Skocz do zawartości

Urlop w Zakopanem :) kiedy jak gdzie?


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

7 dniowy wyjazd dla 4 osób za 3599zł

 

 

ale zdzierają z ludzi !!! ... nie mam pytań. W tej cenie powinni Wam jeszcze robić masaż stóp i ranne budzenie po pleckach ;)

 

TUTAJ MACIE DUŻO LEPSZĄ OFERTĘ:

 

http://www.apartamentycentrum.zakopane.pl/

 

Dla Forum dalej RABATY ! .... osoby które korzystają powinny napisać co myślą :) ... może komuś z nich się zachce :) bo sporo się już ludzi z forum przewinęło i zawsze było miło :)

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Posty kolegów atos15 i AndrewKuchar brzmią jak reklama (obaj po 1 poście na forum subaru mają...). Siedzę teraz u mamy w Zakopcu, miało być tak pięknie, a tu niestety góry w chmurach i zamiast na szlaku - siedzę w fotelu przed kompem i udaję, że pracuję...

 

Do atosa15 mam pytanie - gdzie jest Rynek w Zakopanem? chodziłem tu do liceum i jakoś chyba mieszkańcy ukryli to miejsce przede mną. A też chętnie bym się na Rynku w Sylwestra w Zakopcu zabawił...

 

Tyle uszczypliwości, proszę nie brać ich sobie za bardzo do serca, jezeli nie miała to być tania reklama tych apartamentów, to przepraszam obu wspomnianych autorów.

 

Pozdrawiam z pochmurnej Antałówki! (i tak jest tu pięknie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda podróż zakopianką obecnie ?

Jadę jutro do Zakopca i nie wiem czy mam pakować jakiś termosik z kawą czy nie :twisted:

 

Straszą cholera jakimś lekkim śniegiem, a ja nadal na letnich...

 

 

Ygrek, lepiej sobie jedź ostrożnie jeżeli zamierzasz jechać z samego rana albo z samego wieczora zakopianką. W ciągu dnia 10-15 Zakopianka jest przejezdna i dobrze się jedzie. Masz tylko zwężenie w Białym Dunajcu ale na CB Ci wszystko powiedzą. Misiaczki stoją jak stoją ale lepiej uważać.

 

 

Szerokości Koleszko! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda podróż zakopianką obecnie ?

Jadę jutro do Zakopca i nie wiem czy mam pakować jakiś termosik z kawą czy nie :twisted:

 

Straszą cholera jakimś lekkim śniegiem, a ja nadal na letnich...

 

 

Ygrek, lepiej sobie jedź ostrożnie jeżeli zamierzasz jechać z samego rana albo z samego wieczora zakopianką. W ciągu dnia 10-15 Zakopianka jest przejezdna i dobrze się jedzie. Masz tylko zwężenie w Białym Dunajcu ale na CB Ci wszystko powiedzą. Misiaczki stoją jak stoją ale lepiej uważać.

 

 

Szerokości Koleszko! :D

 

Dzieki Plasma,

 

W Zakopcu musze być koło 12tej, więc powinno być OK, tylko ten przejazd przez Kraków...

Odbije sobie wszystko w hotelowym spa i barze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ygrek, dawaj znać jak już będziesz :) i radzę żebyś wziął CB bo za Krakowem też jest zwężka mała ... ale to spokojnie w godzinach południowych powinna być przejezdna :)

 

Jak coś to zapraszam w Zako na małe piwko z sokiem :)

 

 

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

 

-- 3 gru 2011, o 11:27 --

 

HALO HALO! :)

 

idzie zima a z nią zimowe szaleństwa, grzane winko i oscypki :) Dlatego zapraszam cały SIP do Zakopanego na odpoczynek :)

 

NOWE PROMOCJE ! NOWE CENY ! NOWE ATRAKCJE !

 

 

Dla całego SIP ciekawe rabaty i zniżki :) 8) :lol:

 

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Posty kolegów atos15 i AndrewKuchar brzmią jak reklama (obaj po 1 poście na forum subaru mają...). Siedzę teraz u mamy w Zakopcu, miało być tak pięknie, a tu niestety góry w chmurach i zamiast na szlaku - siedzę w fotelu przed kompem i udaję, że pracuję...

