Skocz do zawartości

SUBARU - USER & SERVICE MANUALE


demol

Rekomendowane odpowiedzi

a.

 

Mam workshop manual do tego forysia. Ale jest tego trochę... Daj namiar na pojemną skrzynkę to wyślę.

 

 

Dziekuje, ale mnie potrzebna jest Instrukja Uzytkownika po polsku lub angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Poszukuję SERVICE MANUAL (może być tylko elektryka) do Legacy (lub Outbacka) IV generacja, wersja europejska (wersję US mam). Ideałem byłby rocznik 2008.

 

Precyzyjniej, poszukuję schematu dla Multi Information Display (ten, który jest poniżej schowka nad panelem z audio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Poszukuję SERVICE MANUAL (może być tylko elektryka) do Legacy (lub Outbacka) IV generacja, wersja europejska (wersję US mam). Ideałem byłby rocznik 2008.

 

Precyzyjniej, poszukuję schematu dla Multi Information Display (ten, który jest poniżej schowka nad panelem z audio).

Schematu displaya nie ma w service manualu auta... (poza samymi przyłączami :idea: )

Tu jest LEG/OBK MY08: http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/

Masz nr urządzenia (samego displaya) :?: Po tym nr łatwiej będzie poszukać.. przykładowo: 7" display w moim aucie to FGZ000UF2 od Kenwooda i do tego SM posiadam - jeśli chcesz to mogę podesłać na email jako przykład abyś wiedział czy taki kwit zaspokoi Twoje potrzeby :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematu displaya nie ma w service manualu auta... (poza samymi przyłączami :idea: )

Tu jest LEG/OBK MY08: http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/

Masz nr urządzenia (samego displaya) :?: Po tym nr łatwiej będzie poszukać.. przykładowo: 7" display w moim aucie to FGZ000UF2 od Kenwooda i do tego SM posiadam - jeśli chcesz to mogę podesłać na email jako przykład abyś wiedział czy taki kwit zaspokoi Twoje potrzeby :idea: :?:

Dziękuję Wlyszkow, już zakupiłem właściwe SM. Jeżeli ktoś będzie potrzebował SM do FZDA07ELEF2 (jednostka główna) lub FLZA07ELF2 (monitor czyli MID) to służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

szukam konkretnego workshop manuala do Legacy Turbo - znalazłem jakiegoś 350 stronicowego service manuala ale tam sa tylko ogólne tematy silnikowe, paliwowe i elektryki. Potrzebuję czegoś konkretniejszego żeby wiedziec jasno i prosto jak coś rozebrać - dysponuje ktoś takim cudem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy ma ktoś workshop manual-a do GT-ka '99.

Mam już kilka manuali do Imprezy 99 ale są tam opisane tylko jakieś dziwne wersje z silnikami 2200 i 2500.

Mam manuala do wersji '97-'98 w postaci PDF-a (1997-1998_impreza.pdf) 177 MB, ale ma tylko 615 stron i jest trochę niekompletny.

 

kashmere, wspominał kiedyś, że ściągną torrent (który już nie działa) i był tam manual do imprezy99/00 -> 2414stron.

Ale czy opisuje wersję 2.0T ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link powyżej....

 

kurde takim leniwcom aż nie chce się pomagać, a jednak :/

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1023803#p1023803

 

Pisałem przecież, że takie manuale, które opisują silniki 2200 i 2500 to mam (nawet 3).

Nie wiem czy zaglądałeś co jest w środku - wszystkie części opisują wspomniane modele N/A.

Aha, jest dodatek który opisuje wersję P1, ale ma tylko 74 strony i opisuje unikatowe cechy tego modelu.

Ten plik mylnie się nazywa.

 

Wiem, że jestem tu nowy, ale staram się dokładnie przeglądać posty zanim zadam pytanie.

Gdyby wszyscy sprawdzili co wrzucają na forum to byłby większy porządek.

 

Ponawiam więc pytanie, czy ktoś dysponuje workshop manual'em do Imprezy GT '99-'00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Ale otwierają się bez hasła.

 

Link mam stąd:

http://moviejockey.com/forum/showthread.php?p=55246

 

więc możesz spytać tam autora posta :wink:

 

dzięki za info :wink:

 

O hasło pluł mi się gdy otwierałem pliki foxit readerem. Acrobat-em jest OK 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...