Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

A pierwszym Polakiem za sterami F1 nie będzie, bo Jaroszewicz ileśdziesiąt lat temu śmigał F1 teamu Wolf po torze w Polsce.

 

to było chyba w czasach, kiedy Tor Poznań miał ambicje na organizowanie Grand Prix F1 , czyli daaawno temu :wink: a co do Polaków za sterami F1 to jeszcze przecież jacyś dziennikarze upalali bolidy w czasie jakichś akcji promocyjnych ( np. Michelina) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tam się ciesze chociaż z Kubicy.

Miałem pewne obawy, że w nie dojdzie do tych treningów.

Ale wszystko się udało i myśle, że jak na pierwszy raz w F1 to dał sobie radę rewelacyjnie.

Ciekawe jak sie to dlej potoczy.

Niech i ja sobie pomarzę :arrow: MŚ F1 to by było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o to że w F1 testy ma tylko jeden Polak, tylko o to że jest Kubica a następców nie widać. O Kubicy pewnie też byśmy nie usłyszeli gdyby nie samozaparcie jego ojca i decyzja o startach zagranicznym w kartingu. Chodzi mi o to że w Polsce nie ma żadnego systemu wyławiania nowych talentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie też. Nie wiem co prawda, w jakiej dziedzinie mógłbym okazać się talentem, ale jestem przekonany, że jakby pojawił się jakiś łowca talentów, to na pewno coś by znalazł ciekawego :mrgreen:.

 

Moglibyśmy należeć do tej samej partii. Mamy podobne poglądy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie też. Nie wiem co prawda, w jakiej dziedzinie mógłbym okazać się talentem, ale jestem przekonany, że jakby pojawił się jakiś łowca talentów, to na pewno coś by znalazł ciekawego :mrgreen:.

 

Moglibyśmy należeć do tej samej partii. Mamy podobne poglądy :)

 

Ba... 8)

 

PS. Wbrew pozorom w Polsce posiadanie podobnych poglądów nie jest głównym kryterium przynależności do tej samej partii :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, Kubica miał dopiero testy a ty już chcesz następców. Może poczekajmy trochę czy w ogóle trafi do F1 i się trochę zestarzeje ?

 

Przemeq, wielkopolanin, w naszym kraju trzeba jak by od innej strony. To wy musicie sobie znaleźć prywatnego łowcę talentów a nie on was :D

 

P.S. Jak znajdziecie dobrego to dajcie znać na PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Obok Kubicy rozwija sie kolejny talent (?) Marcin Kudzak. Co prawda mieszka w Szwecji i reprezentuje tamtejszy klub, ale na samochodzie wozi też polską flagę.

W wieku 14 lat testował Jaguara F1 :shock:

 

 

PS. strona ma tragiczne błędy ortograficzne, osoby wrażliwe ( Owoc :mrgreen: ) proszone są o ostrzożnośc :wink:

Edytowane przez Dominik Wiktor
Dangerous Hyperlink Connection
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan napisał(a):

 

PS. strona ma tragiczne błędy ortograficzne, osoby wrażliwe ( Owoc :mrgreen: ) proszone są o ostrzożnośc :wink:

 

Kolega Owoc niech napisze do Martina i mu strone poprawi :)

Edytowane przez Dominik Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...