Skocz do zawartości

Urlop w Zakopanem :) kiedy jak gdzie?


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy forumowicze:)

tak sobie pomyślałem, że może pozwolę sobie coś Wam zaproponować. Posiadam w Zakopanem kilka apartamentów i pokoi i jako, że jestem właścicielem mógłbym zaproponować całemu SIP pewne RABATY   :) i różne rodzaju inne atrakcje. Nie chce robić z tego reklamy, a raczej ułatwić znalezienie jakiegoś miejsca w Zakopanem nie wydając przy tym "worka" PLN. 

 

Moja propozycja jest prosta: piszecie tutaj kiedy Was interesuje i w jakiej ilości ludzi, a ja biorę grafik sprawdzam wszystko i proponuje Wam odpowiednio pokój, cenę i termin. Wszystko oczywiście w cenach KAWIOROWYCH   :)

 

Strona do apartamentów : http://www.pokojekrupowki.pl

 

Są tutaj do wyboru dwa miejsca: samo centrum = Krupówki 28 oraz Nowotarska 3 (50m od Krupówek)

 

Nowotarska jest to dom rodzinny(mój były) podzielony na dwa apartamenty natomiast Krupówki są to normalne pokoje/apartamenty w kamienicy.

 

Ogólnie oferta jest skierowana do Was czyli Forumowiczów żeby mieć stały punkt zaczepny w Zako po normalnych pieniądzach i warunkach   :)

 

Jak się chcecie czegoś dowiedzieć to najlepiej dzwońcie pod numer +48 696 363 700 powołując się na forum SIP   :) a wtedy WSZELKIE RABATY pozostaną przed Wami OTWARTE!!!!

 

min_9ecb3ad05535c04c6356bd0c73971.jpg                             min_6e48f976fcac01be6fe3f1f02bb7.jpg                                min_7ab4e203c8ef7327fe3fdbbf7db824d.jpg                                             min_46f3218098bea498807d48da3f1780.jpg     

 

 

Pzdr:)

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Giechu z sylwestrem jest tak reguła że im wcześniej tym lepiej :) myślę że ok wrześnie już się zaczną robić lekkie problemy z znalezieniem miejsc w Zako(tak jest co roku). Ilość miejsc w moich dwóch lokalizacjach to łącznie ok 25osób więc tak na styk :) myślę że sprawa jest póki co otwarta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K a w jakim wieku masz dzieciaki i na ile dni chcecie się wybrać?

Chcemy pojechać w dwie rodziny i ten domek by nam odpowiadał- chyba. Dzieci mają 11, 6 , 6 ,5 , 3 , 3 lat . Ilość dni 3, w sierpniu od 13- 15, rozumiem że cena będzie bez obiadów.podaj na PW ile by nas to łącznie u ciebie kosztowało :!: dziękuję

Co kupiłeś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

przykro mi ale w danym terminie mam full :/ , może chcialibyś coś wpaść w innym terminie?

 

Co do sprawy finansowej to tak:

- osoby dorosłe i 11latek maja -10% ceny

- reszta dzieciaków ..... Za free(!) ;) jak nie ma z nimi problemu;P

 

pasuje Ci taka promocja;)? Jak masz jakiś inny termin na oku to dawaj znać, pokombinujemy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Juras K ..... spoko! :)

 

 

Do pozostałych forumowiczów - RABATY są i terminy też jeszcze mam na wakacje, więc jak ktoś ma ochotę pochodzić po górach to "świniaki" są zawsze mile widziane ! :twisted::P

 

-- 11 sie 2010, o 10:21 --

 

Mały UP!

W Zakopanem kończą robić powoli drogi i zaczyna się robić luźniej z komunikacją :) dlatego też jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam! Będą w mieście organizowane jakieś ciekawe regionalne imprezy więc będzie mozna co nieco zobaczyć a poza tym pogoda sprzyja więc w góry jak najbardziej można się wybrać.