 

Do atosa15 mam pytanie - gdzie jest Rynek w Zakopanem? chodziłem tu do liceum i jakoś chyba mieszkańcy ukryli to miejsce przede mną. A też chętnie bym się na Rynku w Sylwestra w Zakopcu zabawił...

 

Tyle uszczypliwości, proszę nie brać ich sobie za bardzo do serca, jezeli nie miała to być tania reklama tych apartamentów, to przepraszam obu wspomnianych autorów.

 

Pozdrawiam z pochmurnej Antałówki! (i tak jest tu pięknie)

 

 

Szczerze to nie miałem zamiaru robić nikomu reklamy, po prostu byłem raz w jednym z tych apartamentów, to był bodajże Solny i jestem bardzo zadowolony z tego wypadu, a teraz znowu się tam wybieram. Ale widzę że reklam tu rzeczywiście dużo, ja nie mam żadnego interesu w polecaniu tej opcji wyjazdu do Zakopca, polecam z czystym sercem bo wiem że nikt nie pożałuje jadąc tam. W Zakopanem jest naprawdę ekstra, to chyba moje ulubione miasto w Polsce i staram się tam wyjeżdżać kiedy tylko mogę, szczególnie zimą, bo jak marznąć to przy grzańcu w górach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndrewKuchar, Twoje poprzednie posty miały lekko inny wydźwięk niż teraz to przedstawiasz.... zresztą mniejsza z tym.

 

 

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Zakopanego :)

Jasiek

 

-- 17 gru 2011, o 19:16 --

 

Koledzy i Koleżanki SIP :)

 

Zbliża się Sylwester, a wraz z nim moc PROMOCJI i NIESPODZIANEK u Jaśka (czyt. mnie) :)

 

Właśnie zakończył się remont w apartamentach i są odnonowione na błysk! Nowe ściany, oświetlenia, malowanie, wszystkooooooo co dusza pragnie na wypad turistico do Zakopanego :)

 

W chwili obecnej musiałem odmówić 7 dniową rezerwację na okres Sylwestrowy tym samym posiadam do wynajęcia:

 

- CAŁY DOM na ul. Nowotarskiej 3 (50m od Krupówek) dla 10-12 osób (tj. 2 apartamenty 6 i 7 osobowe)

- POKÓJ na ul. Krupówki 28

 

Cena są MEGA OKAZYJNE i MIEJSCÓWKI SUPER W CENTRUM!

 

 

 

Kontakt:

najlepiej będzie przez PW bo dość sporo jest telefonów odnośnie tego okresu a u mnie SIP ma priorytet :)

 

 

 

 

Pzdr!

JAsiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie;)

 

Sylwester się zbliża więc mam dla was promocję jakich mało!;)

 

Do.wynajęcia cały dom 10 osobowy w cenie 800zł/doba!!!!! Za 80zł od osoby w Sylwestra to można spać w Poroninie a nie Krupówkach więc promocja.jest full wypas!!!;)

 

Jak coś uderzać na prv;)

 

 

 

PZdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pchelek, pozdrawiamy również. HEJ! :D

 

Tak w ramach informacji POSIADAM JESZCZE JEDEN POKÓJ 2-OSOBOWY NA DŁUGI WEEKEND 6-8 STYCZNIA !

 

 

Dla SIP RABATY :) tradycyjnie :)

 

 

ps.

czekamy na wypowiedzi ludzi z forum :) którzy chyab jeszcze nie doszli do siebie po Sylwku i nie mieli czasu opisać z wrażeń z pobytu w moich apartamentach :) ale powiem jedno ... BYŁO GRUBO! :D

 

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
piciu, odp;)

 

Affirmative. Over and out 8)

Pohałasuje trochę ;)

 

:DDD

 

-- 3 lut 2012, o 08:43 --

 

Koledzy!

 

W Zako zima pelna geba dlatego szykuja sie dla Was nowe MROZNE PROMOCJE;)

 

Kasprowy chodzi, ludzi umiarkowanie o piekna pogoda...ahhhhh!;)

 

Info.na.priv;)

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest w Zakopanem jakieś miejsce gdzie można się wspiąć i w przyjemnych okolicznościach natury wypić piwo (bezalkoholowe :twisted: ) siedząc na trawce i patrząc se z góry na miasto?

Tzn na co się kierować/jak tam dojść.

 

No i żeby nie było dzikich tłumów o ile to osiagalne w tym mieście. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...