Skocz do zawartości

1 000 000 post


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Cysztof, sam odszedłem tylko do drukarki - to była chwila :D

 

przyznaj sie ze TEZ polowales na tego milionowego posta :mrgreen:

 

a kto nie polował. Ja odświeżałem stronę co 2 sekundy :mrgreen:

Ale niestety nie trafiłem... trzeba było klikać co sekundę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć, jestem naprawdę szczęśliwy, to stało się tak niespodziewanie, nie byłem na to przygotowany. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, rodzicom za to, że zawsze we mnie wierzyli, przyjaciołom za wsparcie w trudnych momentach, a przede wszystkim Administratorowi Forum i Dyrekcji SIP za możliwość udziału w konkursie, w którym zostałem przypadkowym zwycięzcą. 8) :twisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Będzie zatankowany pod korek?? :mrgreen:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi niumen przy tym konkursie zdecydowaliśmy płacić 10 zł za każdą literę. Przygotowani nawet byliśmy na duże niebezpieczeństwo finansowe :mrgreen:

Nagrodę wyślemy pocztą (brakuje mi tylko adresu - proszę podaj mi go na PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi niumen przy tym konkursie zdecydowaliśmy płacić 10 zł za każdą literę*.

 

 

*nie dotycze znaków interpunkcyjnych, strzałek i samogłosek :mrgreen:

 

 

Przygotowani nawet byliśmy na duże niebezpieczeństwo finansowe

 

 

nie dziwie się, a gdyby tak sobie Maruda o forum przypomniał :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen gratuluje - z tej okazji nakrecono nawet kronikę filmową

 

 

przypomina mi się pewien polski film z 1998 roku - CESARSKIE CIĘCIE

 

krótki opis:

 

"Za kilka godzin ktos wystuka milionowy post naszego forum. Komputery na swych licznikach ustaliły, że brak nam pięćdziesięciu postów do miliona. To u was dokona się cesarskie cięcie, które przyspieszy narodziny postępu naszego regionu. Ale o tym, kto napisze milionowy post, nie może decydować przypadek, rozumiemy się?" - takich instrukcji udzielił personelowi oddziału zarządzającego forum przedstawiciel lokalnych władz SIP.

Uczynił to nie bez powodu. "Jego" forum nie jest duże, niczym specjalnym się nie wyróżnia. Co gorsza, władza centralna również nie darzy go wielką estymą. "Na wysokim szczeblu" słychać nawet głosy, by pozbawić je samodzielności i połączyć z innym - forum z kreską i forum VW. Na to jednak miejscowa "wierchuszka" nie może pozwolić. Co się wówczas stanie ze stanowiskami, pensjami, przywilejami...? Trzeba za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę i podnieść rangę forum subaru.pl Szansa urodzi się sama - w dosłownym i przenośnym znaczeniu. Szansa nie tylko dla lokalnych władz, ale i dla rodziny twórcy milionowego postu. Kandydatów i kandydatek na sławną osobę jest siedem. Każde zdaje sobie sprawę, że jeśli urodzi "milionowego" posta, może spodziewać się znacznych profitów. Scenarzysta Flipper zadbał też, by każdy potencjalny pisarz pochodził z innego środowiska. Jest więc żona inżyniera, technika, rolnika, "prywaciarza", alkoholika i córka leśnika, spodziewająca się nieślubnego potomka. Jest tez murarz, aptekarz, lakiernik, biznesmen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Drogi niumen przy tym konkursie zdecydowaliśmy płacić 10 zł za każdą literę. Przygotowani nawet byliśmy na duże niebezpieczeństwo finansowe :mrgreen:

Nagrodę wyślemy pocztą (brakuje mi tylko adresu - proszę podaj mi go na PW).

 

niumen - rób szybko edit; w google'u poszukaj elektronicznej wersji "W poszukiwaniu straconego czasu", copy, paste, zarobisz na tym więcej, niż Proust na oryginale :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...