Skocz do zawartości

Gdzie na ferie zimowe w góry... kawiorowo :-)


Bunch

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Kudowa Zdrój i piękne Gory Stolowe. Co do noclegu tylko i wylacznie Adam Hotel & Spa. Dużo szlaków turystycznych i cudowna atmosfera hotelu to nie wszystko :) Serwują dobre jedzenie a zabiegi w spa świenie odprężają ciało . Masaże boskie :) Sami się przekonajcie : www.adamspa.pl

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz troll gimmick48 potwierdzi, że super, hiper i odlotowo. Karmen25, możemy wszyscy przesłać po jednym zdjęciu z wakacji, albo ofertą tego, co produkujemy, sprzedajemy przesłać na adres tego cudownego hotelu??? Nie wygrzebiecie się :D , to duże forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

....ja z kolei mogę Wam polecić coś budżetowego(65zł za nocleg z wyżywieniem) 5min. drogi od Białki Tatrzańskiej w pokoikach w stylu góralskim bardzo czysto,schludnie oczywiście łazieneczka,tv,wifi , przemili właściciele i wspaniałe domowe jedzenie(pora śniadania i obiado-kolacji zawsze do ustalenia czy nawet na telefon (z godz. wcześniej )jeżdżę tam już trzeci rok tak średnio raz na trzy miesiące i nie zamierzam zmieniać...jeżeli ktoś chce podam namiary

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli szukasz noclegu w okolicy Zakopanego to z pewnością zainteresuje cię ta oferta - kasprowy-zakopane.pl. Hotele zlokalizowane są w niezwykle urokliwej okolicy Murzasichle w odległości około siedmiu kilometrów od Zakopanego przy trasie wjazdowej. Wszędzie bardzo blisko a pokoje w hotelach o wysokim standardzie wyposażenia. Polecam!

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane/Kościelisko.

Moja przyszywana rodzina - super jedzenie, obsługa dzieci ;) Pełna sympatia.

dworekpodgiewontem.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice wynajmują domek z super warunkami w Białce Tatrzańskiej 300m od wyciągu i term. Dla forumowiczów zniżka (święta i sylwester nie mamy już miejsc ale ferie są wolne). Parter pokój 4 os z własną kuchnią i łazienkom, piętra to samo+balkon, oraz poddasze 2 osoby z łazienkom na piętrze. W ferie forumowiczom 45zł zawołam (może coś jeszcze utarguje z rodzicami jakby było więcej chętnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Zakopane to był ktoś może z forumowiczów w Szklanych Domach ?

Jadę tam na sylwka, można powiedzieć, że w ciemno. To co piszą na ich stronie niezbyt mnie interesuje, a może ktoś by się obiektywnie wypowiedział.

Jeśli góral na stronie podaje 700 metrów do Krupówek to jest to realnie około 3 kilometrów. To już wiem, ale jeśli chodzi o samo miejsce to nie ma reguły ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Zakopane to był ktoś może z forumowiczów w Szklanych Domach ?

Jadę tam na sylwka, można powiedzieć, że w ciemno. To co piszą na ich stronie niezbyt mnie interesuje, a może ktoś by się obiektywnie wypowiedział.

Jeśli góral na stronie podaje 700 metrów do Krupówek to jest to realnie około 3 kilometrów. To już wiem, ale jeśli chodzi o samo miejsce to nie ma reguły ; )

Byłem przypadkiem, nie moje klimaty gdyż za bardzo w samym Zakopcu ale ogólnie ok.

 

Nie jestem przekonany czy do Krupowek jest tam tylko 700m można sprawdzić na mapie.

 

Zaleta to podziemne garaże szczególnie jam pada śnieg, oraz jak dla mnie fakt że to apartamenty więc jest "kuchnia" czyli momentalnie śniadanie w lozku na lenia.

 

Spalem tak jedną albo dwie noce budząc się później więc nie wim jak wyglądają ich sniadania.

 

 

 

tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Zakopane to był ktoś może z forumowiczów w Szklanych Domach ?

Jadę tam na sylwka, można powiedzieć, że w ciemno. To co piszą na ich stronie niezbyt mnie interesuje, a może ktoś by się obiektywnie wypowiedział.

Jeśli góral na stronie podaje 700 metrów do Krupówek to jest to realnie około 3 kilometrów. To już wiem, ale jeśli chodzi o samo miejsce to nie ma reguły ; ) 

Szklane domy, to biznes ceprów  ;)  , prawdziwa odległość do Krupówek, to ponad dwa kilometry  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jeśli chodzi o Zakopane to był ktoś może z forumowiczów w Szklanych Domach ?

Jadę tam na sylwka, można powiedzieć, że w ciemno. To co piszą na ich stronie niezbyt mnie interesuje, a może ktoś by się obiektywnie wypowiedział.

Jeśli góral na stronie podaje 700 metrów do Krupówek to jest to realnie około 3 kilometrów. To już wiem, ale jeśli chodzi o samo miejsce to nie ma reguły ; )

Szklane domy, to biznes ceprów ;) , prawdziwa odległość do Krupówek, to ponad dwa kilometry :P

 

 

https://www.google.pl/maps/dir/49.311777,19.9624659/49.2968089,19.9484469/@49.3032969,19.9458585,15z/data=!3m1!4b1!4m2!4m1!3e2?hl=pl

 

 

 

prawdziwa odległość do Krupówek, to ponad dwa kilometry 
 

 

dokładnie

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, jednak można liczyć na pomoc forum. Liczyłem się z taką odległością. Jestem młody 2 kilometry dla mnie to nic, także z tym się liczyłem. Jeśli chodzi o śniadania to rzeczywiście mamy w apartamencie aneks kuchenny i będziemy raczej robić je sami, więc też ta informacja jest mi zbędna. Chodzi mi raczej o warunki w tym miejscu, ewentualnie jakieś atrakcje w postaci basenu, siłki czy coś. Jedziemy dość młodą ekipą więc raczej to jest dla nas ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...