Skocz do zawartości

Forester III końcówki wydechu


ammisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, ja ponad rok temu pomalowałem jedynie płaszczyznę końcową, farbą na rdzę, ale czarną. To rozwiązanie na duuużo dłuższy okres. W zasadzie do tej pory nie widać rudej na tyle mocno, abym to zauważył. Nie ma mnie teraz w domu, nie mogę pstryknąć fotki, ale szczerze polecam. Końcówki mam UlterSport - polecam, może niezbyt tanie, ale ładne i pasują bo dedykowane. Dobrze wyglądają na ciemnym tle - nic nie rzuca się w oczy i estetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

259 za końcówki?! to ja 300 dałem za dwa nowe tłumki już z końcówkami chromowanymi, chociaż faktycznie nie wiem jak będą wyglądały ale ani jak długo podsłużą... troche dużo mi się wydaje... tak jak pisałem, kiedyś juz eksperymentowałem z końcówkami i widać te śruby, którymi się je dokręca... mi się to nie podobało, ale może kwestia gustu.

Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumiki wymienione i wyglądają bardzo fajnie. Zmian w dźwięku nie zauważyłem, ale też nie oczekiwałem takowych. Ogólnie jestem zadowolony z tej zmiany. Foty załączone. A co do płynu to ASO twierdzi że wycieków nie ma, tzn. że płyn musi ubywać w silniku -> głowica bądź UPG... sam nie wiem co o tym myśleć, ale założę osobny wątek o tym...

post-16626-0-37272600-1429105439_thumb.jpg

post-16626-0-97840800-1429105444_thumb.jpg

post-16626-0-67348700-1429107305_thumb.jpg

Edytowane przez m4ver
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPG w SBD? Ciekawe...

a takie głupie pytanie- w którym miejscu sprawdzasz poziom?

ja niby sprawdzałem na pojemniku wyrównawczym, ale ostatnio się dowiedziałem że to tylko zbiorniczek na nadmiar, a sam poziom sprawdza się w innym miejscu.

 

PS. końcówki wyglądają bardzo przyzwoicie!

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Płyn w SBD sprawdza się odkręcając korek chłodnicy, ma być u samej góry, pod korkiem, to jest najważniejsze, co do zbiorniczka wyrównawczego zgadzam się z przedmówcą

UPG w SBD? Ciekawe...

a takie głupie pytanie- w którym miejscu sprawdzasz poziom?

ja niby sprawdzałem na pojemniku wyrównawczym, ale ostatnio się dowiedziałem że to tylko zbiorniczek na nadmiar, a sam poziom sprawdza się w innym miejscu.

 

PS. końcówki wyglądają bardzo przyzwoicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
4 godziny temu, dochtor napisał:

a co to za końcówka? Jaki producent lub skąd można nabyć?

producent to firma BUZZER.

mam ich u siebie ok. 4 lat, nic sie z nimi nie dzieje i ładnie wypełniają wnękę w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...