Skocz do zawartości

XV - największe przebiegi


FanSub

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

tak swoją droga to ciekaw jestem jaką temperaturę osiąga oleum w XV SBD, patrząc przez pryzmat poprzedniego auta z TDI pod maską gdzie odczyt temperatury oleum był to wartości rzędu 115 st C to pikuś bo bez większego problemu można było okolice 130 st C zobaczyć

Miałem taki sam efekt podczas dynamicznej jazdy (w sumie to rzadko temp spadała poniżej 109*C). Pomogło wyciągnięcie plastiku który jest pomiędzy maską a chłodnicą a grillem.

Mała aktualizacja przebiegu, a jak u was?

 

 licznik_20161209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak swoją droga to ciekaw jestem jaką temperaturę osiąga oleum w XV SBD, patrząc przez pryzmat poprzedniego auta z TDI pod maską gdzie odczyt temperatury oleum był to wartości rzędu 115 st C to pikuś bo bez większego problemu można było okolice 130 st C zobaczyć

Miałem taki sam efekt podczas dynamicznej jazdy (w sumie to rzadko temp spadała poniżej 109*C). Pomogło wyciągnięcie plastiku który jest pomiędzy maską a chłodnicą a grillem.

Mała aktualizacja przebiegu, a jak u was?

 

 licznik_20161209.jpg

 

gratulacje i dalszej bezproblemowej, u mnie niecałe 3600 ale rozkłada się jeżdżenie na dwa auta dlatego tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zacne wyniki i to przypuszczalnie bez istotnych napraw, nieprawdaż ?

 

"istotnych" to zależy co kto rozumie przez określenie istotne ;)  


@Ketivv 2k obrotów, a nie widać wskazówki od prędkościomierza   :D jednak zdjęcie się udało  :respect:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ketivv - aż tak źle ?

Pumcia - myślałem o korbowodzie wywalającym blok.... :D. A tak poważnie - skoro masz z tym trudności, to napisz proszę co robiłeś przy aucie. I z daleko posuniętej ostrożności dodam, że nie myślę o myciu, wymianie żarówki czy też opon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie, z przodu są jeszcze całkiem dobre. Z tyłu klocki wymieniłem na TRW,zalecili mi na ostatnim przeglądzie . Po wymianie widziałem,że jeszcze był lekki  zapas (nie piszczały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, meci napisał:

Nie, z przodu są jeszcze całkiem dobre. Z tyłu klocki wymieniłem na TRW,zalecili mi na ostatnim przeglądzie . Po wymianie widziałem,że jeszcze był lekki  zapas (nie piszczały).

to bardzo dziwne i wręcz IMO niepokojące. Tyl zawsze hamuje słabiej niż przód w każdym aucie i zazwyczaj tylne klocki wytrzymują co najmniej 2 krotną wymianę przednich klocków. W żadnym moim aucie nigdy tylich klocków nie musiał wymieniać ( przebiegi do 100k km ) a przednie owszem. Chyba że często jeździsz z dużym obciążeniem wtedy korektor siły hamowania więcej pary puszcza na hamulce tylnej osi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karas napisał:

to bardzo dziwne i wręcz IMO niepokojące. Tyl zawsze hamuje słabiej niż przód w każdym aucie i zazwyczaj tylne klocki wytrzymują co najmniej 2 krotną wymianę przednich klocków. W żadnym moim aucie nigdy tylich klocków nie musiał wymieniać ( przebiegi do 100k km ) a przednie owszem. Chyba że często jeździsz z dużym obciążeniem wtedy korektor siły hamowania więcej pary puszcza na hamulce tylnej osi

 

lub częsta aktywacja ESP przez hamulce tylnej osi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego niepokojącego przy hamowaniu nie zauważyłem. Po prostu na przeglądzie zalecili mi wymianę klocków hamulcowych z tyłu . Nie doszukiwałbym się tutaj jakichś wad konstrukcyjnych .Klocki hamulcowe wytrzymują w zależności od stylu jazdy różne przebiegi , ktoś tutaj pisał że 30/40 tys -tył więcej . Po prostu wymieniłem , chociaż jeszcze trochę można by było na nich jeździć .   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...