Skocz do zawartości

Subaru na maps.google.com


SebastianZ1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Fajny serwis :grin: Czy to internauci przesyłają fotki,czy to serwis wynajmuje ludzie żeby jeździli po ulicach i pstrykali foty ?

 

Jeżdżą specjalne Astry III z taki kamerami na dachach które robią takie panoramy. (widziałem takie w wakacje na Banacha w Wawie) Google je zakupił i robi dzięki nim aplikację która nazywa się "street view". Można sobie robić wirtualne spacery po różnych miastach na całym świecie bez wychodzenia z domu.

 

2788789613_1d7f4d708c.jpg

google-opel-street-view-autos.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajne to jest... Ile łatwiej jest teraz trafić w nowe miejsce. Szczególnie, że mapy google'a można otworzyć na telefonie/innym urządzeniu przenośnym :cool:.

 

Przypomina mi to wycieczkę na Nordschleife w 2008 - samochody pojechały lawetami, kierowcy - samolotem. Ale trzeba było jakoś odebrać samochody tj. powiedzieć kierowcom lawet, gdzie mają na nas czekać - dojazd pod sam tor nie wchodził w rachubę, bo połączenie publicznymi środkami transportu z Kolonii jest beznadziejne i musieliśmy dojechać samochodami. Skończyło się tak, że na mapach google'a "jadąc" po mapie autostradą od strony lotniska w Kolinii znaleźliśmy coś, co na zdjęciu satelitarnym przypominało stację benzynową z dużym parkingiem. Szybkie potwierdzenie w google.com i w ten sposób ustaliliśmy, że to stacja Shella. Kierowcy dostali współrzędne, wyruszyli dwa dni wcześniej i gdy wylądowaliśmy, czekali już na nas 8) (to było tu: http://tiny.pl/hgg2f )

 

Od tego czasu jestem fanem map google'a i kibicuję im, żeby zrobili street view jak największej części świata 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW,zdjęcia Warszawy są z przed października 2008r ;)

 

No to najwidoczneij tych co je robili w sierpniu albo wresniu (juz nie pamietam) nie wrzucili. Pewnie dopiero opracowują.

A omamów nie miałem bo bylem z dziewczyna i ona też te Astry widziała. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...