Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

 

Po długim czasie nieobecności powracam na forum - z nową imprezą (kto mnie pamięta ten wie, że ostatnia niestety skończyła kiepsko) :(

Zdjęcia nowej już w krótce :D Trzeba je najpierw zrobić... :D

 

Pozdrawiam wszystkich..! Mam nadzieję że aktywność forumowiczów nie zmalała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Stałem się szczęśliwym (mam nadzieję ;) )  właścicielem Forestera S-Turbo 2.0 1998.

Potrzebuję go do 75% lekkich terenów (drogi polne i leśne i wzniesień górskich) i 25% do jazdy po asfalcie.

Po 5tygodniach czytania i szukania wśród wszystkich mniejszych terenowych wybór padł na Subaru.

Powiedzcie, że dobrze wybrałem :D A nie jakąś vitarę czy freelandera ;) Nie mówiąc o fronterze :)

 

Pozdrawiam

 

PS - ktoś zna jakiegoś dobrego mechanika w Cieszynie (lub chociaż na Śląsku Cieszyńskim) co się odpowiednio zajmie Foresterm bez krzywdzenia go (poprzez zrobimy to, a jak nie to, to to aż do skutku aż znajdziemy gdzie leży problem)

Edytowane przez Sir Stanczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem dziś do "plejadzkiej " społeczności, wobec tego Witam Wszystkich Forumowiczów i Pozdrawiam :) .

Nieco o sobie: przez ok 30 lat jeździłem dieslami, Teraz postanowiłem pojeździć inaczej.  Ponieważ jest to dla mnie nowe, być może przyjdzie mi skorzystać z Waszych doświadczeń, a może także i ja będę mógł być pomocny.

nabyłem: Forek I  2002r , 125 kM, z holenderską gazownią czasowo (mam nadzieję)  :)  nie działającą.

Sorki jeśli coś będzie nie tak, bo jeszcze nie bardzo umiem się tu poruszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

Prawie 10 lat w saabie, czas na pierwsze subaru :)

Pewnie padnie na forka w turbo :)

czasami Saab to Subaru ;)

witajcie świeżynki :)

 

Niektóre pewnie i tak ;) Jednak 9-2x jest za mały, krokodyle też się robią za małe, więc szukam czegoś w zamian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...