Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Choć nie jestem nowym użytkownikiem, to nie było mnie tu klika miesięcy, a teraz kiedy utworzono specjalny temat - powitań postanowiłem to wykorzystać. Jeszcze raz więc życze owocnych dyskusji, niekończacych się tematów, swady słownej Mamusi i rozwiązania problemów lokalowych Padre.

Do usłyszenia w nowym tygodniu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.

Choć nie jestem nowym użytkownikiem, to nie było mnie tu klika miesięcy, a teraz kiedy utworzono specjalny temat - powitań postanowiłem to wykorzystać. Jeszcze raz więc życze owocnych dyskusji, niekończacych się tematów, swady słownej Mamusi i rozwiązania problemów lokalowych Padre.

Do usłyszenia w nowym tygodniu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na forum zarejestrowałem się już dosyć dawno temu, ale cicho siedziałem. Codziennie jednak przeglądałem forum i bardzo spodobała mi się atmosfera jaka tu panuje(od luźnych rozmów bo bardzo konkretne) :). Jestem posiadaczem samochodu z owalem na przedzie ale nie z gwiazdkami tylko literkami, ale może już niedługo(na jesieni) literki zamienię na gwiazdki :D

 

Pozdrawiam i witam się :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie !

jako chyba najświeższy forumowicz witam wszystkich ....mniej swieżych :lol: ( niż ja )

 

Tak na przywitaniu muszę się zwierzyć z uczucia jakie mnie ogarnia obserwójąc róźne wypowiedzi :

 

Ulga.......ogromna ulga..

bo myślałem już że uzależnienie się od czegoś co ma napęd na 4 koła , złote felgi, duży spojler i boksera z turbiną pod maską to rodzaj wykolejenia umysłowego....tymczasem ... - jest WAS WIĘCEJ - HUUUUURAAAA !!!

 

 

Kiedy podjechałem pod dom świeżo kupioną od znajomego, niebieściutką Imprezą GT Turbo i zapytałem jej "jak ci się podoba ????!!!!!" - odpowiedziała bez przekonania -fajne ..a ten wlot na masce i spojler da się zdjąć ??? :twisted:

 

Do dziś żona nie może zrozumieć jak mogłem się na nią za to śmiertelnie obrazić

 

Mam nadzieję , że WY rozumiecie :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Zbyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than Junior: kombi srebrny. Co mnie nakłoniło????

 

Jazda próbna tym samochodem, ale w tym nie ma nicdziwnego.

Zawsze chcialem mieć Impreze lub Lancera, może dlatego ,że od długiego czasu interesuję sie rajdami(nawet troche pojezdzilem w pucharze pzm).

na Legasia natknołem sie przypadkowo szukając fury do jezdzenia na codzien jak i do ........

chcialem kupić saaba 95 Aero ale po jezdzie próbnej Legasiem stwierdziłem tylko ten;)

 

Teraz cierpliwie czekam i mam nadzieję ,że w następnym tygodniu będę już szczęśliwym posiadaczem subaryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyn'Gt, jarus - witajcie w klubie chorych na subarofilię... i nie liczcie na wyleczenie. Uwaga, co gorsze, według najświeższych badań (moich) to jest dziedziczne (i/lub zaraźliwe). Dziedziczenie następuje generalnie w linii męskiej, ale podejrzewam, że nie tylko... (z braku córki nie mogę zweryfikować hipotezy, czekam na synową) :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.no właśnie zauważyłem , że mój roczny synek wyjątkowo grzeczny jest w czasie podróży subaryną - nie przeszkadza mu twarde zawieszenie , przeciążenia przy ruszaniu , głośny wydech- to chyba są syndromy okołoporodowego zarażenia tą ciężką chorobą.

 

Mój ojciec zawsze mówi , że odziedziczyłem po nim kroplę benzyny w krwi.....i to wysokooktanowej.....to pewnie inna nazwa tej samej choroby...

 

pozdrowiam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem , że mój roczny synek wyjątkowo grzeczny jest w czasie podróży subaryną - nie przeszkadza mu twarde zawieszenie , przeciążenia przy ruszaniu , głośny wydech

 

Hehe, mój już w brzuchu matki wykazywał prawidłowe gusta - jak bardzo kopał to wsadzaliśmy go w auto (tzn. matke razem z nim) i pełny ogień po wszystkich dziurach w okolicy... I dziecko byłe szczęsliwe i spokojne. Teraz ma 12 lat i już całkiem nieźle zawraca na ręcznym... :wink: :twisted:

 

Pozdrawiam tym bardziej (juniora również!) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Uzupełniając nieco swój profil zorientowałem się, że choć na forum jestem od chwil paru, to nie przywitałem się do tej pory. :oops:

Poprawiam się niniejszym i witam wszystkich domowników.

 

Od jakiegoś czasu widzę wszędzie Subaru...

 

To jakiś znany objaw?

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Na forum zapisałam się, żeby nie było wstydu na Plejadach :D .

Na razie nie posiadam Subaru, ale czasem mam okazję przejechać sie Forysiem mojego chłopaka (landm) - takie okazje niestety nie trafiają się często.

 

Olga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...