Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja ogólnie słucham prawie wszystkiego moze powiem tak z grubsza bo wymieniac wszystko to cieżko:

 

Bob Marley -wszystkie albumy

Gentelman

Polski HH tylko najlepszych PFK, O.S.T.R. Kaliber 44, Grammatik, Eldo

Zagraniczny Dr. Dre, Snoop Dog, 50Cent

 

no i później robi sie bardziej klubowo:

torche techno, house, trance, dance

Dj Tiesto, Markus Gardeweg, ATB, Dj Antoine Clamaran, pozniej miejscowi Dj Bazz, Dj Loui, Dj Neevald(RMI FM) pozdro dla Piotrka , Dj Vivaldi, Dj Czopka, Andy Moris - Narcotic Thurst i inni pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham każdego rodzaju muzyki od spokojnej jak Vangelis po muzykę klubową.

Jednak do dynamicznej jazdy polecam motyw z Gumballa 3000 JFK_Whiplash_Bad_Habbit_Boys_Remix, tylko tak jakoś większy wir w baku się robi przy tej muzyce..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mojej zmieniarce mam takie pozycje:

 

1 / Budgie :twisted:

2 / Jean Michel Jarre :cry:

3 / Rusch :evil:

4 / The Stranglers :wink:

5 / Jarmiroquai 8)

6 / Raz Dwa Trzy :roll:

 

i oczywiście wybór muzy zależy od nastroju.....dzisiaj np,słucham the stranglers :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja radia staram się unikać, chyba że jest to Trójka w godzinach wieczornych, bo cała reszta to szmira... :evil: I polecam wszystkim jakis ambiencik na trasy - wszelakie FSOLe i ORBy w otoczeniu lasu potrafia ukoić duszę i zniwelować wir w baku 8)

 

No i oczywiście the future sound of silence :wink: Tez polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamiroquai jest super do szybkiej jazdy! Uwielbiać!

 

zgadzam się z szanownym kolegą,ale do super szybkiej jazdy ( co żółwiom nie przytrafia się za często ) to tylko : J.Satriani !!!... :twisted: ...mniam,mniam !!!

gościu tak wymiata na wiośle,że lacie spadają !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu tak wymiata na wiośle,że lacie spadają !!!

 

 

Szkoda że głównie gra dużo dźwięków a mało muzyki :-/ Z resztą jak większośc wirtuozów z tego nurtu. Chociaż i tak jest lepszy niz Vai. Ale jak lubisz wymiatanie to spróbuj takiego bardizej muzycznego np. Dream Theater albo Death :-)

 

 

 

Ja od 2 lat niemam w żadnym aucie CD wiec słucham albo radia albo starych kaset :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak lubisz wymiatanie to spróbuj takiego bardizej muzycznego np. Dream Theater albo Death

o!,widzę że mamy podobne gusty...to ja z kolei proponuję Ci - jeśli chodzi spokojnieszcze mieszanie dzwiękami gitarowymi - Wischbone Ash,np album pod tytułem Argus ( i nie tylko ),( powinna być ta pozycja na kasetach :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze koledzy poszligłębiej w swoje gusta muzyczne reasumując na forum dostrzega sie takie zajawki muzyczne jak hip hop Rock and the others :P fajnie ze wiemy czego słuchacie ale i tak nie posłuchamy bo pewnie połowy z tego nie znajde w najskrytszych rosyjskich archiwach cz też stronach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółw - no nie wiem, dziś złapałem doła, mam czym jeździć, mam chęci, trochę umiem i mam mase propozycji, tylko kół nie mam :-/

 

Nemo - a Hip-hop to w ogóle muzyka? (hehe czasem trzeba napisac coś kontrowersyjnego)

 

 

 

Co do moich gustów to ja najbaridzej mitrzów Baroku, renesansową muzykę sakralną, Trubadurów i Truwerów zachowane utwory. Mozarta i w ogóle klasyków wiedeńcskich, hiszpańskich kompozytorów gitarowych. Potem rock i metal szczególnie metal z pogranicza klasyki. Apocalyptica nowa jest super :-) A w ogóle to wydaje mi się że w sztuce od gdzieś tak XVII wieku tylko coraz gorzej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak lubisz wymiatanie to spróbuj takiego bardizej muzycznego np. Dream Theater albo Death

 

ooo tak, świetna sprawa.Szkoda że Chucka Schuldinera już nie usłyszymy... :(

 

Polecam jeszcze Liquid Tension Experiment :!: Genialna sprawa.

Poza tym w aucie lubie posłuchać sobie klasyki: Queen, Dire Straits, Metallica.

 

Nie trawie hip-hopu w zadnej postaci.Żygać mi sie chce jak to oni "reprezentują biede" itd. Chyba ze mam chwilową zajawke na jakiś jeden kawałek, ale słucham go dla tzn "jaj" 8)

Ogólnie moje gusta muzyczne są szeroko rozpięte...od jazzu, przez bluesa, klasyke, rock&roll'a (Elvis żyje 8) ). Kocham rock'a lat 60/70-Deep Purple, Doors i tym podobne klimaty przesiąknięte kwasem i atmosferą tamtych lat. Jak to mówią..To se ne wrati...

 

Jak sobie jeszcze cos przypomnę to napisze :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...