Skocz do zawartości

OSTRZEŻENIE


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym z przykrością poinformować że to jedno forum będize objęte znacznie ostrzejszym wymuszaniem regulaminów. Wszelkie OT będą karane.

 

 

Proszę sprawcie żeby Pytania do Dyrekcji były tylko i tym i wyłącznei tym. Mozna pytania zadawać (sensowne), i ewentualnie odpowiadać jeżeli ktoś zna odpowiedź np. na pytanie techniczne. Proszę bez dyskusji na tym forum. W razie takiej potrzeby prosze o informację na PW - przeniosę wątek na główne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z przykrością poinformować że to jedno forum będize objęte znacznie ostrzejszym wymuszaniem regulaminów. Wszelkie OT będą karane.

 

Rozumiem... Ociec -znaczy: Padre- kazali posprzątać...?

 

Hmm... A co z zawsze aktualnym "tematem już nieaktualnym" ?

:roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję - z żalem - przenieść "Nieaktualny" na ogólne. Niech tu faktycznie będzie porzundek (skoro już musi), podobnie jak na forum technicznym.

 

Zanim jednak zadeklaruję nieofftopienie w pytaniach do Dyrekcji, chętnie usłyszałbym z drugiej strony deklarację, że na nasze poważne pytania w owym poważnym podforum ktokolwiek z SIP będzie odpowiadał. Niekoniecznie aż sam Padre.

 

Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Po co tutaj sprzątać skoro i tak pytania do dyrekcji utraciły sens. Nikt się nie pojawia, nie odpisuje. Rozumiem że dyrektor może nie mieć czasu ale skoro nawet zastępcy dyrektora nie odpowiadają na proste pytania to czy jest sens dalej utrzymywać "Pytania do Dyrekcji" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję - z żalem - przenieść "Nieaktualny" na ogólne. Niech tu faktycznie będzie porzundek (skoro już musi), podobnie jak na forum technicznym.

O NIE!

Pozwolę sobie w tym miejscu zacytować Wyrocznię, która powiedziała (cytuję):

Azrael napisał/a:

 

Na innych forach moze być co chcecie ale tam będize porządek już w tym moja głowa.

 

Pozwolę sobie zauważyć, że "tam" odnosi się wyłącznie do forum "Pytania do Dyrekcji" a "innych" dotyczy wszystkich innych, z "Technicznym" włącznie. Pozbawienie możliwości OT na forum Technicznym jest moim zdaniem błędem, bo nigdzie chyba nie ma tyle zabawnych pomysłów do OT prowokujących, co tam. Poza tym, treblinki saute są niestrawne.

 

Zanim jednak zadeklaruję nieofftopienie w pytaniach do Dyrekcji, chętnie usłyszałbym z drugiej strony deklarację, że na nasze poważne pytania w owym poważnym podforum ktokolwiek z SIP będzie odpowiadał. Niekoniecznie aż sam Padre.

 

Howgh.

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbawienie możliwości OT na forum Technicznym jest moim zdaniem błędem, bo nigdzie chyba nie ma tyle zabawnych pomysłów do OT prowokujących, co tam. Poza tym, treblinki saute są niestrawne.

 

Kiedy ja tam nie mam siły zaglądać. Ja humanista jestem. Ale jak tak namawiasz... może się poświęcę...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Proponuję - z żalem - przenieść "Nieaktualny" na ogólne.

 

Albo do Hyde Park'u jak powstanie

Drogi Nasz WRC Fanie, prosze o pewne wyjasnienie nurtujacej mnie kwestii, doprowadzajacej wrecz do owrzodzenia dwunastnicy.

A mianowicie: na czym polega idea Hajtparku - czy na tym, że:

1. Witek - tu prosze Witolda o wybaczenie, że uzywam go jako przykładu, ale sam chyba rozumie, że robie to w dobrej wierze, choć jestem niewierzący - więc ów Witek ukryty w lizjerze lasu pierdyknie cos tak w temacie ważnym motoryzacyjnie, że we mnie obudza sie instyntka paskudne i postanowię przywalić mu z haubicy.

2. W zwizazku z tym idę ja do Hajtpaku, tam zakladam kolejny temat np. Odpowiedz Witoldowi na jego niesluszna i obrazliwa, na przyklad, uwage w temacie motoryzacyjnie poprawnym.

3. Tutaj jednak pojawia sie pewna watpliwosc, bo moge w mojej odpowiedzi zawrzec rowniez tresci zwiazane bezposrednio z tematem i jedynie powodowany miernym poczucie humoru opatrzylem je komenatrzem o Witoldzie, czyli teraz muszę zrobic odniesienie do tematu pierwotnego np. pisząc: czyt. dalej w temacie xxx na forum yyy.

To stosunkowo prosta koncepcja jak widzę i osmielam się zauwazyc, ze poczytnosc Hajtparku moze spowodowac zawiesznie sie serwera glownego. Czyli Flipper do dziela blagaj o nowe funudsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chciałbym z przykrością poinformować że to jedno forum będize objęte znacznie ostrzejszym wymuszaniem regulaminów. Wszelkie OT będą karane.

 

No właśnie.

Był sobie taki wątek: pakiet PPP do Forestera 2.0 XT A/T MY03.

 

W wątku tym nie było (IMO) offtopienia. Była lekka dygresja na temat pomyłki rachunkowej (mojej) i moje przyznanie się do błędu (wraz z krótkim wyjaśnieniem).

 

Wątek został zamknięty bez słowa ostrzeżenia - czego nie rozumiem.

Offtopu sensu stricte nie było. Zasadnicze pytanie (do Dyrekcji) zostało bez odpowiedzi. Wątek zamknięty. To moja pierwsza myśl była: "aha, pytanie było 'niewygodne'".

 

Nie rozumiem dlaczego trzeba było od razu z grubej rury w łeb i kłódką po oczach - z tego co widziałem gdzie indziej, moderator najpierw uprzedza: "spokój, Panowie - i na temat".

Jak ostrzeżenia nie pomagają to "nie ma to, tamto" - się zamyka. I to rozumiem.

 

W tym przypadku nie - od razu w łeb.

 

Dlaczego tak?

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu i przepracowania moderatora.

 

 

Zaraz znajdę ten wątek i odblokuję, tylko prosze nie dyskutujcie tutaj...

 

Rozumiem.

Dziękuję; za innych obiecywać nie mogę, ale ja się powstrzymam.

 

Jestem ciekaw odpowiedzi na pytanie zadane przez Romkę-Atomkę (tzn. wyjaśnienie kwestii "znikającej" akcyzy).

 

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...