Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trawie hip-hopu w zadnej postaci.Żygać mi sie chce jak to oni "reprezentują biede" itd. Chyba ze mam chwilową zajawke na jakiś jeden kawałek, ale słucham go dla tzn "jaj"

 

 

Niegłupi chociaż tekstowo był pierwszy Kaliber 44. NAprawdę do rzeczy chłopaki gadali "+ i -" i takie tam kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No bo na więksozśc imprez nie pojadę bo nie mam na czym. Moje opony juz słabo wyglądają. Ehhh :-/ o takiej ważnej rzeczy zapomnieć, ehh

 

Pytales cos o przejazd WRX-em... Zmieniam zdanie.. nie zgadzam sie :mrgreen:

 

P.S. zartuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to ostatnio ładuję Smashing Pumpkins, Placebo, Soundgarden, bardzo lubie Mobyiego. S.O.D. też daje rade. Ze spokojniejszych to Tori Amos (Raining Blood to najfajniejszy cover Slayera jaki słyszałem :twisted: )Allanis, Evora etc.. Troche bluesa tez dobrze robi. Lubie niektóra klasykę, ale jako, że nie jestem zagorzałym melomanem, tytułów nie podam, ale jak leci na "dwójce" to nie pogardzę. Generalnie rock'n'roll rządzi moim życiem :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nic w samochodzie nie słucham, bo właśnie spie..... eee, zepsuł mi się sprzęt grający... :(

Ale najchętniej słucha(łe)m staroci z lat 70/60, czasami zahaczając o 80'te. Z tym, że w aucie raczej wolę kawałki dynamiczne, więc takie rzeczy jak Purple, Zeppy, B. Sabbath'y, Metallica itp nie schodzą z tapety (zresztą teraz w "tle" też pobrzmiewa koncercik "Live After Death"... :twisted: )

Ale chętnie też puszczam bluesa, a na uspokojenie skołatanych nerwów trochę rzeczy typu Yes'ów, Floyd'ów czy Genesis'ów (tych oczywiście z Gabrielem).

A z klasyki zdecydowanie najbardziej przemawiają do mnie monumentalny Barok, aczkolwiek na tej muzyce raczej się nie znam, czasem jedynie lubię ją posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z klasyki zdecydowanie najbardziej przemawiają do mnie monumentalny Barok,

 

 

Monumentalne wykonania muzyki barokowej szczególnie lansowane przez radzieckich i czeskich dyrygentów w latach 70 i 80 to było tylko czyste dyletanctwo na temat tej muzyki. Nie występowały wtedy skłądy instrumentalne większe niż kilkanaście góra kilkadziesiąt osób. (20-30). Przeważała pojedyncza obsada głosów instrumentalnych. I to naprawdę brzmi przejrzyściej, ładniej i lżej :-) Polecam wszystkim np. Pasje wg. św Mateusza J.S. Bacha albo Mszę H-moll. No i oczywiście Mesjasza Haendla :-) Jakby co to mam rewelacyjne wykonanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a nie mówiłem że na tej muzyce się zbytnio (tam zbytnio, wcale!) nie znam i tylko jak akurat leci, to lubię posłuchać? :D

Inna sprawa, to nie sądziłem, że jestem entuzjastą czeskiego i radzieckiego dyletanctwa.... :roll:

Ale cóż, człowiek uczy się całe życie, niech i tak będzie....:)

Jak już wspomniałem, moje główne zainteresowania muzyczne są z trochę póżniejszych lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu: Radio Afera (studenckie radio - baaardzo fajna muza - sporo rocka)

w W-wie: Rock Radio, Radio 94 (obie rockowe)

A jak z mp3 to: AC/DC, Iron Maiden (oczywiscie z Brucem), Metallica, Megadeth, ZZ Top, Ozzy, Genesis/Phil Collins/Mike & The Mechanics, Alan Parsons Project, Pendragon, Anthrax, Beastie Boys, Deep Purple, Def Leppard, Dzem, Faith No More, Marillion/Fish, Harlem, Rammones, Kazik/Kult, Lynard Skynard, Police/Sting, Raz Dwa Trzy, U2, UB40, Van Halen, Zdrowa Woda, Chad Kroeger/Nickleback, Aerosmith, RATM, Red Hot Chilli Peppers, The Doors, Bob Marley & The Waillers. Ot tak... "w skrocie" :lol:

 

aaaa... i moj "number one"... czyli Pankracy i "Lapy lapy cztery lapy" :lol:

 

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak Wojtek :)

jesli lubisz to samo i masz szybkie lacze, czas w niedziele wieczorem - to posluchaj Afery w necie o 22.00-2.00 :) Audycja zwie sie "Nawiedzone studio - rock progresywny i przyległości", a tu masz LINK do odpalenia w Winapmie :)

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to ostatnio ładuję Smashing Pumpkins, Placebo, Soundgarden

Tutaj koledze przyznam rację! :twisted: Męczę Placków od jakichś 4 lat i ciągle nie mam dość. A w aucie sprawują się wyśmienicie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedy już nie jestem za kółkiem to słucham internet radio przez winamp. Jest tam taki wybór, że zawsze znajdę coś wprost idealnego na daną chwilę :)

 

taaak tam wybór jest ogromny - najczęściej DIGITALLY IMPORTED Ambient Chill out....

 

ostatnio jeszcze Audioslave ostro wcinam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy... jeszcze nie znalazlem nikogo, komu bym nie chcial predzej czy pozniej przelaczyc radia...

 

Radio PiN, Kolor, trójka, Radiostacja.

 

hiphop raczej nie... no chyba ze taki wybitny np. bardziej funkowy, albo naprawde z dobrym podkladem i ladnym wokalem.

 

aktualna play-lista u mnie zawiera glownie vocal-house, funky-house, i troche wszyzstkiego innego

 

Coracao - Jerry Ropero

1000 Years (just leave me now) - Jupiter Ace

I wanna jazz it up

Voices - Armand van helden

The world is mine - david guetta

I got peace

Batucada Spiller

Baby make Your move - Dave Armstrong

Sunset strippers - falling stars

(ew remix - Cabin Crew.. nawet chyba lepszy jest)

My my my - Armand van helden

on a good thing - C-sixty four

Out of touch - Dave Armstrong

Shine on - Sunloverz (club mix)

For You - The Discoboys (Ft Manfred Manns Earth Band)

Hold Your head up high - Inaya Day

Paradise - (Dj luccio?) mix sandy wilhelm

Four to the floor - Starsailor

Fading like a flower 2005 - Roxette vs. Dncing DJs -

I'm coming out - Secret service

The weekend - Michael Gray (jakis rmx)

Beautiful - Disco Montego

Twista feat Cee-Lo - Hope

Gloria Gaynor - I will survive

Roy Orbison - You got it

Beyonce and Jay-Z - Crazy in love

Ashanti - Only You

Burt Bacharach - Raindrops keep fallin on my head

Fatboy Slim - Joker

Phoenix - If i ever feel better

Set by DJ Levy/Matush

 

poza tym Verve records - Jazz samba by Stan Getz

Air - Moon safari (cale od poczatku do konca) , Virgin Suicides OST, 10.000 Hz Legend... ! (talkie walkie troche mniej)

i duzo roznych chwilowych odkryc ;)

 

jak ktos lubi taka muze jak powyzej wpisalem i chce, to moge pojedyncze piosenki z playlisty wrzucac na serwer...

 

 

btw. house jest zajebisty na autostrade :) tylko trzeba straaasznie zapierdalac :D ... slupki 50m synchronizowac z bitem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...