Skocz do zawartości

Wyspy Kanaryjskie zimą?


maciek323

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem równy rok temu w tym okresie , na Teneryfie , jest super , w nocy ok 18 st. w dzień ok 25 w cieniu , ocean jest trcohe zimny , ale to pikuś , generalnie bardzo polecam, kliamt jest super . Teraz jade w marcu , bo jest przy okazji Rajd ERC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem równy rok temu w tym okresie , na Teneryfie , jest super , w nocy ok 18 st. w dzień ok 25 w cieniu , ocean jest trcohe zimny , ale to pikuś , generalnie bardzo polecam, kliamt jest super . Teraz jade w marcu , bo jest przy okazji Rajd ERC

A w basenie da radę się popluskać na trzeźwo? ;) Podgrzewają wodę, czy nie ma takie potrzeby i jest wystarczająco ciepła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Fuerteventure, bajeczne plaze, spokój i piękne krajobrazy. Na południu (półwysep Jandia) zaliczyłem bardzo przyjemna wycieczkę offroadowa. Można wyskoczyć na 1 dzień na Lanzarote i obejrzeć gejzery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperatura 20-25 w dzień, wiatr prawie non stop, słońce przez 50% dnia przez delikatne chmurki

 

a ja przed świętami byłem na Lanzarotte. znajdziesz co tylko zechcesz: surfing, gokarty, widoki, off-road, piękne plaże, winnice, wulkany, kaktusy, jaskinie, muzea, klimatyczne miasteczka, świetne trasy rowerowe (kolarskie i górskie)... a jak ci się znudzi to będziesz leżał przy podgrzewanym basenie i sączył driny :)

 

auto na trzy dni i wszystko zdążysz ogarnąć

 

wiem że jedna wypożyczalnia ma nawet Forki :)

 

ja wziąłem takie cuś. tak mi się spodobało, że postanowiłem zrobić zdjęcie do jego reklamy :)

 

61325ec9a694.jpg

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny żeby jechac w drugiej połowie marca ? na Gran Canaria , jest eliminacja ERC tak przy okazji ;) , ja jade na 1000%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś chętny żeby jechac w drugiej połowie marca ? na Gran Canaria , jest eliminacja ERC tak przy okazji ;) , ja jade na 1000%

 

Bylem w marcu 2010 na GC i szczerze polecam! Temperatury w okolicach 23-25'C, woda w oceanie zimna, w basenie tez gaci nie zrywala, ale za to sama wyspa mega mistrzowska. Bylem z dziewczyna 2 tygodnie w Taurito (polodniowy zachod wyspy) niepodal Puerto de Mogan.

 

Polecam wynajem samochodu na 3-4 dni i zwiedzenie calej wyspy (objazd dookola + srodek) - piekne widoki, mega serpentyny, przyroda.

W szczegolnosci polecam:

Puerto de Mogan - swietne knajpki z owocami morza - idealne miejsce na romantyczna kolacje ze spacerem

Las Palmas - stolica + fajne promenada + mega surfing

Roque Nublo - dobry trekking i piekne widoki

Wydmy Maspalomas

Bandama - wygasly wulakan, a u jego progu rewelacyjna winnica!

Teror - starowka

Amadores - plaza

Vargas i Pozo Izquierdo - kitesurfing oraz windsurfing

+ wiele innych miejsc, ktorych nazw niestety nie pamietam.

 

Nurkowania specjalnie nie polecam, poniewaz pod woda sa same szare skaly.

 

Zalaczylbym pare zdjec, ale gdzies je wcielo.. Generalnie piekne miejsce i jeszcze na bank tam wroce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam!!

Bylam u wujka nie raz na Teneryfie zimna. Naprwade fajny klimat. Nie za cieplo nie za zimno, wrecz idealnie!!

Strasznie podoba mi sie okolica Costa Adaje, loc cristianos, playa de las americas.. Przepieknie!!

 

Polecam tez wycieczke na tejde :)Moze uda sie zobaczyc snieg przy temperaturze 25stopni.

 

Wiekszosc miejscowosci typu Los gigantes, calyao salwaye (czy jakos tak) sa spokojne.

 

Jezeli szukasz rozrywki noca polecam http://www.joycetenerife.com (nie wiem jak zimna ale latem bardzo fajny pub)

W costa adeje sa tez 2 nocne cluby dosyc spore nigdy tam nie bylam bo sie balam :P

 

Trzeba tez zwiedzic Loro Park oraz Siam park (adrelanina wzrasta:))

Wrazenia gwarantowane :)

Latem gorzej bo straszne tlumy ale zimna okej :)

 

Jak dla mnie wyspa do ktorej mozna wracac co roku. I zawsze sa przepiekne wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja byłem równy rok temu w tym okresie , na Teneryfie , jest super , w nocy ok 18 st. w dzień ok 25 w cieniu , ocean jest trcohe zimny , ale to pikuś , generalnie bardzo polecam, kliamt jest super . Teraz jade w marcu , bo jest przy okazji Rajd ERC

 

A dokladnie ktorego (jak nie sekret) bo ja tez jade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...