Skocz do zawartości

Hazardowo Charytatywnie ver 2.0 , czyli Premo nie może wygrać po raz kolejny.


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższa pora, a raczej rychło w czas ;) aby po raz kolejny , chodź na chwile zamienić to forum w jaskinię szulerki i hazardu :D

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/61725-x-plejady-hazardowo-charytatywnie-bo-wygrac-musi-lepszy/?hl=%2Bhazardowo+%2Bcharytatywnie

 

Dla osób , które są na forum od ponad roku, temat pewnie był znany. W zeszłym roku postanowiliśmy nieco podkręcić atmosferę rywalizacji i obstawialiśmy zwycięzcę Plejad na trasie szosowej.

IMG_9205.JPG

 

IMG_9217.JPG

 

IMG_9243.JPG

 

IMG_9236.JPG

 

 

 

2013-06-12%252011.24.32.jpg

 

436d2cf936922bd2med.jpg

 

 

Proponuję ponownie taki sam zakład.

 

Skoro Premo, obrońca tytułu mistrzowskiego z zeszłego roku, pojawi sie na Plejadach swoim "Hołkiem" , a Bęben może w końcu znajdzie taka ilość trytytek aby poskładać tego swojego gruza do kupy....

 

Obstawiamy Premo vs Reszta Świata.... 

 

Nie ma większych szans biedny Premik na powtórzenie, życiowego sukcesu, także śmiało rekomenduję drużynę "Reszty Świata", zeszłoroczne zwycięstwo zrzuciłbym na barki niewytłumaczalnych anomalii i rzeczy dziwnych :D

 

Bęben / Apacz /  ....Alex :D  to są zawodnicy :)

 

Zwycięzcy rozdysponują kwotę przegranych na dowolny cel charytatywny.

 

 

 

...aby rozpoczęcie wyglądało godnie.

 

Stawiam 500 pln na "Resztę świata" :)

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

200 na resztę świata.

 

Szkoda ze carlos nie jedziesz bo bym postawil na ciebia aby miec pewnieka do zasilenia celi harytatywnych.

 

w celu równowagi tez 200 na Prema bo brak pewniaka carlosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: w końcu brakujące ogniwo tegorocznych plejad !!!

 

ja postawie rownież 5 setek na pewniaka czyli Resztę Swiata !!!!

 

Poszukajcie jakiegoś fajnego celu zbiórki. Proponuje kogoś indywidualnie a nie fundację.

Liczę na dobrą pulę do przekazania.

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sedno właśnie tkwi w braku słomek. ;) Dodatkowa "nagroda". :biglol:

 

Aha :facepalm::biglol:

 

 

 

Ty mi tu nie "ahuj" :) liczę na Ciebie.... no chyba "stówkę" postawisz na kogoś? :D

 

...a jak nie - to znowu będę musiał z Tobą porozmawiać ;)

PREMO

200 - Dzioba

200 - Pan Dziedzic

 

 

Reszta Świata

500 - Carlos

500 - Bęben

200 - Cybel

200 - Pan Dziedzic

200 - Dzioba

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ty mi tu nie "ahuj" :) liczę na Ciebie.... no chyba "stówkę" postawisz na kogoś? :D

 

...a jak nie - to znowu będę musiał z Tobą porozmawiać ;)

 

No nie wiem, ta rozmowa brzmi kusząco :mrgreen:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,Premo ,nie wiedziałem,że Ty taka gwiazda!!!

 

Eeee... jaka tam ze mnie gwiazda, zwykły, prosty, skromny, młody i utalentowany chłopak ze Śląska ;)

 

Cóż ja bardziej myślałem o trasie terenowej w tym roku, żeby objechać kolejnego niepokonanego i tego jego przydupasa z kwit-SPRT (Subaru patałach rally team), ale nie bardzo miałem czym a jeszcze okazało się że być może Bęben skończy tą swoją wydumkę do plejad to chyba przyjemniej objechać ten wspaniały prom kosmiczny... na szczęście to nie Discovery, Atlantis czy Endeavour tylko Buran z kapitanem "cierpiącym" Arkadiuszem na pokładzie i ogromnie sympatyczną i przemiłą małżonką ( jej mi chyba najbardziej szkoda ;) )

"Reszty Świata" się boję, mamy na plejadach zawodników którym należy się szacunek i liczę się z tym, że z nimi mogę przegrać. Niektórzy są tak szybcy że gubią koła na Kielcach, inni mogą nas objechać zwykłym kombi ale z nimi przegrać to nie wstyd...

Nie dotyczy to oczywiście Bebena, tego trzeba po prostu objechać żeby mieć szacunek dla samego siebie ;)

 

W zeszłym roku byłem niezwykle dumny z THE Forum... dalej jestem ;) To co zrobiliście\zrobiliśmy dla jednej małej dziewczynki było niesamowite. Ola miała trochę radości i na jej buzi zawitał na chwilę uśmiech. Każdy uśmiech chorego, cierpiącego dziecka jest warty więcej niż wszystkie te nasze auta razem wzięte. Dlatego już abstrahując od naszej głupkowatej rywalizacji kto ma dłuższego, ja mam powód żeby się ścigać, żeby pojechać jak najszybciej. Chcę pojechać dla Oli, chcę żeby znowu choć na chwilę się uśmiechnęła. Dziękuje Wam bardzo za to!

 

Dlatego dziwiąc się kompletnie osobom, które nie wyciągają wniosków z historii (pewnie sami wyborcy PO :) ) stawiam na siebie 500 zł.

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja stawiam 2 stewki na Premo :-)

optymista :P

 

 

To się okaże  :P

 

 

Raczej filantrop ;)

 

Hehehe - niech Ci będzie - w ramach filantropii stawiam 2 stewki na Bebna - czyli reszta świata  :D  :P  ;)

Edytowane przez Andremil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obstawiamy Premo vs Reszta Świata...

w związku z sentymentem do lat minionych i w związku z nowymi wyzwaniami muszę postawić na 

 

 

Bęben / Apacz /  ....Alex   to są zawodnicy
 

czyli na Resztę Świata

@@carlos-wrx, dopisz w moim oraz MYSZY imieniu 3 setki :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest oczywiste że Premo musi przegrać  ;)  bo jest w drużynie przeciwnej , ale że cel jest szczytny to stawiam dla równowagi 1000zł na Prema i ma wygrać  :P a jak nie wygra czego mu oczywiście szczerzę życzę  :biglol:  to i tak wiem że kasa pójdzie na dobry cel :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PREMO

1000 - Carfit

500 - Premo

300 - AYO

200 - Andremil

200 - Dzioba

200 - Pan Dziedzic

 

 

Reszta Świata

500 - Carlos

500 - Bęben

300 - Góral

200 - Andremil

200 - Cybel

200 - Pan Dziedzic

200 - Dzioba

100 - Nikon

 

Lecimy z tym koksem Panowie i Panie - ja takie akcje traktuję jako "podatek od próżności" , bo jak inaczej nazwać pompowanie "chorych" kwot w swoje hobby....

 

...a obraz jak grupa "looserów" męczy sie z przechylaniem "na zdrowie" w papierowej torbie na głowie :D ...bezcenne :D


 

 

dopisuje sie i stawiam na kolege ze stajni :puchar:

 

sam mam wybrać kwotę? :D

 

co powiesz na 3stówki? :D

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sam mam wybrać kwotę?   co powiesz na 3stówki?

jakbys szukal roboty jako ksiegowy i chcial sie przeprowadzic nad morze to zapraszam :D

 

 

ja takie akcje traktuję jako "podatek od próżności"

w takim razie czysta bedzie malo, dam pińćset 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...