tak:

Tak z przypadku napisałem w Twoim wątku ale nie pierwszy raz spotykam sie że coś jest niedostępne w naszym kraju.

Latami kupowałem sprzęt HI-Fi, Hi-END z Holandii I Belgii, gdzie w Polsce pojawiał sie sporadycznie tak tam na wyciągniecie ręki....

 

A takie małe państewka ....

Niedużo. Pięciu. ;)

Wstyd mi trochę, bo ja sie tylko jednym wałęsałem ;)

A jestem tu dalej, może dlatego że lubie to społeczeństwo subarowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...