Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Juz za chwileczke, juz za momencik, rowniez ja stane sie aktywnym gosciem warszawskich spotow 8).

 

Wilanow, co prawda, to mi kompletnie nie po drodze (mieszkam na Bemowie, biuro bede mial na Brodnie), ale... to nawet lepiej - na spotkania o 8.45 bede musial sie spieszyc, takze sprawdze osiagi imprezki :twisted:.

To prawie po dordze będziesz mógł mnie zgarnąć. :wink: :P:lol:

Choć jutro ranek mam wolny, ale ni w ząb nie dam rady wstać i jeszcze do wilanowa dojechać, nie może być centrum np.? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie IMPREZĘ powitalną zrobić dla IMPREZY. 8) :lol:

Rozbić szampana na masce i te sprawy. :wink: :P joke

 

Ułatwiłoby mi to życie - wiesz, do pierwszego wgniecenia / rysy człowiek przejmuje się lakierem, ale już potem... :twisted:

w takim razie wydrapiemy jeszcze gwoździem jakieś ładne hasło..możesz nawet je sobie sam wymyśleć...

:wink:

a czy tą butelką o ten tego to nie powinna kobieta..bo jak coś to możecie na mnie liczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piatek to jutro ale rano czy wieczorem ta 8.45 ??

Oczywiście że rano w miejscu z góry upatrzonym tj. Wilanów i Restauracja Mc Donalds a rano bo kawa dobrze robi na cały dzień i chumorek na weekend dobry :D:D:D bo spotkanie z fajnymi ludźmi zakreconymi na tym samym punkcie :!: :!: :!: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zadne ba tylko jutro moze bys przyjechal do slynnej restauracji do wilanowa na kawe a nie w lozku sie przewalal :wink:

 

Po pierwsze: nie mam czym :(.

 

(JESZCZE :twisted:)

 

Po drugie: jutro o tej porze już dawno będę w biurze. Dlaczego? Patrz pkt 3.

 

Po trzecie: do Polski wracam dopiero późnym wieczorem, a w kraju, w którym jestem jest +1h, także "Wasza" 8:45 to będzie "moja" 9:45 :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zadne ba tylko jutro moze bys przyjechal do slynnej restauracji do wilanowa na kawe a nie w lozku sie przewalal :wink:

 

Po pierwsze: nie mam czym :(.

 

(JESZCZE :twisted:)

 

Po drugie: jutro o tej porze już dawno będę w biurze. Dlaczego? Patrz pkt 3.

 

Po trzecie: do Polski wracam dopiero późnym wieczorem, a w kraju, w którym jestem jest +1h, także "Wasza" 8:45 to będzie "moja" 9:45 :twisted:.

 

Dobra mysle że jestesmy w stanie tobie to wybaczyc ale następnym razem poprostu nie wylecisz z warszawy a ja zadbam o to bo to ja naprawiam te samaloty wiec rozumiesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być. I to najlepiej jakaś królowa. Czyli by pasowało - jesteś zatrudniona 8).

(odrobina cukru nigdy nie zaszkodzi :wink:)

Przemeq, u Ciebie to cecha wrodzona..prawda..znam troche modeli z wbudowanym tym czujnikiem ale daleko im do Twojego Mistrzostwa.. 8)

 

 

 

p.s. chyba nieźle mi idzie..ucze się od Mistrza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielka checia bym zawitał ale niestety obiecałem swojej połowicy i jej kolerzance że pójde z nimi na jakąś impreze do koleżanki i jak bym sie wyłamał to skończy sie to wyprowadzką do kobiety z którą ją zdradzam czyli do mojej Imprezy. 8). Ale jutro rano mam przepustkę aby z moją drugą połówka pokazać się wMC w wilanowie, :lol::lol::lol: to zostało przyznane przes sąd :lol::lol::lol: bo lekarz powiedział że na SUBAROKOCHOLIKA nie wymyśono jeszcze rzadnego lekarstwa a odwyk nie pomaga :roll: :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpadam - lecę ostatnim lotem z Monachium i w W-wie jestem dopiero o 23:15 :|.

 

Następny weekend to już Święta.

 

Potem - Sylwester

 

Natomiast potem...

 

 

 

(tamdaradam)

 

 

 

...już będę mógł przyjechać na warszawski spot swoim własnym wózkiem spod znaku plejad :D.

 

Nota bene dziś ma się on pojawić na placu w DaWoj-u 8).

 

PS. Oszczędzę Wam pytań: tak, już mi się śni po nocach, że jadę tym samochodem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...