Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A nagrywają wszystko z czerwonego Passata w dieslu, który wycina oba auta

 

tak na pewno 1.9 TDI 105 Koni :)

 

Jak na cele charytatywne to chętnie kupię kalendarzyk :) DO kogo zgłosić się po zapłatę i odbiór ???

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A nagrywają wszystko z czerwonego Passata w dieslu, który wycina oba auta

tak na pewno 1.9 TDI 105 Koni :)

 

Jak na cele charytatywne to chętnie kupię kalendarzyk :) DO kogo zgłosić się po zapłatę i odbiór ???

Dział sprzedam, inne i przypiety temat ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja pozdrawiam Kubexxa spotkanego dzisiaj za rondem Obornickim ... chłopie a żeś wycyrklował w ten korek ...

 

A nie ma czegoś bliżej niż Kąkolewo ?

Lekki odkop. 

Są mączniki. Link z moich zabaw z ubiegłego roku: 

Są dziury, tor Poznan ani kąkolewo to nie jest, ale felgi były proste po powrocie  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kumpel mi wczoraj mówił o tej miejscówce i znalazłem ten filmik. Słyszałem tylko że czesto króle ortalionu w znanych tylnionapędówkach tam bywają.

trafilismy pustkę. Upalają polonezy i 1.6 w e36, ale są przyjaźni ;) nie ugoólniajmy, też miałem tego dnia ortalion..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak tam się levorg spisuje po za tym co na FB popisaliśmy ? Jak spalanie wygląda i ogólnie wrażenia po takim czasie użytkowania ? :)

Jest na sprzedaż... :)  

Za duże przebiegi nam wyszły i chcąc robić je jednym autem w firmie wychodzi ok 50-70kkm rocznie. Jak na benzynę - zbyt wiele i jeśli chodzi o koszty również.

 

Spalanie jak u Ciebie, albo u mnie w wrxie... przy normalnej jeździe da się zejśc poniżej 9. Emerycko chwytasz wysokie 7...

 

Reszta super :) Przynajmniej po 40kkm.

No... może hamulce mógłby mieć lepsze, jeszcze ich nie tykaliśmy co prawda, no i przesiadłem się ze złotych Brembo, więc  ^_^

Edytowane przez mmarcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie spalanie oscyluje w okolicy 12 tak więc wiesz :P

 

Musimy sie kiedyś ustawi na spota, bo jestem ciekaw jak on jest w środku wykończony i wygłuszony. Bo moim po podróży do Gorlic i z powrotem to uszy krwawiły.... chociaz, może to wina kobiety po prawej  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Marcin, jak tam się levorg spisuje po za tym co na FB popisaliśmy ? Jak spalanie wygląda i ogólnie wrażenia po takim czasie użytkowania ? :)

Jest na sprzedaż... :)

Za duże przebiegi nam wyszły i chcąc robić je jednym autem w firmie wychodzi ok 50-70kkm rocznie. Jak na benzynę - zbyt wiele i jeśli chodzi o koszty również.

 

Spalanie jak u Ciebie, albo u mnie w wrxie... przy normalnej jeździe da się zejśc poniżej 9. Emerycko chwytasz wysokie 7...

 

Reszta super :) Przynajmniej po 40kkm.

No... może hamulce mógłby mieć lepsze, jeszcze ich nie tykaliśmy co prawda, no i przesiadłem się ze złotych Brembo, więc ^_^

Na sprzedaż powiadasz??? Mógłbyś zarzucić jakiś link i szczegóły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie spalanie oscyluje w okolicy 12 tak więc wiesz :P

 

Musimy sie kiedyś ustawi na spota, bo jestem ciekaw jak on jest w środku wykończony i wygłuszony. Bo moim po podróży do Gorlic i z powrotem to uszy krwawiły.... chociaz, może to wina kobiety po prawej  :rolleyes:

Haha, troche to zmienia postać rzeczy :)

Bydgoszcz-Monako z przelotem i bez kanapy to dopiero terapia wstrząsowa dla słuchu :D

 

 

 

Marcin, jak tam się levorg spisuje po za tym co na FB popisaliśmy ? Jak spalanie wygląda i ogólnie wrażenia po takim czasie użytkowania ? :)

Jest na sprzedaż... :)

Za duże przebiegi nam wyszły i chcąc robić je jednym autem w firmie wychodzi ok 50-70kkm rocznie. Jak na benzynę - zbyt wiele i jeśli chodzi o koszty również.

Spalanie jak u Ciebie, albo u mnie w wrxie... przy normalnej jeździe da się zejśc poniżej 9. Emerycko chwytasz wysokie 7...

Reszta super :) Przynajmniej po 40kkm.

No... może hamulce mógłby mieć lepsze, jeszcze ich nie tykaliśmy co prawda, no i przesiadłem się ze złotych Brembo, więc ^_^

Na sprzedaż powiadasz??? Mógłbyś zarzucić jakiś link i szczegóły...

Linka brak bo jeszcze nie zdecydowaliśmy sie oficjalnie ogarnąć tego przedsięwzięcia. Szczegóły: przejęcie leasingu najlepiej... :) odezwij sie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest ta miejscówka ?

 

Jak na masę ponad 1,5 tony i silnik 1.6 T to ładnie sobie radzi ... a spalanie to zaskoczenie  ;)

 

https://www.google.pl/maps/place/52%C2%B015'02.5%22N+17%C2%B019'37.7%22E/@52.250686,17.3249553,483m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d52.250686!4d17.327144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, skoro o sprzedaży mowa, to rocznym poslizgiem będę jednak sprzedawał moje Legacy GT. Niestety - jest problem z uszczelkami - mogę go sprzedać z uszkodzeniem, zrobionego lub w momencie, kiedy będzie wyjęty silnik w Kocarze i będzie wiadomo, co mu dolega. Dobry moment, gdyby ktoś chciał go modyfikować.

 

Nie jestem pewny, czy można jeszcze zamieszczać ogłoszenia na forum, dlatego bez szczegółów. Tak czy owak samochód trafi do Kocara (przegląd 120k).

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...