 

-- 23 sie 2010, o 22:54 --

 

Kolejna porcja wiadomości z stolicy Tatr!

 

Rozpoczął się Coroczny Festival Ziem Gorskich!;) impreza kultową i ..... dobrze alkoholowa:) kto lubi sobie pobaciarzyc w zbojnickim stylu to jest to coś dla niego!

 

Jest promocja na Caly Dom 10osobowy(ew 6os i 4os) na ul.Nowotarskiej z brama(darmowym parkingiem) i tajnym patio z grillem i chillem;) jakby coś pw znacie!

 

 

Pzdr,

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :!: Ja (wraz z żoną i dwuletnim synkiem) się wybieram do Zakopanego od jakiegoś 2 lub 3 października na około 5 do 7 dni. Wprawdzie zawsze jeździłem do Kościeliska, ale teraz moja pani zażyczyła sobie Zakopane (byle nie same Krupówki), więc będziemy w kontakcie w tej sprawie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78, nie ma problemu;) dawaj znać co Ci trzeba.

 

Aha i zapomniałem powiedzieć, jest OKAZJA dla SIP na pobyt w 4osobym apartamencie na Nowotarskiej z parkinkiem, patio, grillem i moim monopolowym po sąsiedzku;) za ....... 240zl/doba(!) jest to o 120zl/doba taniej od sezonowej ceny!

 

Jak są jakieś pytania to proszę się nie krepowac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga oferta:

POKÓJ 4osobowy na samych Krupówkach - też w cenie pasztetowej dla SIP - 220zł/doba(!) ....

 

Kawior jak nic ! 8)

 

-- 1 wrz 2010, o 15:12 --

 

Miałem kilka dni temu okazję poznać forumowicza hoodymoryc'a , który gościł u nas w Zakopanem :) Może jak dojedzie do domu to się podzieli swoimi wrażeniami :) Mam nadzieję że się nie obrazi kilkoma zdjęciami :

img0920xj.jpg

By plasma555 at 2010-09-01

 

img0921e.jpg

By plasma555 at 2010-09-01

 

img0922e.jpg

By plasma555 at 2010-09-01

 

img0923e.jpg

By plasma555 at 2010-09-01

 

 

Pozdrawiam,

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i podzielę się wrażeniami.

Byłem z rodzinką kilka dni w Zakopanem. Mieszkaliśmy u Jaśka na Nowotarskej . Są tam dwa apartamenty. My mieliśmy ten piętrowy.

Zaletą są dwie oddzielne sypialnie z pojedyńczymi łóżkami oraz kibelkiem na górze i kuchnia/jadalnia/telewizornia/imprezownia (niepotrzebne skreślić) na dole.

 

Jak sprzątany był drugi apartament obok wbiłem się na bezczela obejrzeć. :P :roll:

Ten jest jednopoziomowy, z pojedyńczą sypialnią z dużym wyrem (małżeńskie albo jebodrom). A obok telewizornia/imprezownia z też dużą rozkładaną kanapą. Dalej spora kuchnia i jadalnia z dużym stołem.

Także w jednym jest dużo luzu w części nocnej na górze, a w jednopoziomowym przestronniejsza część dzienna. Czyli co komu pasi i/lub potrzeba.

 

Generalnie syćko super. Bardzo polecam.

 

Pozdrówka

Maurycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hoodymoryc, to się cieszę że się podobało! Miło było poznać :)

ps. ładny kombiak :D

 

Juras K, no bo to trzeba być twardzielem a nie o 12 wstawać i lans po Krupówkach :P mogłeś napisać to bym Ci wszystko opowiedział co i jak i kiedy to przedewszystkim :) ....... no i piwko by siadło bankowo .... :)

 

 

 

BTW. Czy wspominałem, że 15m od sypialni macie mój MONOPOLOWY ? :D

 

-- 17 paź 2010, o 11:01 --

 

Gościłem kolejnych forumowiczów w pokojach :) może zaglądnął w ten dział i się podzielą wrażeniami :)

 

Zakopane zostało już zakopane i drogi są bardzo fajne :) w sam raz na nasze wozidła :P asfalt jeszcze musi dojrzeć i będzie można śmigać po Wierchu :)

 

Zbliża się listopad a jak to w listopadzie bywa jest spokojnie i miło :) Dltaego organizuje nowe ceny i promocje dla SIP :) Jak ktoś potrzebuje noclegu oraz miłego towarzystwa to czekam na info.

