Skocz do zawartości

LOGO FORUM SUBARU


potas

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało zaproponowane logo forum subaru, ooo tutaj, które mogłoby zaistnieć w formie nalepki na szybkę, a może nawet naszywki na plecaczek.

 

Chodzi o to, że żeby opłacało się wprowadzić projekt w życie, musi zyskać poparcie większości, no i musi być na to popyt. Prosiłbym zatem o wypowiedzenie się w powyższym wątku tych, którzy są za bądź przeciw, żeby można było ustalić, czy gra jest warta świeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi o to, że żeby opłacało się wprowadzić projekt w życie, musi zyskać poparcie większości, no i musi być na to popyt. Prosiłbym zatem o wypowiedzenie się w powyższym wątku tych, którzy są za bądź przeciw, żeby można było ustalić, czy gra jest warta świeczki

Znasz przybliżone koszta w rozbiciu na wielkość produkcji!!!Chciałbym mieć taką naklejeczkę!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwileczke, ale tych dwoch na projeckie to jakies takie sa usmiechniete, a przeciez czesc z nas to przybite zyciem dziady o wykrzywionych w dol ustach, zmarszczkach parszywych, i zgryzliwych charakterach. Czy my nie mamy prawa do jednego oblicza? Moze jeden usmiechniety a drugi wredny. Zreszta ktorys powinien byc jakis taki techniczny bardziej, bo na razie to oni gadaja w off topiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!ja chce kilka na..kazdy element nadwozia..i na drzwi..i na wizytowki firmowe..a co..na tyl..i naszywki..tak ..nie powiem na co..a za to rozdAARCIEEEE to pewnie dostane speszyl edyszyn...z rozdziawionymi pysiami..dla mnie projekt booomba ten z bialymi..nie marudze..tylko chce...

zniecierpliwiona Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... a Wiecie co ?? pewnie mnie tu rozjedziecie (zwłaszcza Moniqa bo jakaś napalona strasznie na te naklejki jest :twisted: )..... ale ja uważam, że projekt naklejek powienien być prostszy przez co znacznie bardziej czytelny, przejrzysty i mam tu na myśli projekt jaki zrealizowała grupa z wawy a dokładniej z klubsubaru.pl (patrz fotka)....... prosta naklejka, bez fajerwerków, łatwa do wykonania i co chyba najważniejsze łatwa do odczytania :roll: ..... ludziki bardziej bym zostawił na naszywki, a na aucie jednak moim zdaniem powinno być coś bardziej przejrzystego :D .......

 

.... pumex1: wybór samochodu z przykładowym logo to czysty zbieg okoliczności 8)

 

IMGAXX0080.JPG

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko napis z dalszej odległości jest nieczytelny.. a nakjlejka z logo będzie widoczna znacznie lepiej..nawet jako niebieski kwadracik...ale będzie rozpoznawalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myśle że już niedługo niektórzy mogą mieć na tylnych klapach niezły Meksyk...naklejka forum, naklejka klubu, niektórzy jeszcze naklejka klubsubaru.pl..hmm...ale ja sobie tylko tak rozmyślam.... 8)

 

PS. a wie ktoś coś może jakby wyglądała sprawa z tymi naszywkami?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mowie ze ta nalepka mi wygląda na zwolenników Uni Europejskiej hehe ale moze być jednak byłbym za naszywkami jeżeli już choć to bedzie trudniejsza sprawa ale jak sie czegos bardzo chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...