Skocz do zawartości

Rally sprint Bemowo 3.03.2013


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

PS. znacie jakiś prosty programik do cięcia filmów mp4?

 

Avidemux

 

Ekstra! Działa. Dzięki jpol

 

Wrzucam moje 2 ostatnie przejazdy, które chyba były najlepsze. Wiedziałem że jest słabo, więc jechałem już na luzie....

 

S1:

S2

 

A tutaj fragmenty, które totalnie zj....m. Widać jak mi przód wyjeżdża. Czekam na konstruktywną krytykę :)

 

Edytowane przez 0SauroS0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam dziwnie wysoką powtarzalność czasów. Czy oni te czasy z generatora losują? :D

 

czasy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

widze ze na ss2 nie dopilnowalem czasu wpisanego vs powiedziany i jestem przez to jedna pozycje nizej :huh: zrobilem 1:04:XX a wpisano 1:06 no ale to nie wyscig zlote kalefixy wiec trudno sie mowi :biglol:

 

U mnie też dziwne te czasy... Na poprzedniej imprezie miałem też krzywą akcję z tymi czasami. Najwyraźniej wyniki są mocno umowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze na ss2 nie dopilnowalem czasu wpisanego vs powiedziany i jestem przez to jedna pozycje nizej :huh: zrobilem 1:04:XX a wpisano 1:06 no ale to nie wyscig zlote kalefixy wiec trudno sie mowi :biglol:

 

STW to wogóle nie udane. Raz, że nie znałem zupełnie toru i jechałem na ślepo. Dwa i przede wszystkim schrzaniłem metę. Za pierwszym razem przestrzeliłem i musiałem cofać. Zresztą wydaje mi się, że cofanie jest niezgodne z regulaminem, ale stoper został dopiero zatrzymany jak wycofałem. Za drugim razem miałem dyskusję z sędziną, czy zatrzymałem się na lini, czy nie. Zanim podjechałem to minęło parę sekund... Stąd takie różnice w czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...