Skocz do zawartości

Oprogramowanie - diagnostyka


maskun

Rekomendowane odpowiedzi

...a ja mam problem z viakenem vAG KKL multi  :mellow: Za chiny ludowe nie mogę sie podłączyć SSMFree z ECU. Nie wydaje mi się, żebym coś robił nie tak, bo na żadnym kompie nie mogę się połączyć... Jakieś pomysły zanim odeślę interfejs...?

 

Subaru Impreza 2008

Edytowane przez baca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaka to instalacja, ale raczej benzynę pokazuje. a ile doliczać? zgaduj zgadula, jak badziewna sekwencja to nic... jak porządnie zrobione to może być te 30%, ale dokładniej to trzeba by posprawdzać co kto w kompie od lpg narzeźbił.

??? chyba na odwrót :D . Ale i tak jest dobrze ze spalaniem Forysia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja taki właśnie zakupiłem. Z Torque łączy się bez problemu (Blackberry Z10). Z tego co pamiętam to ten tańszy (niebieski) trochę wolniej przesyłał dane (np. z większym opóźnieniem pokazywał RPM), ale może mi się tylko wydawało. Plusem jest to że całkowicie się chowa w miejsce złącza OBDII i nie trzeba go wyciagać. Po 30 minutach bezczynności sięgasz ręką i włączasz.

 

Edit: Załącznik dla potomności - VGATE iCar2 (jakby allegro przeniosło przedmiot do archiwum). 

post-21201-0-94937000-1443040619_thumb.jpg

Edytowane przez Intruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja taki właśnie zakupiłem. Z Torque łączy się bez problemu (Blackberry Z10). Z tego co pamiętam to ten tańszy (niebieski) trochę wolniej przesyłał dane (np. z większym opóźnieniem pokazywał RPM), ale może mi się tylko wydawało. Plusem jest to że całkowicie się chowa w miejsce złącza OBDII i nie trzeba go wyciagać. Po 30 minutach bezczynności sięgasz ręką i włączasz.

 

Edit: Załącznik dla potomności - VGATE iCar2 (jakby allegro przeniosło przedmiot do archiwum). 

 

 

to akurat, że się chywa może być też wadą. Kilka razy swojego szukałem a on sobie siedział schowany w zlączu :(

Ja mam podobny, ale jakaś starsza wersję , wchodzi jak piszesz glęboko i jest problem, żeby go wypiąć, mimo doklejonej taśmy urwałem już raz obudowę. Wolałbym jednak, żeby wystawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja taki właśnie zakupiłem. Z Torque łączy się bez problemu (Blackberry Z10). Z tego co pamiętam to ten tańszy (niebieski) trochę wolniej przesyłał dane (np. z większym opóźnieniem pokazywał RPM), ale może mi się tylko wydawało. Plusem jest to że całkowicie się chowa w miejsce złącza OBDII i nie trzeba go wyciagać. Po 30 minutach bezczynności sięgasz ręką i włączasz.

 

Edit: Załącznik dla potomności - VGATE iCar2 (jakby allegro przeniosło przedmiot do archiwum). 

 

 

to akurat, że się chywa może być też wadą. Kilka razy swojego szukałem a on sobie siedział schowany w zlączu :(

Ja mam podobny, ale jakaś starsza wersję , wchodzi jak piszesz glęboko i jest problem, żeby go wypiąć, mimo doklejonej taśmy urwałem już raz obudowę. Wolałbym jednak, żeby wystawał.

 

 

Ja wyciągając najpierw popycham z jednej strony a później z drugiej i sam wychodzi. Może starsza wersja jest ciaśniej spasowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Panowie łącze się ze swoją Tribecą poprzez kabel VAG programami FreeSSM i RomRaider, ale w żadnym z nich nie mogłem otworzyć zamrożonych ramek błędów (freez frames). Czy zna ktoś program który poprzez kabel VAG ma możliwość podglądu błędu i zamrożonych ramek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odnośnie najtańszego sposobu odczytu zmrożonych ramek oraz odczytu błędów ecu silnika i ich ewent. kasowania

to polecam skaner-diagnostyczny-u480

 

http://allegro.pl/skaner-diagnostyczny-u480-obd2-tester-kody-pl-id5-i6694786710.html?reco_id=bea561ed-f225-11e6-9159-028561b10925&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=12

 

nictaniej i prościej nie znajdziecie wartość w znanych portalach ok. 50pln+dostawa

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...