 

PS. Sylwester już wkrótce więc jak ktoś chciałby mieć lokum to pisać, dzwonić ... bo miejsca są niestety ograniczone :) Za miesiąc już Zakopiec się wypełni po przegi i będzie słabo .... :o:)

 

 

 

Pozdrawiam,

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dzisiaj uzgodniłem kilka ważnych detali odnośnie terminów sylwestrowych. Już ledwo ledwo mam miejsca więc wystawiam Wam ofertę.

 

Posiadam CAŁY DOM na 10osobową ekipę na dolnych Krupówkach. Super miejsce, blisko Gubałówki i Krupówek + disco/puby itp. Cena normalna dla ludzi wynosi 1300zł/doba za cały dom.

 

Jednak dla SIP jest promocja i wynosi aż o 200zł mniej czyli 1100zł!!! Jako, że już było kilka osób z forum w odwiedziny u mnie czuję że fajnie jest zrobić taką promocję żeby móc się dalej integrować.

 

Posiadam również ostatni apartament na Krupówkach 3osobowy. Cena normalna 270zł/doba dla SIP wynosi 240zł!!!

 

Okres jest dość trendy, więc jeżeli potrzbujecie informacji można pisać i pytać.

 

 

 

Sprawa 2. Zbliża się Długi Listopadowy Weekend mam dla Was cenę śmieszną bo za centrum płacicie 50zł/osoby, a zabawa Haloween w Zakopanem to niezapomnianem przeżycie .... wątrobowe :)

 

I tak jak Giechu, wspomniał załatwiam wszystko co trzeba :)

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sylwester za pasem ;) zwolnily się 2 rezerwacje wiec pisze:

 

1) apartament 4osobowy na Nowotarskiej 3 - cena 450zl za 4osoby za dobę!

Połowka domu, parking, aneks kuchenny, lazienka, 2 sypialnie, tv, wifi, itp

 

2) pokój gościnnych 3osobowy na Krupowkach 28 - cena 250zl za 3osoby za dobę!

Lazienka, tv, aneks kuchenny, wifi, itp.

 

Zdjęcia na http://www.apartamentycentrum.zakopane.pl - zdjęcia pokoju nr 5 na Krupowkach i nr 1 na Nowotarskiej.

 

Tel: 696363700 proszę mowic ze z forum Subaru;)

 

 

W cenach są opłaty klimatyczne, podatki itp. Możliwość wystawienia FVAT

 

-- 28 gru 2010, o 10:47 --

 

A to nespodzianka;) Następny pokój jest wolny:

 

- apartament 6osobowy z 3 sypialniami 2 lazienkami, tv, wifi itd ... Na ul. Nowotarskiej 3 przy Krupowkach.

 

 

Promocja!!!!!

Za cały dom na Nowotarskiej 3 = 10osob cena ..... 900zl za dobę!!!

 

Z parkingiem pod domem, brama wjazdowa itp.

 

 

 

Zima jest piękna wiec zapraszam serdecznie;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Interesuje mnie nocleg dla 2 osób, dokładnego terminu jeszcze nie znam ale coś między 14-20 lutego

3 doby

 

Cześć,

w tym terminie mam wszystko zajęte. Najbliżej co mogę Ci zaproponować to 6-10luty dla 2osób na Krupówkach 28.

 

Termin piękny wybrałeś :)

 

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...