Skocz do zawartości

Konkurs na największą "wpadkę" na stronie www.suba


ex-Dyrekcja

CZY SIWY MA ODEJŚĆ ?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Ogłaszam niniejszym I edycję konkursu na największy (najśmieszniejszy ?) błąd na naszych stronach.

Konkurs zostanie zakończony w dniu 31.08.2003.

 

Jury zostanie wyznaczone - we właściwym czasie.

Dla zaciekawionych - nagroda też będzie :wink:

 

Informacja o zwycięzcy i nagrodzie na początku września w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

Aaaa - to już nasza tajemnica :wink:

Jeżeli nie będą śmieszne, to honorowane będą "największe" wpadki. :)

A jeżeli nie będzie żadnego błędu (niezamierzonego) - honorowany będzie .....Flipper :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym prosze Szanowne Forumowiczki i Forumowiczow o dopisywanie do tego topic-u znalezionych bledow (jezeli to tylko mozliwe o kopie tych bledow i ich dokladna lokalizacje).

Jezeli znajda sie zgubione linki prosze rowniez w poscie dodac dokladna informacje gdzie takowy sie znajduje.

 

Prosze rowniez o zwrocenie uwagi co pisza poprzednicy, aby nie pisac 2 razy tego samego bledu... nie bedzie to "honorowane" :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to pracuje na to juz jakis czas, zeby wam bylo ciezko cos znalezc :wink: 8)

Po 2gie.... wiesz... nikt nie wie jaka jest ta nagroda wiec nie do konca wiem czy chce :P:D hihi

Po za tym nad calym serwisem SIP to nie tylko ja pracuje - jest o wiele wiecej postaci, ze nie wspomne o Szanownej Dyrekcji 8) ale to juz do innej bajki nalezy - proponuje sie skupic na szukaniu. Nagrody beda, po za sama satysfakcja wkladu w poprawnosc serwisu, napewno warte "zachodu" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi na dtronie glownej my zly odcien niebieksiego :twisted::P

 

W opisie LEgacy znajduje sie takie cus:

"To wszystko dostępne wielu wariantach do wyboru."

 

Tam chyba powinno byc wstawione "w". :roll:

 

 

W opisie Forestera:

"A dla tego, kto chciałby dodać do tego prawdziwie sportowe osiągi jest mamy nie lada kąsek - Forester Turbo 2.0XT."

 

Kąsek Mamy? KANIBALE!!!!

 

Recenzja z Rajdu Kormoran:

"Na kolejny oesie znowu najlepszy okazał się duet Kuzaj-Lukas."

 

brakuje "m"

 

"Zawodnicy SAPA Rally Team po raz pierwszy startowali Subaru Imprezą WRC na szutrach iż dawali sobie sprawę, że będzie im trudno nawiązać równorzędną walkę z pierwszą trójką.."

 

To chyba powinno byc "i zdawali". Na koncu zdania o jedna kropke za duzo.

 

"Pierwsze na metę wjechało niebieskie subaru impreza Leszka Kuzaja, potem dwa fordy focusy Kuchara i Hołowcyca , a stawkę "wurców" zamykał Czopik w kolejnym subaru."

 

HANBA!! Powiesic! Napisal nazwe Naszego Ukochanego Samochodu malymi literami!! A tak na serio powinno sie jednak zdecydowac, czy sie pisze w jednym artykule nazwy samochodow duzymi czy malymi literami.

 

"Myślę, że gdybym bardziej po znał Forda na pewno wynik były lepszy."

 

Poniewaz "poznal" jest w dwoch linijkach to trzeba dac myslnika, a "byly" powinno byc "bylby".

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....tak sobie siedze, czytam o tym konkursie i.... oczywiscie zastanawiam, jaka będzie nagroda.... :?: Nie żebym coś sugerował, ale weekend z ....... Subaru Impreza (jakimś zdezelowanym demo-carem :) ) to byłoby COŚ. To tylko moje pobożne życzenie, ale może Dyrekcja kiedyś bedzie miała jeszcze lepszy humor niż zwykle i...... :D

Na razie .... "dream on, dream on .... "

 

klaniam sie z serca Wielkopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: "Klasyfikacja nie zmieniła się do końca pierwszego etapu. Pierwsze na metę wjechało niebieskie subaru impreza Leszka Kuzaja, potem dwa fordy focusy Kuchara i Hołowcyca , a stawkę "wurców" zamykał Czopik w kolejnym subaru. W grupie N prowadził Michał Bębenek, przed Sebastianem Fryczem i Michałem Sołowowem (wszyscy Mitsubishi Lancer), a w Trofeum S1600 Grzegorz Grzyb (Peugeot 206) przed Marcinem Bełtowskim (Skoda Felicia Kit-Car) oraz Piotr Adamus (Peugeot 206). "

 

Primo

Okreslenie "Hoło-w-cyc" czyli Holo jechał w cyc, tj. cienko, do bani, kiepsciutko itp.... niby autor artykułu wymienia nazwisko rajdowca obojętnie, bez ustosunkowania sie do jego wystepu, a tu... okazuje sie, ze niektore slowa mają drugie dno.

Jest to ewidentna próba ominięcia cenzury (I instancja - Flipper; II instancja - Dyrekszyn). Z pozoru profesjonalne i nie nacechowane uczuciowo wymienienie nazwiska zawiera w sobie prawdziwe, niewidoczne na pierwszy rzut oka oblicze :!: :!: :!:

Ponadto dostrzegalny jest jeszcze pewien podtekst seksualny (Holo-w-cyc), ale tego to nie bede interpretowal, bo to tak jakbym pisal, ze Kalu Uche chcial przejsc do Ajaxu, ale naprawde nie chciał choc jednak chcial, bo tak powiedzial w wywiadzie, ktorego nie było, mimo że czytalem go w gazecie...eee...w sumie sie pomgubilem z tym wszystkim... :wink:

 

Trza być czujnym

 

Secundo

 

:arrow: Dla mnie najśmieszniejszą wpadką jest wynik porównania Volvo Cross Country z Outbackiem, gdzie bidulek Szwed tak sie kompromituje, że aż mi go żal :oops:

 

szukam dalej.... :arrow: :arrow: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biiiip: trzecia odpowiedz nie bedzie brana pod uwage :P ...chociaz nie byla zamierzona.... 8)

 

I uprasza sie o powstrzymanie smiechu - moze Szwed mial po prostu zly dzien :wink:

 

Bardzo nad tym ubolewam :evil: Nie nad tym, że uterenowione Volvo (które jako marke bardzo cenie) nie dalo rady po górke oczywiscie, tylko że nie bedzie to brane pod uwage, bo juz ostrzyłem zęby na półroczny test Cross Country sponsorowany przez Volvo gdyby moja propozycja wygrała celem udowodnienia mi, że to jakiś wielki misanderstendink :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...