Skocz do zawartości

Spryskiwacze reflektorów Forester SG


Kościk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spryskiwacze reflektorów do forestera II gen. pasuja z gen. I ? Pytam bo na zdjeciach na pierwszy rzut oka wygladaja tak samo. Moze ktos sie orientuje jak sprawa wyglada cenowo w przypadku orgyinalnej nowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s10/type_7/body_equipment_exterior/head_lamp_washer/

 

http://opposedforces.com/parts/forester/en_s11/type_4/body_equipment_exterior/head_lamp_washer/illustration_1/

 

Obudowy można stosować zamiennie. Dysze mają inne numery i wyglądają inaczej na szkicu. Może będą pasować, ale w ciemno bym nie brał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. W moim Forku SG jak się spryskuje reflektory to płyn dostaje się na maskę TTTM czy można to jakoś wyregulować? 

U mnie w przed lifcie mam spryskane wszystko od lamp po maskę i przednią szybę  :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. W moim Forku SG jak się spryskuje reflektory to płyn dostaje się na maskę TTTM czy można to jakoś wyregulować?

U mnie tez leci po masce ..;(

 

 

Trochę z innej beczki. W moim Forku SG jak się spryskuje reflektory to płyn dostaje się na maskę TTTM czy można to jakoś wyregulować?

U mnie w przed lifcie mam spryskane wszystko od lamp po maskę i przednią szybę :D.

W wersji przed liftem zdaje sie można spinaczem zmienić kąt nachylenia spryskiwacza z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi zdarza sie z racji mojego wzrostu podczas wsiadania zachaczyc kolanem o przycisk owych spryskiwaczy :) dzieki czemu mam zroszone tez czolo i grzywke XD

 

Też tak mam tylko grzywki mi nie zrasza bo jej nie mam,.

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

 

 

U mnie w przed lifcie mam spryskane wszystko od lamp po maskę i przednią szybę :D.

 

w moin SF5 leci wręcz na dach na postoju,

 

 

 

W wersji przed liftem zdaje sie można spinaczem zmienić kąt nachylenia spryskiwacza z tego co pamietam

 

nie wiem czy to coś da, bo to jest ''rykoszet'', w czasie gdy jeszcze pompka działa ze względu na odległość pierwsza część płynu, już odbita od lampy, trafia na strumień z dyszy, który ją pcha dalej. (wiem zamieszane).

Tak czy inaczej podczas jazdy tego problemu nie ma, strumień nie wychodzi ponad linię maski. Dopiero jak pęd powietrza zgarnia płyn z lamp to idzie po karoserii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...