Skocz do zawartości

dywaniki do Imprezy- jakie kupić?


markos007

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączam się pod pytanie. W dywaniku kierowcy mam pęknięte to plastikowe wzmocnienie pod stopami i przydałoby się zmienić.

 

Z tego co wiem, to na alle z 1000 firm szyje takie dywaniki pod wymiar, ale wolałbym coś sprawdzonego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą ci którzy robią pod wymiar że idealnie pasują , guzik prawda ! Ja w dwóch róznych firmach zamawiałem w odstępie czasu oczywiście i wszystkie nie były dobrze dopasowane . Przednie za małe , zbyt wąskie , zaczep jeśli będzie to nie w tym miejscu , tylne także bardzo skąpe . W/g mnie tylko ładnie brzmi w Ich reklamach - nic więcej . Wydałem dwa razy po 120 zł i tak używałem starych , wypranych ale za to super leżących dywaników . Pozdrawiam !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem długo aż kupiłem ostatnio do GC od użytkownika motohobby_pl za 55 zeto.

 

Dopasowane idealnie, bez żadnych docinek wzdłuż tunelu środkowego czy na dźwignie klapy / klapki paliwa.

 

Grubość / jakość - mam porównanie tylko z gó..nymi szmatkami (bo to nawet ciężko nazwać dywanikiem) z marketu które miałem w Cordobie po poprzednim właścicielu i te są o niebo lepsze, sztywne, ładnie obszyte, wydają się być solidne i są podbite jakimś gumopodobnym tworzywem.

 

Pewnie można też kupić za 150plnów wypasione dywany z włosiem jak z dywanów salonowych, ale dla mnie to dobre do tira ;)

 

Jeśli chodzi o zaczepy to zdaje się na aukcji można podać umiejscowienie zaczepu to zamontują otwór w dywanie, ja to olałem i dostałem zaczepy do samodzielnego montażu, ale na razie nie mam zamiaru zakładać bo wszystko leży idealnie i nic się nie przesuwa.

 

Póki co mogę polecić z czystym sercem, ale jeżdżę na nich na razie miesiąc, więc dopiero za jakiś czas się okaże czy są naprawdę dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem najbardziej wypasione dywaniki od maxdywanik (jest min. na alledrogo). Welur 12mm i obszycie w jednym z kilku kolorów. Świetne dopasowane i wykończone, chyba najlepiej z tych, które miałem (a miałem różne, gumowe i welurowe). Moje nie miały dziury na zaczep od strony kierowcy, ale chyba da się z czymś takim zamówić i warto bo trochę się jednak przesuwają (chyba podkleję je rzepami jak to miałem w poprzednich). Jak będzie z ich trwałością, to się dopiero okaże, ale zakładam, że sporo wytrzymają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis dywaników od motohobby_pl wygląda obiecująco, ale ten sprzedawca ma też wiele komentarzy negatywnych, bo nie wszystkie dywaniki pasują. Na prośbę przesłał mi wzór do Imprezy GD. Czy wyglądają one jak OEM? Ja w każdym razie mam inne.

post-18226-0-89542600-1460446007_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego chyba jednak najlepiej coś zobaczyć na oczy i przymierzyć do auta bo z tym dopasowaniem jest różnie.

@@svavo, moim zdaniem te dywaniki ze zdjęcia są inne niż oryginały w GD 


@@M_isza, do Zielonki miałbym rzut beretem ;) gdybyś znalazł adres byłbym wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego chyba jednak najlepiej coś zobaczyć na oczy i przymierzyć do auta bo z tym dopasowaniem jest różnie.

@@svavo, moim zdaniem te dywaniki ze zdjęcia są inne niż oryginały w GD 

@@M_isza, do Zielonki miałbym rzut beretem ;) gdybyś znalazł adres byłbym wdzięczny 

Tam gdzie ja zamawiałem, dywaniki były wykonane idealnie do modelu auta, mocowania, jak w oryginale, żadnych uniwersalnych mocowań itp.

Możesz zamówić przez internet do konkretnego modelu, ja wczoraj właśnie zamówiłem do drugiej Imprezy i do volvo żoneczki.

Plus ogromny za to, że można do zamówienia dołączyć dodatkowy dywanik dla kierowcy za 25PLN.

