Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@ Konar, a co to za data i jakie ma znaczenie ?

 

Odnoszę wrażenie, że zdrowie Roberta w ciągu 15 miesięcy się poprawiło. Wcześniej nie było takich zapowiedzi i oświadczeń jak aktualnie. Te sygnały i wywiady coś znaczą. Wcześniej nie było ich tyle co na początku tego roku.

 

Czyżby wrc było tylko na przeczekanie i było alternatywą gdyby nie udało się wrócić do wyścigów ??? Tylko mam wrażenie, że nikt nie czeka na Roberta w F1 a i dzisiejsza F1 niekoniecznie pasuje do Roberta.

 

Ciekawe czy zobaczymy go na trasie RMŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy Robert na pewno wie co chce robić.W wywiadach to jest jakiś misz-masz.Kocha rajdy ale priorytetem jest wec oczywiście oprócz F1.Więc nic nie wiadomo oprócz tego że jak Szczepaniak poszedł do Ptaszka to nie ma pilota i pozamiatane.Bo Szczepaniak raz do roku nie będzie jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky akurat Robert na pewno wie co chce robić i wybiera najlepsze możliwe dla siebie opcje. Wiadomo, że chciałby być kierowcą F1, a hobbystycznie jeździć w rajdach.

Kocha rajdy, bo zawsze je kochał, ale zawsze też był kierowcą wyścigowym na najwyższym światowym poziomie, a nie rajdowym. To, że zdarzało mu się na odcinkach klepać Ogiera i resztę zawdzięcza chyba jednej z największych na świecie umiejętności prowadzenia wszystkiego co ma cztery koła i jest napędzane paliwem..

Robert szuka najwyższych możliwych serii. To, że będzie jeździł "prywatnym" LMP1 oznacza, że to też jest jakaś droga, którą obrał. Droga, a nie cel!

Akurat ja uważam, że Robert nie miałby najmniejszych problemów ze startami w WRC2, ale po prostu nie chciał tego robić. Pewnie z tego samego powodu nie poszedł do DTM. W pierwszym sezonie by chłopaków pozamiatał tak jak zrobił to w WRC2..

Jeździł w WRC do czasu kiedy miał okazję mieć "w miarę" konkurencyjne auto i próbował się bić z najlepszymi w świecie rajdowym. Myślę, że to jest jego cel. Walczyć z najlepszymi.

Osobiście się cieszę z WEC.

Jacky jeśli jesteś kibicem to zacznij po prostu wspierać Roberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóżby chciał Kubica w F1 osiągnąć ? Jeździć 80% sezonu?  Walczyć o mistrzostwo opuszczając 1 wyścig na 5 ? Jaki mocny zespół weźmie takiego kierowcę i po co ?

Swego czasu jakiś kierowca miał puścić kilka wyścigów z jakiegoś powodu.Kontuzja? I wtedy pomyślałem, że Kubica mógłby go zastąpić. Ale w innym układzie ?

Więc po co Kubica prze do F1 ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...