Skocz do zawartości

Konkurs na najwieksza "wpadke" na serwisach Dealer


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu SIP oglalszam II edycje konkursu na najwiekszy (najsmieszniejszy ?) blad na serwisach dealerskich SIP.

 

Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda (jaka - to niespodzianka :wink: ) - dla przegranych pocieszenie 8)

 

Adresy serwisow dealerskich znajduja sie w dziale DEALERZY na serwisie glownym.

 

Szczegoly konkursu juz niedlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...ja mam pewne watpliwosci co do konkursu, gdyz najwiekszy a najsmieszniejszy blad czy tam wpadka to nie to samo i proponowalbym wprowadzic dwie odrebne konkurencje :roll: 8) ......to taka moja uwaga a przechodzac do bledow to jest ich masa z rodziny interpunkcyjnych na stronie http://sip.subaru.pl/subaru_serwis.html .....

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://koper.subaru.pl/subaru_kontakt.html :arrow: na tej stronie z kolei autor tekstu chyba sie bardzo spieszyl jak go pisal albo z powodu ciecia kosztow w firmie (za malo subaru sprzedali to na czyms musza zniwelowac strate) dali mu okrojona klawiature bez prawego "alt-a".. :wink: ........szukam dalej :idea:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://koper.subaru.pl/subaru_kontakt.html :arrow: na tej stronie z kolei autor tekstu chyba sie bardzo spieszyl jak go pisal albo z powodu ciecia kosztow w firmie (za malo subaru sprzedali to na czyms musza zniwelowac strate) dali mu okrojona klawiature bez prawego "alt-a".. :wink: ........szukam dalej :idea:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, iz konkurs ma na celu m.in. poprawe zawartosci serwisow, wiec bede bardzo wdzieczny gdy podacie dokladne informacje co/gdzie jest nie tak jak byc powinno i informacje "jak wg. was byc powinno".

 

To nam pomoze zarowno w poprawie ew. bledow jak i potem w wylonieniu zwyciezcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chciałbym znaleźć jakiś błąd na stronkach SIP lecz niestety mam duży problem bo w pracy mam monitor 15" (rozdzielczość 800x600) i czcionka jest tak drobna i zniekształcona że nie idzie nic odczytać żadnych informacji ani opisów, a co za tym idzie na znalezienie jakichkolwiek błędów na stronie SIP nie mam szans,

sprawa dotyczy całego serwisu bez problemu można odczytać tylko dzialy sklepik i forum

wbrew pozorom jeszcze dosyć dużo ludzi korzysta z 15" monitorów (osobiście w domu mam 17" monitor i tego problemu nie ma), a próba odczytania na takim monitorze np. działu news strasznie skraca mój i tak już niezanajlepszy wzrok

 

w związku z czym proszę o rozwiazanie powyższego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponywyje sie zoopatrzyć w dwuch śtuk denków od koniaka, pu metra drutu wysoki jakości i podrencznika Adama Słodowego " Zrób se to sam a zobaczisz jaka radocha ". Znam takich co źle zrozumieli tytuła, a tak im sie spodobało że zrezygnowali z forum.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o opony zimowye Pirelli

spoko normalnie jakbym mickiewicza czytał

 

Dział gadgety

a co tojest GADGET, z tego co wiem to w języku polskim jest słowo gadżet !

 

z zakładami ubezpiecze-niowymi.

sugeruję Ubezpieczeniowymi

 

Samochodów, i podpisane

chiba nie za bardzo ten przecinek tam pasuje

 

Subaru A. Koper jest firma zatrudniajaca obecnie 10 osób. Zaczynalismy od Autoryzowanego serwisu Subaru w 1992 roku przez okres 11 lat nasi mechanicy zdobywali wiedze, która obecnie pozwala stwierdzic ze sa fachowcami.

 

Serwis wykonuje wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz kompletna diagnostyke. 1 Wrzesnia 2002 roku otworzylismy salon Subaru przedstawiajac pelna oferte nowych samochodów tej marki na naszym obiecujacym rynku. Od tego czasu nasza sprzedaz sukcesywnie wzrasta, co jest dla nas powodem do dumy. Nasze motto to: "pelna satysfakcja ze strony klientów".

 

Chiba mają tylko Angielskiego Word i czcionki

 

Od ponad 3 lat jesteśmy głównym partnerem w interesach z firmą SUBARU Import Polska sp. z o. o.

popracowałbym nad tym zdaniem stylistycznie, coś mi tak nie brzmi zbyt gładko

 

Oprócz serwisu SUBARU, serwisowane są także samochody marki MAZDA, SUZUKI (autoryzacja)...

tu tak samo to zdnie zaczyna sie z powietrza, ale może to mój subiektywizm

 

może by tak coś dać na tej stronie głównej ??

 

Subaru Point s.c. jest firmą związaną z motoryzacją od początku istnienia.

czyjego istnienia ?? błąd stylistytczny, moja Pani od Polskiego od razu by mi ucho wykręciła

 

ul.Bruzdowej

spacji brak

 

Tu wpisać i kontak i serwis

Albo Dawoj od nich albo oni od Dawoja te teksty ściągneli, przy tym także strasznie słabo opisali działy i telefony kontaktowe do ważniejszych osób. Imię nazwisko itd, ale telefonu NIET, trzeba się wracać do stronki KONTAKT, biada modemowiczom

 

Public relation

tego sformułowania używa się tylko w liczbie mnogiej Public Relations - ponieważ słowo Public odnosi się do grupy ludzi

 

Tu wstawić cały tekst z KONTAKT

uważam, że powinni troche popracować nad sytlistyką oraz składem tego tekstu, np: w pierwszym zdaniu uzywają formy ON - właściciel, potem w następnym zdaniu tej samej opowieści już mamy NASZA Firma (MY)

 

...