Opis dywaników od motohobby_pl wygląda obiecująco, ale ten sprzedawca ma też wiele komentarzy negatywnych, bo nie wszystkie dywaniki pasują. Na prośbę przesłał mi wzór do Imprezy GD. Czy wyglądają one jak OEM? Ja w każdym razie mam inne.

W moich Hawku kształt jest inny, a leżą jak OEM, mocowanie dywanika, też jak OEM.

Dywanik kierowcy do Hawka wygląda dokładnie tak:

 

post-16449-0-13151300-1460541265_thumb.jpg

Edytowane przez Remi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Remi, jaki to rodzaj dywaniku, premium/standard? umiejscowienie otworu musiałeś im dokładnie podawać przy zamówieniu? 

To był Exclusive (niestety niedostępny teraz), wczoraj zamawiałem Premium (ze specyfikacji wynika na bardzo podobny twór), umiejscowienie otworu zrobili sami. W zamówieniu podajesz tylko do jakiego ma być to auta.

Za kilka dni dostanę zamówienie na Premium, bo wczoraj zamawiałem, a realizują w 3 dni robocze, więc będę w stanie porównać exclusive do premium i wtedy się wypowiedzieć.

Nadruk, to oczywiście opcja dodatkowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Remi, jak dostaniesz te premium to daj znać, będę coś zamawiał po weekendzie :)

 

 

a  w prawym dolnym taki klips, który się wpina do mocowania w aucie
 nic takiego u siebie nie widziałem ale mam niestety nieoryginalne dywaniki w aucie, nawet nie wiem jak on wygląda ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@Remi, jak dostaniesz te premium to daj znać, będę coś zamawiał po weekendzie :)

 

 

a  w prawym dolnym taki klips, który się wpina do mocowania w aucie
 nic takiego u siebie nie widziałem ale mam niestety nieoryginalne dywaniki w aucie, nawet nie wiem jak on wygląda ;) 

 

1. Nie mam żadnych dodatkowych fabrycznych mocowań, oprócz tego jednego po lewej stronie.

2. Właśnie dostałem maila, że wysłano, więc kurier powinien być jutro. Jak przyjadą zrobię zdjęcia i porównam ten prestige do exclusive.

No i dojechały.

Wizualnie świetnie wykonane. Grubość mniejsza, niż materiał exclusive, no ale jest premium, bo esclusive niedostępny.

Ogólnie, jak zwykle świetna jakość i świetnie leżą.

Czarne (stare) - exclusive

Antracyt (nowe) - premium

 

Pod spodem gąbeczka przeciw ślizganiu.

Ja jestem zadowolony z zakupów :) 

 

P.S. Nie wiem, jak oni to robią, ale dywaniki i ich mocowania do Volvo wyglądają jak OEM :) Zresztą dywaniki i mocownia do Subaru też jak OEM - do tego badziewia Sparco, co mi się po aucie walało, nawet nie ma co porównywać :)

post-16449-0-43487500-1460711538_thumb.jpg

post-16449-0-62897200-1460711539_thumb.jpg

post-16449-0-15721400-1460711541_thumb.jpg

post-16449-0-44582100-1460711542_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zamówiłem dywaniki Premium od 4mat.com.pl ale niestety nie jestem do końca zadowolony.

Dywanik kierowcy już się przetarł w jednym miejscu jakby miał co najmniej rok czasu.

Postaram się go reklamować bo jednak spodziewałem się czegoś bardziej trwałego

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mogę polecić kupowanie tego typu rzeczy u jednego Pana we Wrocławiu, sprzedaje również w internecie http://kolpaki-dywaniki.pl/ jakby ktoś miał daleko do Wrocławia. Z tego co wiem to gościu długo już się tym zajmuje, ja kupuję u niego od jakiegoś czasu na zamówienie, bo sam je ręcznie robi. Spróbuj może będzie warto.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Poklikalem na tej stronie 4mat, ale jakos wybor do GD - dywanik kierowcy jakos nie ma mojego ksztaltu w blobie....:/

Pytanie moze z innej beczki nieco - gdzie kupic dywaniki jakies firmowe, z logiem STI albo prodrive?

czy cena bedzie na tyle abstrakcyjna, ze wroce na alledrogo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...