Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

nooo, serdecznie wszystkich zapraszam - Gryzliny pomiedzy Ilawa a NML, jest woda, pomost, ponton moge nadmuchac, jest biezaca woda, prad, dach nad glowa, jakby ktos zaniemogl prycza z 3 podwojnymi lozami, szutry sa wszedzie, kolo mnie jest dobry odcinek od wsi do wsi, ok. 4 km - bez zagrod przy drodze=bez obawy, ze ktos wyjedzie niespodziewanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu się złomotać i trzy dni leżeć na kacu.... :D to może jakoś w długi majówkowy weekend? zresztą spot w ten weekend raczej obowiązkowy, bo delegacja Miasta Łodzi w osobie grzywczewskiego się zaanonsowała w Olsztynie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu się złomotać i trzy dni leżeć na kacu.... :D to może jakoś w długi majówkowy weekend? zresztą spot w ten weekend raczej obowiązkowy, bo delegacja Miasta Łodzi w osobie grzywczewskiego się zaanonsowała w Olsztynie... :)

 

emotorsport w takim razie zapodasz miejscowke a ja napewno sie stawie na male spocenie :mrgreen: a co do majowkowego weekendu tez moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... - Gryzliny pomiedzy Ilawa a NML,...

 

cza było tak odrazu :mrgreen:

ziomal? :D zatem organizuje majowke

1. gourmet i koza

2.maniut i monika

3.leon

 

No prawie ziomal, 9.2km mam do domu, na piechotę nawet da radę wrócić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo napisał(a):
podpisujcie i przesylajcie dalej, wkurzaja mnie bardzo takie sytuacje, musimy pokazac, ze nie jestesmy gorsi :twisted:

 

 

nie wiedziałem, że Pan Grzymowicz Prezydent miłościwie nam panujący jest aż tak zaangażowany w nasze sprawy.... :D znaczy, ma nieatrakcyjne współpracownice.... :)

 

podpisałem petycję, jestem za. nie dajmy się robić w. :) gdzie jest kasa z naszych podatków ? ? ? się pytam się...!

 

 

P.S. a ta wizualizacja mnie edycja moderatora.....czułem się chwilę jak w Tokyo albo w Newniujorku.... :)

Edytowane przez Dominik Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki dzień się szykujecie? Jednodniowy spot możemy z żoną :wink: zaliczyć. Nocowanie w naszym przypadku nie wchodzi raczej w grę.
emot chce się zbebełuszać przez 3 dni, :twisted: proponuję zatem zacząć 1 maja. Z mojej strony dokładam kacowstrzymywacz - potrójne podniebne jacuzzi :shock: pablonas - powiesisz ręcznik albo wepniesz pinezkę w umówione miejsce i nikt Wam nie będzie przeszkadzał :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas - powiesisz ręcznik albo wepniesz pinezkę w umówione miejsce i nikt Wam nie będzie przeszkadzał :wink:

A wstrzemięźliwość? (trudne słowo)

:mrgreen:

wstrzemięźliwy pomalowałby auto na czarno :mrgreen: , a żółty to kolor rozpustnika :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczeńcy :mrgreen: Strach tam do Was jechać :twisted:

 

1 maja Wiolka pracuje więc automatycznie sobota odpada. Może więc w niedzielę z rana podjedziemy. Powrót tego samego dnia ze względu na na psa i kota do nakarmienia, a najprawdopodobniej nie będę miał z kim ich zostawić w ten weekend.

 

No nic. Przegadam sprawę i zobaczymy jak wyjdzie. Na jeden dzień na pewno przyjedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...