Próbowałem ale jeszcze nie znalazłem czego się czepić, moim zdaniem najlepiiej opracowany tekst stony !

 

Oprócz serwisu SUBARU, prowadzimy pełną diagnostykę, naprawy bieżące i główne samochodów z grupy V.A.G.. Używamy oryginalnej, komputerowej aparatury diagnostycznej jak i zaawansowanych programów umożliwiających nagrywanie i analizę pracy silnika (data login). Nasi klienci mogą skorzystać z urządzeń do pomiaru mocy silnika i laserowej geometrii podwozia. Proponujemy wyroby koncernów MOBIL i MOTUL, montaż alarmów, systemów multimedialnych i GPS. Osobną częścią serwisu jest budowa i serwisowanie aut stuningowanych i wyczynowych. Działalność ta jest ściśle związana z tuningiem i skierowana do właścicieli samochodów V.A.G., BMW, Mercedes, oraz turbodiesli wszystkich marek.

 

fajna reklama ... VolksWagena !!! Oprócz Subaru w pierwszym zdaniu, to nic nie ma, nawet nie specjalizują się w Tuningu Subaru !!!

 

1991r.Podstawą ... ubezpieczeń.Proponowane

spacja

 

używanych , wszystkich marek, w większości luksusowych.

wtrącenie = przecinek

 

warsztat stanowi 200 m2 powierzchni

200 m2 powierzcni czego ??

 

Troche mało o Subaru, ale OK

 

Doświadczenie zawodowe to osiem lat autoryzacji Mitsubishi Motors oraz trzyletni okres napraw pojazdów sportowych, skuterów wodnych i motocykli.

Troche długo tam napriawiają samochody, ja bym się bał

 

Ogólnie widzę także błędy w PHP, jak wchodzi się z rozetki początkowej na którąkolwiek podstronę to zmienia się adres w na adres tej substrony, lecz korzystając z menu podręcznego dostępnego na tej substronie i poruszając się między zakładkami, adres źródła pozostaje bez zmian, proponuję troche kosekwencji w nawigacji, albo PHP albo Frameset.

 

Na stronie OFERTA - przeniesionej z subaru.pl - jest błąd przy ładowaniu Quicktime'a, w żadnym z moich komputerów WIN98 WIN XP WIN 2000 nie ładuje się filmik Qtime'a z wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym samochodów, ten sam filmik na subaru.com smiaga spokojowo !!

 

Uważam także, że zostawiliście tym dealerom mało pola do popisu, oprócz KONTAKT I SERWIS to nie maja gdzie się popisać, reszta i tak ciągnięta jest z Subaru.Pl

 

OKI to koniec na dziś , może jutro też coś znadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie lat 90-tych XX wieku marka Subaru była kojarzona w Polsce przede wszystkim z rajdami samochodowymi i legendarną już Imprezę. Subaru Import
Chyba jednak IMPREZĄ - Jednak gratuluję precyzyjnego określenia wieku, mam nadzieję, że to nie ma nic wspólnego z zamiarem utrzymania tej strony wraz z opisami do XXX wieku ??

 

Dobra wiem, że się czepiam i jestem ironiczny ale dzis mam zły dzień :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam także, że zostawiliście tym dealerom mało pola do popisu, oprócz KONTAKT I SERWIS to nie maja gdzie się popisać, reszta i tak ciągnięta jest z Subaru.Pl

 

Mysle, ze teraz powinnismy sie skupic na szukaniu bledow. Szanowna Dyrekcja wie co robi, a dealerzy maja o wiele wiecej "pola do popisu" np. wiadomosci czy strona powitalna. Narazie zostawmy ten temat - wrocimy do niego jeszcze, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadką można by też nazwać brak adresu www dla Adamskiego - www.autoadamski.pl :wink:

 

A jaki jest okres trwania tego konkursu ??

 

To nie wpadka tylko dzialanie zamierzone - czy Autoadamski jest DEALEREM SUBARU ?????

 

Okres trwania okresli Szanowna Dyrekcja jak tylko pojawi sie tutaj. Jezeli moge dodac swoje 3 grosze - mysle, ze zalezy to od ilosci bledow, ktore beda znajdywane. Jak juz pisalem - glownym zadaniem tego konkursu jest poprawa jakosci serwisow wiec moznaby powiedziec (napisac :wink: ), ze konkurs bedzie trwal, az serwisy bedza bez bledow 8)

 

Tak juz po za tematem - kto na 15" oglada w 800x600 ?? Ja mam (wstyd sie przyznac) w mieszkaniu 14" i mam 1024x768 i robie na nim grafike.... hmmm... jednak czasy nie ida tak szybko do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze teraz powinnismy sie skupic na szukaniu bledow. Szanowna Dyrekcja wie co robi, a dealerzy maja o wiele wiecej "pola do popisu" np. wiadomosci czy strona powitalna. Narazie zostawmy ten temat - wrocimy do niego jeszcze, ok?

 

Rozumiem, że to co jest widoczne, zależy tylko od Dealera i w związku z tym faktem to oni nie wykonuja innych zmian kosmetycznych oraz nie dodają pozostałych informacji, a nie jest to spowodowane brakiem takich możliwości. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos słabo ten konkurs idzie

 

Kochane !!! Jaki konkurs ?? Dawacie sie w ostrężyny wpuszczać. Derekcja niejednokrotnie swojo szkockość udowodniła i wyrencza sie wami bo szkoda piniendzi na ludzia z jenzykiem polskim zaprzyjaźnionego, któren by to ludź luknoł za cienżkie piniondze na tego teksta i tych byków poprawił. To Szanowna wpadła na pomysła że co pó roku forumowicze byki naprostujo za jedno kurtke co była na wszyskich zaduża.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...