Skocz do zawartości

modyfikacja audio w XV - jak to widzi ketivv ;-)


ketivv

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi mi o emocje ani nie oceniam samej navi

w koncu igo wchodzi na najwiekszy rynek (android) co daje szanse na czestsze aktualizacje

wersja pelna bez nakladki primo powinna dzialac plynniej ale jak zwykle userzy zweryfikuja

trial ma malo danych ale i tak pracuje bardzo ok

 

Wytaptane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam iGo Primo na Androidzie, parszywym Cape Town 945 EU

 

Google Maps (niestety nie offline) czy Here Maps moim zdaniem są o niebo lepsze jak iGO.

 

Stąd też z mojego punktu widzenia jako praktyka używajacego niejako przez przypadek płatnej iGO na Andku uważam że to zwykła navi starego typu z wieloma błędami działająca zaledwie poprawnie a czasami dostatecznie.

 

Od czasu zakupu XV przez jakieś 20 miesięcy używałem navi w smartfonie, przesiadka wymuszona na iGO to jak cofnięcie się w czasie ;)

 

 

 

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w ramach sumiennej sprawozdawczości 

 

 

28934673024_22da741a84_c.jpg

 

temat modyfikacji audio w ramach mojego XV zakończony totalnym "downgradem"

 

w desce rozdzielczej grają fabryczne "sweetersy" w drzwiach przednich Helix P206, wszytko podpięte z użyciem prostych zwrotnic bezpośrednio pod Blaupunkata Cape Town

 

jakiekolwiek inne modyfikacje nie mają w tym aucie żadnego większego sensu, pomimo walki z przygotowaniem całego auta do jakiegoś sensownego odsłuchu o ile dało się go osiągnąć "na postoju" czar pryskał dramatycznie w trakcie jazdy

 

"This is The End" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chcę powiedzieć że miałem okazję porównać jak gra samochód ketivv'a w porównaniu z moim. To jest przepaść jakościowa. Przy czym porównywaliśmy go z meganką, która w porównaniu z OBK i jego fabrycznymi papierowymi głośnikami jest jak sala koncertowa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ketivv'a samochód to zupełnie inny poziom doznań muzycznych w porównaniu z moimi samochodami.

W megance mam system fabryczny Bose, który gra znośnie. W OBK'u szkoda gadać.

W jego XV cała "scena" jest przed kierowcą, słychać pięknie wszystkie instrumenty itd. W domu chciałbym mieć sprzęt który tak gra.

Przy czym chcę podkreślić że tak jak pewnie 90% z nas nie jestem jakimś audiofilem i słuch mam raczej przeciętny.

 

Ketivv przy tym coś mi pogrzebał w ustawieniach w megance i ustawił tak że system gra przyzwoicie ale daleko mu do tego co ma On w swoim aucie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu chciałbym mieć sprzęt który tak gra.

 

grał ;)

 

to już przeszłość i w XV kolejnych prób już nie będzie,

podstawowa kwestia to odgłosy samego auta w tracie jazdy oraz sposób ich narastania tu muszę się przyznać z XV poległem na całej linii,

 

kolejna to moje wymagania dotyczące kompromisu pomiędzy odsłuchem a praktycznością całości auta tu pojawai się kwestia także sprzetu i pod tym względem jestem nieustępliwy jednostka centralna ma być szeroko urzyteczna, muzyka ma być tylko częścia jej funkcjonalności nie ograniczając innych, niezbędnych funkcji, Blaupunkt Cape Town całkowicie się nie sprawdził można by było testować z innymi Androidami (ten system to warunek konieczny, finalnego systemu, tu muszę przyznać ze fabryczne radio spisywało się całkiem nieźle)

 

oraz - co jest najważniejsze - wiara, że da się coś zrobić, wierzysz robisz nie wierzysz przestajesz robić, suma czynników, wiele różnych prób znacząco urealniły moje spojrzenie na to auto

 

dlatego "The End" ;)

 

 

P.S.

 

 

W megance
 

 

Meganka jest zajeb...  ale ja jestem dziwny bo ja nigdy nie rozumiałem uprzedzeń do aut na F ;-)

 

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...