Skocz do zawartości

[PETYCJA]Ja też chcę Subaru Badge Of Ownership!


BelegUS

Czy nakleił(a)byś Subaru Badge of Ownership na swoją Świnkę?  

224 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Na wstępie, dziękuję wszystkim za cierpliwość i oczekiwanie. W odpowiedzi na post powyżej: sprawy mają się już ku końcowi (czyt. są szanse przed pierwszym śniegiem, chyba że zima zaskoczy drogowców). Jeśli po drodze nie pojawi się na horyzoncie jakiś tajfun, to wszystko wskazuje na to, że znaczki dotrą do nas około 15 listopada. Jednocześnie, dziękuję wszystkim Forumowiczom, który aktywnie uczestniczyli w tym temacie.

 

Teraz ogłoszenie parafialne: :faja:

Każdy, kto wziął udział w dyskusji na temat Badge of Ownership, decyzją Dyrekcji ma prawo odebrać swój własny darmowy komplet (czyli 1 znaczek „duży” i 4 wybrane wzory znaczków „małych”). To w momencie, kiedy już będziemy trzymać w rękach fizyczny produkt – skontaktujemy się z wami.

 

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za cierpliwość!

Edytowane przez RobertEm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yahoo::wub::D:puchar::drool::bowdown::thumbup:

 

Weeee!

 

Super! Bardzo się cieszę/cieszymy - teraz tylko pytanie, czy zdążę kupić drugiego Subaraka, zanim będę wybierał znaczek :P

 

No i nie ukrywam, że jest mi miło i w ogóle fajnie, że Dyrekcji i Forumowiczom spodobała się ta inicjatywa :)

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Każdy, kto wziął udział w dyskusji na temat Badge of Ownership, decyzją Dyrekcji ma prawo odebrać swój własny darmowy komplet

Kto wziął udział wy dyskusji dotychczas, czy jeszcze jest na to czas? Bo jak to drugie to spam się zacznie okrutny  :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...